Reģistrācija tiešsaistē

Reģistrācija tiešsaistē

Šī iespēja ļauj vienkāršot kontaktu/dalībnieku izveidi, izmantojot lietotājam draudzīgu tiešsaistes reģistrācijas veidlapu. Šo opciju varat izvēlēties, iestatot savu fotoattēlu uzdevumu, un noklikšķiniet uz Turpināt.

Tiešsaistes foto uzdevuma atlases programma

1. Izveidot grupas

Parādīsies izvēlne grupu (piemēram, klašu) izveidei. Ievadiet grupu nosaukumus lodziņā Grupas nosaukums. Lai pievienotu vairākas grupas, noklikšķiniet uz Pievienot, un tiks izveidots vēl viens Grupas nosaukums lodziņš. Grupas var dzēst, izvēloties atkritumu urnas ikonu. Lai izveidotu foto uzdevumu, ir nepieciešama vismaz viena grupa. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Turpināt.

Grupu izveide

2. Konfigurējiet tiešsaistes reģistrāciju

Tālāk konfigurējiet tiešsaistes reģistrācijas iestatījumus, kā norādīts turpmāk:
Tiešsaistes reģistrācijas termiņš: Iestatiet reģistrācijas termiņu.
Atvērt reģistrācijas lapu: Atveriet reģistrācijas lapu pārskatīšanai.
Kopēt reģistrācijas saiti: Kopējiet saiti uz reģistrācijas lapu izplatīšanai vai pārskatīšanai.

Tiešsaistes reģistrācijas iestatījumi

Pēc izvēles varat izveidot informācijas lapu, lai popularizētu fotosesijas dienu. Tajā būs iekļauts QR, lai dalībniekiem būtu viegli reģistrēties, kā arī saite. Tajā būs iekļauta arī personiskā informācija par jums, kas jau ir jūsu profilā. Varat to arī personalizēt:
Nosaukums: Foto sesijas nosaukumu.
Apraksts: Varat iekļaut svarīgu informāciju, piemēram, pasākuma datumu.
Lejupielādēt (PDF): Lejupielādējiet reģistrācijas informācijas lapu drukāšanai un izplatīšanai.

Informācijas lapa PDF formātā

Fotoattēlu veids: Atzīmējot atbilstošo lodziņu, jūs varat ļaut dalībniekiem izvēlēties dažādus fotoattēlu veidus. Tas ļauj katram dalībniekam pirms fotosesijas izlemt, kāda veida fotoattēlus ar viņu uzņems.

Kad iestatījumi ir pabeigti, noklikšķiniet uz Turpināt.

3. Pārbaudiet fotoattēlu uzdevumu

Skolas foto darba izvēlne

Atvērsies izveidotais foto uzdevums, kā konfigurēts. Ja vēlaties, varat izveidot jaunu grupu, ievadot nosaukumu augšpusē esošajā lodziņā Jauna grupa un noklikšķinot uz pogas Pievienot. Foto darba iestatījumus var mainīt labajā slejā zem izvēlnes Vispārīgi. Lai iegūtu plašāku informāciju, izlasiet rakstu Vispārīgā izvēlne.

4. Reģistrācija

Dalībniekiem ir jāreģistrējas fotosesijai pirms fotosesijas dienas. Jums būs jānodrošina, lai viņiem būtu piekļuve tiešsaistes reģistrācijas saitei. To var atrast vietnē Foto darba iestatījumi.
Reģistrācijas lapā tiks apkopota personiskā informācija par katru kontaktpersonu, piemēram, vārds, e-pasts un tālrunis. Pēc tam viņiem būs jāievada dalībnieka vārds un jāizvēlas grupa vai klase, pie kuras viņi pieder. Katram kontaktam var būt vairāk nekā viens dalībnieks, noklikšķinot uz Pievienot vēl vienu dalībnieku. Tas var būt ļoti noderīgi, piemēram, skolu fotosesijās, kur vecāki vajadzības gadījumā var reģistrēt vairāk nekā vienu bērnu. Katram dalībniekam ir jāizvēlas iestatījumos aktivizētais fotoattēlu veids, piemēram, grupas fotoattēli.

Reģistrācija

Tiešsaistes reģistrācija ietver privātuma un datu aizsardzības līgumu, kuram kontaktpersonām ir jāpiekrīt pirms reģistrācijas. Kad tas ir pabeigts, viņiem būs jānoklikšķina uz Reģistrēties tagad. Tiks parādīts apstiprinājuma ziņojums, kurā kontakts tiks informēts, ka reģistrācija ir bijusi veiksmīga un ka viņam tiks paziņots, kad attēli būs pieejami.

Reģistrācija apstiprināta

Kontakts tiek automātiski izveidots un ir pieejams fotoattēlu uzdevumā ar attiecīgo grupu. Foto uzdevumā izveidotajiem kontaktiem var piekļūt, noklikšķinot uz pogas Klients labajā izvēlnē. Lai iegūtu plašāku informāciju, izlasiet rakstu Klientu izvēlne.

Reģistrētajiem dalībniekiem var piekļūt, noklikšķinot uz pogas Dalībnieki. Lai iegūtu plašāku informāciju, izlasiet izvēlnes Dalībnieki rakstu.

Foto uzdevums, kas publicēts ar kontaktiem

5. Foto fotografēšanas diena

Fotoattēlu uzņemšanas dienā jums jau būs pieejama visu dalībnieku reģistrācija. Katram dalībniekam jau ir izveidota individuāla galerija. Fotoattēlu uzņemšanai tagad varat izdrukāt QR kodus vai ņemt tos līdzi viedtālrunī un vispirms nofotografēt QR kodu un pēc tam attiecīgo dalībnieku. Pēc fotosesijas varat augšupielādēt visas fotogrāfijas, tostarp QR kodus, un tās automātiski tiks sakārtotas pareizajās galerijās.
Lai lejupielādētu fotosesijas QR karti, noklikšķiniet uz QR kodu pogas labajā pusē. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet QR kodu izvēlnes rakstu.

6. Pēc fotoattēlu uzņemšanas dienas

Kad fotoattēlu uzņemšanas diena ir beigusies, jums atliek tikai augšupielādēt katra dalībnieka QR koda fotoattēlu kopā ar atlasītajiem fotoattēliem, kurus vēlaties kopīgot/pārdot. Lai iegūtu vairāk informācijas par nākamajiem soļiem un funkcijām, izlasiet rakstu Darba plūsma - soli pa solim.