Akcijas

Atšķirībā no kuponiem, kas attiecas uz visām galerijām, akcijas ļauj noteikt konkrētas atlaides atsevišķām galerijām un pat pieļauj dažādus atlaižu līmeņus vienā galerijā. Šī daudzpusība sniedz jums iespēju pielāgot atlaides un efektīvi palielināt pārdošanas apjomu.
Lai galerijai pievienotu akciju, atveriet tās Pārdošanas iestatījumus un pārliecinieties, ka ir aktivizēta opcija Atļaut pasūtīšanu. Kad esat Pārdošanas iestatījumos, aktivizējiet akciju, lai skatītu tās pielāgošanas iespējas.

Pārdošanas iestatījumi ar aktīvu veicināšanas pasākumu, kas jāaizpilda

Akciju var izmantot tikai vienu reizi vienam klientam. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, jūs ierobežojat atlaides izmantošanu līdz vienai reizei vienam klientam.
Beigu datums, šeit jānorāda akcijas beigu datums.
Tips, jūs varat izvēlēties, vai akcija ir absolūta vai procentuāla. Izvēloties absolūto, jūs norādāt atlaides summu absolūtā izteiksmē, savukārt procentuālā izteiksmē jūs norādāt atlaidi procentos no klienta pasūtījuma vērtības.
Atlaides līmenis 1 Veicināšanas pasākumā var izveidot līdz trim dažādiem atlaižu līmeņiem. Katram līmenim varat iestatīt summu un minimālo pasūtījuma vērtību, kas nepieciešama, lai to aktivizētu. Tas stimulē klientus sasniegt maksimālo pieejamo atlaidi, mudinot viņus iegādāties vairāk produktu.
Piegādes izmaksas ir iekļautas veicināšanas pasākumā (jūs pārņemat piegādes izmaksas) Tāpat kā kuponu gadījumā, katram atlaižu līmenim ir iespēja segt klientu pirkumu piegādes izmaksas, atzīmējot šo izvēles rūtiņu. Ņemiet vērā, ka tas neattiecas uz Saal Prio kontiem, jo tiem jau ir pieejama bezmaksas piegāde. Izmantojot Saal Prio kontu, ne jums, ne jūsu klientiem neradīsies nekādas piegādes izmaksas pasūtījumiem, kuru minimālā vērtība ir 10 €.
Kad esat iestatījis akcijas akcijas galeriju, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Pārdošanas iestatījumi ar aktīvu akciju

Atverot galerijas koplietošanas saiti, jūs vienā mirklī redzēsiet visu informāciju par akciju. Paaugstinājuma derīguma termiņš un summa, kas nepieciešama, lai izmantotu atlaidi, tiks parādīta augšējā labajā stūrī. Kad klients sasniedz atlaides līmeni, summa, kas nepieciešama, lai sasniegtu nākamo atlaides līmeni, tiek automātiski pielāgota.

Koplietojamā galerija ar spēkā esošu akciju

Atlaide tiks automātiski piemērota jūsu klienta iepirkumu grozam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka akcijas un kuponus nevar izmantot vienlaicīgi.