QR koda tukšās kartes

QR koda tukšās kartes

Šī opcija ļauj izveidot izvēlētu skaitu QR karšu, kuras dalībniekiem izdalīt pirms vai fotosesijas dienā. Katrā QR būs saite uz individuālu galeriju, un tajā būs iekļauts konfidencialitātes līgums, kas dalībniekam jāparaksta. Šo opciju var aktivizēt, iestatot fotoattēlu darbu, un pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt.

QR koda tukšās kartes

1. Izveidot grupas

Tiks parādīta izvēlne grupu izveidei. Ievadiet grupu nosaukumus (piemēram, klases) lodziņā Grupas nosaukums. Lai iekļautu papildu grupas, noklikšķiniet uz Pievienot, tādējādi tiks izveidots vēl viens Grupas nosaukums lodziņš. Grupas var dzēst, izvēloties atkritumu urnas ikonu. Lai izveidotu fotoattēlu darbu, ir vajadzīga vismaz viena grupa. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Turpināt.

Grupu izveide

2. Konfigurējiet grupas

Tālāk konfigurējiet katru no izveidotajām grupām šādi:

Dalībnieku skaits: Atlasiet dalībnieku skaitu katrai grupai. Ņemiet vērā, ka vēlāk vajadzības gadījumā varat pievienot vairāk.

Grupa vai klase: Izvēlieties konfigurējamo grupu.

Fotoattēlu veids: Nosakiet dažādus fotoattēlu veidus, kurus vēlāk var uzņemt grupai.

Pēc grupas konfigurēšanas noklikšķiniet uz pogas Izveidot augšējā labajā stūrī, lai saglabātu iestatījumus. Grupas iestatījumi tiks parādīti tabulas apakšā. QR kodu var lejupielādēt no šīs izvēlnes, noklikšķinot uz pogas Lejupielādēt.
Kad visas grupas ir konfigurētas, noklikšķiniet uz pogas Turpināt.

Grupu konfigurēšana

3. Pārbaudiet fotoattēlu uzdevumu

Izveidotais foto uzdevums tiks atvērts atbilstoši konfigurācijai. Visa informācija par katru izveidoto grupu tiek parādīta tabulā. Ja vēlaties, varat izveidot jaunu grupu, ievadot nosaukumu augšpusē esošajā lodziņā Jauna grupa un noklikšķinot uz pogas Pievienot.

Labajā slejā ir parādītas visas Foto uzdevuma izvēlnes. Pēc noklusējuma tiek rādīta izvēlne Vispārīgi. No šīs izvēlnes var mainīt foto uzdevuma iestatījumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Vispārīgā izvēlne.

Izveidots foto uzdevums

4. QR Tukšas kartes

QR tukšās kartītes ir jāizdrukā un jāizplata pirms fotoattēlu uzņemšanas. Jums ir jānodrošina, lai katrs dalībnieks parakstītu VID un saglabātu QR kodu, lai piekļūtu galerijai. Plašāku informāciju var atrast rakstā par QR kodiem.

Katra QR karte katram dalībniekam ir jānofotografē, lai nodrošinātu automātisku fotogrāfiju šķirošanu.

5. Pēc fotoattēlu uzņemšanas dienas

Pēc fotografēšanas dienas jums būs nepieciešams augšupielādēt katra dalībnieka QR koda fotoattēlu kopā ar atlasītajām fotogrāfijām, kuras vēlaties kopīgot vai pārdot. Lai iegūtu vairāk informācijas par nākamajiem soļiem un funkcijām, izlasiet rakstu Darba plūsma - soli pa solim.