Pārdošanas iestatījumi

Pārdošanas iestatījumi

Šī izvēlne ļauj pārdot attēlus kā produktus vai digitālos failus. Ja vēlaties pārdot savus attēlus, ir svarīgi aktivizēt šo opciju. Pārdošanas iestatījumiem var piekļūt, noklikšķinot uz galerijas pogas ar 3 punktiem izvēlnē/ /Galerijas.

Galerijas paneļa opcijas

Un galerijas iekšpusē, labajā slejā

Iespējas galerijas iekšpusē

Noklikšķinot uz Pārdošanas iestatījumi, pirmajā ekrānā tiks lūgts aktivizēt opciju Allow ordering (atļaut pasūtīšanu), lai attēlus varētu pasūtīt.

Aktivizēt atļaut pasūtīšanu

Pēc aktivizēšanas tiks parādītas vairākas opcijas, lai pielāgotu attēlu pārdošanu.

Pārdošanas iestatījumi

Cenu saraksts

Pirmais, ko jūs atradīsiet, ir cenu saraksts. Cenu saraksts, kas izvēlēts pēc noklusējuma, kad tika iestatīti cenu saraksti, ir iepriekš atlasīts. Cenu saraksta izvēlnē varat izvēlēties citu. Un, ja nepieciešams, varat veikt galīgos cenrāža pielāgojumus, noklikšķinot uz Rediģēt.

Izvēlēties cenu sarakstu

Akcijas

Atšķirībā no kuponiem, kas attiecas uz visām galerijām, akcijas ļauj noteikt konkrētas atlaides atsevišķām galerijām un pat pieļauj dažādus atlaižu līmeņus vienas galerijas ietvaros. Šī daudzpusība sniedz jums iespēju pielāgot atlaides un efektīvi palielināt pārdošanas apjomus.
Lai galerijai pievienotu akciju, atveriet tās Pārdošanas iestatījumus Pārliecinieties, ka ir aktivizēta opcija Atļaut pasūtīšanu. Kad esat Pārdošanas iestatījumos, aktivizējiet akciju, lai skatītu tās pielāgošanas iespējas. Jūs varat ierobežot akcijas izmantošanu līdz vienai reizei vienam klientam, atzīmējot attiecīgo izvēles rūtiņu.

Pārdošanas iestatījumi ar aktīvu veicināšanas pasākumu, kas jāaizpilda

Veicināšanas akcijām ir nepieciešams noteikts beigu datums, ko varat iestatīt laukā Beigu datums. Varat izvēlēties, vai akciju norādīt kā absolūto vai procentuālo atlaidi, izvēloties atbilstošo iespēju lodziņā Veids. Izvēle Absolute nozīmē, ka jūs norādāt atlaides summu absolūtā izteiksmē, bet Percentage nozīmē, ka jūs norādāt atlaidi procentos no klienta pasūtījuma vērtības.
Vienā akcijā var izveidot līdz trim dažādiem atlaižu līmeņiem. Katram līmenim varat iestatīt summu un minimālo pasūtījuma vērtību, kas nepieciešama, lai to aktivizētu. Tas stimulē klientus sasniegt maksimālo pieejamo atlaidi, mudinot viņus iegādāties vairāk produktu. Līdzīgi kā kuponu gadījumā, katram atlaižu līmenim jums ir iespēja segt klientu pirkumu piegādes izmaksas, atzīmējot izvēles rūtiņu Piegāde. Ņemiet vērā, ka tas neattiecas uz Saal Prio kontiem, jo tiem jau ir pieejama bezmaksas piegāde. Izmantojot Saal Prio kontu, ne jums, ne jūsu klientiem neradīsies nekādas piegādes izmaksas.

Pārdošanas iestatījumi ar aktīvu veicināšanu

Kad esat iestatījis akcijas akciju galerijai, noklikšķiniet uz Saglabāt. Atverot galerijas koplietošanas saiti, jūs vienā mirklī redzēsiet visu informāciju par akciju. Akcijas derīguma termiņš un summa, kas nepieciešama, lai pieprasītu atlaidi, tiks parādīta augšējā labajā stūrī. Kad klients sasniedz atlaižu līmeni, summa, kas nepieciešama, lai sasniegtu nākamo atlaižu līmeni, tiek automātiski pielāgota.

Koplietojamā galerija ar spēkā esošu akciju

Atlaide tiks automātiski piemērota jūsu klienta iepirkumu grozam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka akcijas un kuponus nevar izmantot vienlaicīgi.

Filtrējiet produktus pēc attēla malu attiecībām

Tas ļaus pasūtīt tikai tos produktus no izvēlētā cenrāža, kas atbilst attēla malu attiecībai.

Attiecību filtra parauga opcijas

Atļaut attēla rediģēšanu/apcirpšanu

Aktivizējot šo opciju, jūs varat dot klientam iespēju apgriezt un pārveidot attēlu. Ja ir izvēlēts fotoizstrādājums, koplietojamās galerijas saitē būs pieejama attēla rediģēšanas poga.

Rediģēšanas poga galerijā

Noklikšķinot uz tās, klients varēs veikt pēdējos attēla pielāgojumus, pamatojoties uz izvēlētā foto produkta formātu.

Apcirpt attēlu

Aizstāt attēlu pirms pasūtīšanas

Aktivizējot šo opciju, jūs varēsiet augšupielādēt galīgo failu pēc pasūtījuma veikšanas un pirms tā nodošanas ražošanai. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet saistīto saturu.

Galerija pārdošanai

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt. Jūs redzēsiet, ka galerijas statuss ir mainījies.

Galerijas statuss

Atverot galeriju, jūs redzēsiet, ka tagad galerijā ir pieejama iespēja Pirkt tagad.

Nopirkt tagad

Attēlus var iegādāties atbilstoši izvēlētajā cenrādī iestatītajai konfigurācijai.

Produkti, ko iegādāties

Papildus galerijām pārdošanā var nodot arī visus foto produktus, piemēram, fotogrāmatas, kalendārus un kartītes.