Pārdošanas un rēķinu iestatījumi

Pārdošanas un rēķinu iestatījumi

Saal Digital pilnīgi bez maksas rūpējas par visu pārdošanas procesu, ļaujot jums brīvi koncentrēties uz savu biznesu. Svarīgi atzīmēt, ka mūsu iesaistīšanos rēķinu sagatavošanā un ražošanā nevar slēpt. Tomēr šajā izvēlnē jūs atradīsiet dažādas ar pārdošanas un rēķinu sagatavošanas procesu saistītas opcijas, lai vairāk pielāgotu un kontrolētu savu uzņēmumu un zīmolu.

Pārdošanas un rēķinu iestatījumu panelis

Rēķinu iestatījumi

Ja vēlaties, varat pievienot savu logotipu, kas tiks parādīts rēķina augšējā stūrī. Pēc pasūtījuma veikšanas augšupielādētais logotips parādīsies rēķinā, kas tiks nosūtīts galalietotājam.

Attēla augšupielādes poga

Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt attēlu un augšupielādējiet logotipu, izmantojot norādītos parametrus. Pēc augšupielādes jūsu attēls būs pieejams šeit.

Logotips rēķina iestatījumos

Jūs varat nomainīt logotipu, noklikšķinot uz pogas Augšupielādēt attēlu, vai dzēst logotipu, noklikšķinot uz pogas Dzēst. Ja noklikšķināsiet uz Rediģēt attēlu, varēsiet iestatīt konkrēto apgriezumu, ko vēlaties izmantot, un vajadzības gadījumā veikt dažas korekcijas.

Logotipa redaktors

Kad logotips ir augšupielādēts un iestatīts, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas. Tādējādi rēķinā tiks parādīts augšupielādētais logotips, kā parādīts turpmāk dotajā piemērā.

Rēķina paraugs

Manuāli izdot pasūtījumus

Ja vēlaties pilnībā kontrolēt savus pasūtījumus, manuāli apstiprinot katru pasūtījumu pirms tā nodošanas ražošanā, varat to izdarīt, aktivizējot šo opciju.

Iespēja Manuāli izdot pasūtījumus

Visi jūsu klientu iesniegtie pasūtījumi parādīsies Pasūtījumu pārvaldības panelī, gaidot, kad tos apstiprināsiet manuāli. Jūs arī saņemsiet e-pasta paziņojumu par katru iesniegto pasūtījumu.

Pasūtījumu pārvaldības panelis ar pasūtījumu gaidīšanu

Viss, kas jums jādara, ir Atbrīvot pasūtījumu ražošanai, lai to pabeigtu, vai Atcelt pasūtījumu, ja nepieciešams.

Pasūtījums, kas gaida apstiprinājumu

Kolekcija veikalā

Ja vēlaties, lai pasūtījumi tiktu nosūtīti uz konkrētu adresi, nevis klienta izvēlēto galamērķi, varat aktivizēt šo opciju. Tas ir ļoti noderīgi, ja jums ir fizisks veikals vai vēlaties piegādāt pasūtījumus klientiem personīgi.

Iespēja In store collection

Pēc aktivizēšanas vienkārši aizpildiet adresi, un visi pasūtījumi no jūsu galerijām un projektiem tiks nosūtīti uz šo adresi.

Kopīgošanas funkcija - neitrālā koplietošanas saite

Šī opcija ļauj nosūtīt koplietošanas saites saviem klientiem pilnīgi neitrālā veidā, bez jebkādas atsauces uz Saal Digital. Pēc noklusējuma ir izvēlēta iespēja Saal Digital. Tas nozīmē, ka visas koplietojamās saites uz jūsu galerijām un projektiem būs ar domēnu saal-digital.net.
Ja izvēlaties opciju Foto portāls, jūsu koplietojamās saites būs domēna photo-portal.shop domēnā. Tas nozīmē, ka jūsu klienti, apmeklējot jūsu saturu, neredzēs nekādu atsauci uz Saal Digital, taču viņi iegādāsies no Saal Digital.

Kopīgošanas funkcija

Šī funkcija ietekmē visu jūsu saturu, gan galerijas, gan projektus, kā arī jūsu profila lapu.
Produktiem, kas tiek piegādāti tieši jūsu klientiem, Saal Digital ir sūtītāja statusā. Ja vēlaties piegādāt sūtījumu pats, varat aktivizēt iespēju In-Store collection (Preču saņemšana veikalā).

Galerija ar neitrālu saiti

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: