Manuālā šķirošana

Manuālā šķirošana

Šī opcija ir ideāli piemērota situācijām, kad jau esat nofotografējis dalībniekus bez QR kodu kartēm. Ja izvēlaties šo opciju, pirms fotografēšanas ir jārūpējas par VDK un pēc tam var iestatīt atslēgas attēlus un aktivizēt automātisko šķirošanu. Pēc tam jums ir manuāli jāpiešķir katram klientam piekļuve galerijai, lai viņi varētu piekļūt galerijai.

Manuālās šķirošanas iespēja

1. Vispārīgā datu aizsardzības regula

Mums ir svarīgi, lai jūs būtu parūpējušies par VDAR. Tāpēc, pirms varat izmantot šo iespēju, jums ir jāapstiprina, ka esat ieguvis GDPR no visiem dalībniekiem. Lūdzu, apstipriniet to, noklikšķinot uz Turpināt.

2. Izveidot grupas

Ja sāksiet ar šo iespēju, jums būs tukšs fotoattēlu uzdevums, un vispirms būs jāizveido grupas. Lai izveidotu grupu, ievadiet vēlamo grupas nosaukumu laukā Jauna grupa un noklikšķiniet uz Pievienot. Varat pievienot tik daudz grupu, cik nepieciešams.

Izveidotās grupas

3. Augšupielādējiet attēlus

Ieejiet grupas galerijā, noklikšķinot uz tās nosaukuma vai uz atslēgas ikonas. Kad esat Grupu galerijā, augšupielādējiet grupai atbilstošos attēlus. Lai pievienotu fotoattēlu, noklikšķiniet uz pievienošanas zilās pogas augšējā kreisajā stūrī, atlasiet Pievienot attēlus un izvēlieties vietu, kur tiek glabāti fotoattēli. Lūdzu, pārliecinieties, ka visi katra dalībnieka fotoattēli ir augšupielādēti kopā, lai izvairītos no fotoattēlu sajaukšanas.

Augšupielādētie attēli

4. Atlasīt

Lai šķirošana darbotos pareizi, pirmajā solī katrs pirmais attēls no jaunās fotografēšanas ir jāatzīmē kā galvenais attēls.

Vienmēr atlasiet pirmo attēlu no jaunas iestatīšanas, piemēram, jauna dalībnieka. Varat atlasīt vairākus attēlus, izmantojot Izvēlieties vairākus. Detalizēta informācija par izvēlēto attēlu parādīsies labajā slejā kopā ar pogu Atzīmēt kā galveno attēlu. Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai izvēlēto attēlu noteiktu par galveno attēlu. Automātiski šķirojot, visas fotogrāfijas, kas seko galvenajam attēlam, tiks iekļautas vienā galerijā. Ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai visas nākamās fotogrāfijas piederētu vienam un tam pašam dalībniekam.

Attēls, kas izvēlēts par galveno attēlu

Kad visiem grupas dalībniekiem ir iestatīti visi galvenie attēli, noklikšķiniet uz pogas Automātiska šķirošanas sākšana augšējā kreisajā stūrī. Tas automātiski sakārtos fotoattēlus galerijās, pamatojoties uz iestatītajiem atslēgas attēliem, ieskaitot visas fotogrāfijas, kas augšupielādētas pēc atslēgas attēla.

Attēlu sakārtošana

5. Iestatījumi un pārbaude

Paturiet prātā, ka visas grupā izveidotās galerijas manto iestatījumus no foto uzdevuma, kas atrodami foto uzdevuma izvēlnē Vispārīgi. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Vispārīgā izvēlne.

Ieteicams pārskatīt katras galerijas izskatu un saturu, lai pārliecinātos, ka tie atbilst jūsu vēlmēm. Ja nepieciešams, varat veikt pielāgojumus, piemēram, pārvietot attēlus starp galerijām, augšupielādēt papildu fotoattēlus vai veikt izmaiņas galerijas saturā. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet rakstu Fotoattēlu darbs - darba plūsmas ceļvedis.

6. Sazinieties ar klientiem

Kad galerijas ir izveidotas, jums būs jāsazinās ar klientiem un jāsniedz viņiem galerijas saite. To var viegli izdarīt, lejupielādējot Kartiņas ar attēliem no izvēlnes QR Codes (QR kodi). Tā tiks ģenerēts PDF dokuments ar QR kodiem katrai galerijai kopā ar attēlu paraugiem un saiti. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu par QR kodiem.