QR kodu izvēlne

QR kodu izvēlne

QR kodiem var piekļūt, tos lejupielādēt un izveidot jebkurā foto uzdevumā, noklikšķinot uz pogas QR kodi labajā slejā. Atkarībā no katra foto uzdevuma vajadzībām un prasībām ir pieejamas dažādas lejupielādes iespējas, kā norādīts turpmāk:

QR kodu izvēlne

Tukšas piekļuves kartes

Tukšas kartes ir QR kodu kartes, kas vēl nav piešķirtas dalībniekam un kurās ir iekļauta VDAR piekrišanas veidlapa, kas jāparaksta pirms fotografēšanas.
Noklikšķinot uz šīs pogas, tiks atvērta izvēlne ar visu informāciju par jau izveidotajām tukšajām kartēm, kā arī lauki, kas jāaizpilda, lai izveidotu jaunas, kā norādīts turpmāk:

QR tukšo karšu izvēlne

Dalībnieku skaits: Izvēlieties paredzamo dalībnieku skaitu, kas noteiks, cik tukšo karšu jāizveido.
Grupa vai klase: Izvēlieties grupu, no kuras tiks izveidotas QR kartes.
Fotoattēlu veids: Norādiet grupai piedāvāto fotoattēlu veidu. Tas tiks iekļauts tukšajā kartē, ko dalībnieks varēs izvēlēties.
Pēc aizpildīšanas noklikšķiniet uz pogas Izveidot augšējā labajā stūrī. Tās parādīsies tabulā zemāk kopā ar pārējām tukšajām kartītēm. Lai tās lejupielādētu, vienkārši noklikšķiniet uz lejupielādes pogas attiecīgās grupas tabulā. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Turpināt.

QR tukšās kartes piemērs

Katra tukšā karte sastāv no divām daļām:
Augšējā daļa: Tajā ir norādījumi un fotografējamās personas QR kods. Šī daļa ir paredzēta klientam.
Apakšējā daļa: Tajā ir konfidencialitātes līgums, ko dalībniekam vai likumiskajam pārstāvim jāparaksta, kā arī fotogrāfiju veids, kas tiks uzņemtas. Pēc parakstīšanas un aizpildīšanas šī sadaļa ir jāsaglabā.

Piekļuves kartes kopējām galerijām

Ļauj izveidot QR kodus kopējām galerijām, piemēram, grupu fotogrāfijām. Tas ļauj kopīgās galerijas šķirot tāpat kā individuālās galerijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet rakstu Darba plūsma - soli pa solim.

Pēc izvēles tiks parādīta šāda izvēlne:

QR kopīgo karšu izvēlne

Galeriju skaits: Izvēlieties kopīgo galeriju skaitu, kuras vēlaties izveidot.
Grupa vai klase: Izvēlieties grupu vai klasi, kurā tiks izveidotas QR kopējās kartes.
Kad informācija ir aizpildīta, noklikšķiniet uz Izveidot augšējā labajā stūrī. Tā būs pieejama tālāk redzamajā tabulā. Lai to lejupielādētu, noklikšķiniet uz lejupielādes pogas tabulā.

Piekļuves kartes ar attēliem

Šī opcija ļauj lejupielādēt QR kartes no galerijām ar jau augšupielādētiem attēliem. Pēc izvēles tiks parādīta izvēlne, no kuras varēsiet izvēlēties:

Kartiņas ar attēliem izvēlneGrupa vai klase: Izvēlieties grupu vai klasi, kuru vēlaties lejupielādēt.
Dalībnieks: Izvēlieties starp bez pieteikšanās, bez rīkojuma vai Visi.
Izkārtojums: Izvēlieties PDF formāta izkārtojuma iespēju.
Pēc aizpildīšanas noklikšķiniet uz Lejupielādēt. Tiks lejupielādēts attiecīgais PDF fails. Šajā QR kartē ir norādījumi par to, kā piekļūt galerijai un veikt pasūtījumu, termiņš, jūsu kontaktinformācija un dažas no galerijā iekļautajām fotogrāfijām, lai motivētu piekļuvi.

QR karte ar attēlu paraugu

Piekļuves kartes ar kontaktiem

Šī iespēja ļauj lejupielādēt QR kartes, kas jau ir piešķirtas dalībniekam, izmantojot tiešsaistes reģistrāciju. Ņemiet vērā, ka tās ir jāizdrukā un jāņem līdzi fotosesijas dienā, lai tās varētu automātiski sašķirot. Pēc izvēles tiks parādīta izvēlne, kurā varēsiet izvēlēties:

Kartes ar kontaktiem izvēlni

Grupa vai klase: Izvēlieties grupu vai klasi, kuru vēlaties lejupielādēt.
Dalībnieks: Izvēlieties starp bez pieteikšanās, bez rīkojuma vai Visi.
Izkārtojums: Izvēlieties PDF formāta izkārtojuma iespēju.

Pēc aizpildīšanas noklikšķiniet uz Lejupielādēt. Tiks lejupielādēts attiecīgais PDF fails. Katrā QR kartē būs norādīts dalībnieka, klases vai grupas nosaukums, reģistrēto fotogrāfiju veids, QR kods piekļuvei un saite uz galeriju ar norādījumiem, kā no tās piekļūt un pasūtīt.
Pirms dalībnieka fotografēšanas ir nepieciešams nofotografēt šo QR kodu automātiskai šķirošanai. Pēc tam jūs varat brīvi izplatīt tās dalībniekiem, ja vēlaties. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Darba plūsma - soli pa solim.