iestatīšana un pārskats

Foto darbi - iestatīšana un pārskats

Photo Jobs ļauj racionalizēt vairāku fotosesiju apvienošanu, piemēram, fotografējot dažādas klases skolā, vienlaikus piedāvājot iespēju elastīgi pielāgot iestatījumus un sekot šo uzdevumu statistikai. Tā vienkāršo visu procesu, piedāvājot pielāgojamus rīkus, lai pielāgotu katru darba plūsmu konkrētām vajadzībām, un tie visi ir ērti pieejami vienuviet, nodrošinot vieglu katras sesijas izsekošanu neatkarīgi no tēmas.

Fotogrāfiem tas automatizē daudzus laikietilpīgus uzdevumus, piemēram, reģistrē, augšupielādē un sakārto fotoattēlus, kā arī sūta e-pastus un paziņojumus. Šī automatizācija atbrīvo viņu laiku, lai viņi varētu koncentrēties uz perfektā mirkļa iemūžināšanu.

Klientiem tas nodrošina tūlītēju piekļuvi fotogrāfijām, ātri ieskenējot QR kodu vai saiti, tādējādi nodrošinot papildu kontroli un drošību. Klienti iegūst ekskluzīvu piekļuvi savām galerijām un var papildus aizsargāt savus attēlus ar paroles aizsardzību.

Foto darbiem var piekļūt no pārdošanas paneļa. Lai pievienotu foto darbu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pievienot. Parādīsies izvēlne, kurā ievadiet nepieciešamo informāciju, kā norādīts turpmāk:

Jaunu foto darbu izvēlne

Nosaukums: Ievadiet foto darba nosaukumu. Tas ir paredzēts tikai iekšējai lietošanai un netiks rādīts jūsu klientiem.
Fotogrāfijas veids: Izvēlieties fotosesijas veidu.
Fotosesijas datums: Ievadiet fotosesijas datumu.
Sākt publicēšanu: Norādiet, kad vēlaties sākt fotogrāfiju pārdošanu.
Publikācijas beigas: Norādiet, kad vēlaties pārtraukt fotogrāfiju pārdošanu.
Cenrādis: Izvēlieties cenrādi, ko piemērot galerijām šajā foto uzdevumā.
Pēc izvēles: Cenrādis grupas fotogrāfijām: Vajadzības gadījumā izvēlieties citu cenrādi, kas piemērojams grupu fotoattēliem.
Akcija: Pēc izvēles iestatiet foto uzdevuma veicināšanu. Sīkāku informāciju sk. rakstā Akcijas.
E-pasta darbplūsma: Izvēlieties e-pasta darbplūsmu, kas iepriekš iestatīta Pārdošanas panelī. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet rakstu E-pasta darba plūsma.

Kad esat aizpildījis visu nepieciešamo informāciju, noklikšķiniet uz Turpināt, lai turpinātu.

Jaunas foto darba iespējas

Parādīsies izvēlne, kurā tiks piedāvātas dažādas iespējas, lai turpinātu darbu ar fotoattēlu:
Izmantojiet tiešsaistes reģistrāciju: Dalībnieki var automātiski reģistrēties, izmantojot tiešsaistes veidlapu pirms fotosesijas. Tas ietver datu aizsardzības un privātuma līguma parakstīšanu. Katram reģistrētajam dalībniekam automātiski tiek izveidotas QR kartes. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet tiešsaistes reģistrācijas rakstu.
QR koda tukšās kartes: Katram dalībniekam tiks izveidotas QR kartes ar privātuma aizsardzības līgumu, kas dalībniekiem būs jāparaksta pirms fotosesijas. Šīs QR kartes būs jāizdrukā, jānofotografē kopā ar dalībniekiem un jāaugšupielādē, lai automātiski sašķirotu attēlus un katram dalībniekam izveidotu individuālu galeriju. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu par QR koda tukšajām kartītēm.
Importēšana, izmantojot CSV: Ja jums jau ir dalībnieku saraksts, varat importēt CSV failu, lai automātiski izveidotu galerijas katram dalībniekam. Ņemiet vērā, ka GDPR atbilstības nodrošināšana katram dalībniekam ir jāveic manuāli. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Importēšana, izmantojot CSV.
Izmantojiet manuālo šķirošanu: Viss process tiek veikts manuāli bez QR kartēm. Arī GDPR atbilstība katram dalībniekam būs jāpārvalda manuāli. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Manuālā šķirošana.

Kad esat izvēlējies vēlamo iespēju un veicis nepieciešamās darbības, izveidotais foto uzdevums parādīsies izvēlnē līdzās citiem foto uzdevumiem. Tas sniedz jums ātru pārskatu par visiem jūsu foto darbiem tabulas formātā ar attiecīgo informāciju.

Foto darba izvēlne

Lai atrastu foto darbu pēc nosaukuma, varat izmantot meklēšanas lodziņu augšējā labajā pusē. Noklikšķinot uz jebkura foto uzdevuma cilnē vai noklikšķinot uz atslēgas ikonas, tas tiks atvērts, ļaujot jums pārvaldīt un pārbaudīt visu tā informāciju.

Foto uzdevuma iekšpusē

Labajā slejā atradīsiet vairākas pogas, lai pārvaldītu dažādus aspektus katrā foto uzdevumā, kā norādīts turpmāk:

Vispārīgi: Šī sadaļa ļauj piekļūt visiem foto uzdevumā izveidotajiem iestatījumiem un grupām un pārvaldīt tos. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Vispārīgā izvēlne.
Klienti: Ļauj pārvaldīt un pārskatīt ar foto uzdevumu saistītos kontaktus. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet izvēlnes Klienti rakstu.
Dalībnieki: Šajā sadaļā ir ietverta visa informācija par fotografējamām personām. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Dalībnieki.
Pasūtījumi: Šeit atradīsiet visus foto uzdevuma ietvaros veiktos pasūtījumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Pasūtījumi.
QR kodi: Šī izvēlne nodrošina piekļuvi QR karšu lejupielādei dažādām galerijām, kas saistītas ar foto uzdevumu. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu QR kodi.

Galerijas un foto darbi

Kad ir konfigurēts foto uzdevums un izveidotas grupas, izvēlnē Galerija automātiski tiek izveidota atbilstoša galerija. Šī galerija vienmēr būs saistīta ar attiecīgo grupu un foto darbu. Galerijai var piekļūt vai nu no izvēlnes Galerija, vai tieši no foto uzdevuma, izvēloties attiecīgo grupu. sīkāku informāciju skatīt rakstā Darba plūsma - soli pa solim.