Galerijas iestatījumi

Galerijas iestatījumi

Šajā izvēlnē varat konfigurēt galerijas noformējumu.

Galerijas iestatījumu izvēlne

Vispirms atradīsiet pamatnosacījumus, kur varat mainīt nosaukumu, pievienot aprakstu ar personalizētiem stiliem, piemēram, treknrakstā, pasvītrojumā, slīprakstā, ciparos un lodītēs, kā arī izvēlēties galerijas fotogrāfijas veidu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī informācija ir paredzēta iekšējai lietošanai. Pēc noklusējuma tās tiks kopētas kā koplietojamās saites nosaukums un apraksts, taču koplietojamajā saitē šo informāciju varat pārrakstīt koplietojamās saites sadaļā Koplietošanas iestatījumi.
Tālāk ir norādīti dažādi galerijas iestatījumi. Jums ir iespēja parādīt attēlu kā galerijas galveni, kas būs redzams galerijas koplietojamās saites augšpusē.

Galerija

Ja vēlaties, varat aktivizēt iespēju izmantot šo galvenes attēlu tikai šai funkcijai un nerādīt to savā galerijā.

Rādīt nosaukuma attēlu opcija

Galerijas iekšienē esošajām fotogrāfijām var pievienot virsrakstu un aprakstu. Tos var pievienot, izvēloties fotoattēlu, labajā slejā. Varat aktivizēt šo opciju, lai koplietojamajā galerijā parādītu fotoattēla nosaukumu un aprakstu.

Fotogrāfijas nosaukuma opcija galerijā

Šajā sadaļā varat arī aktivizēt funkcijas Ūdenszīme, Komentāri un Rādīt atsauksmju pogu. Sīkāku informāciju par šīm opcijām skatiet attiecīgajā saturā.
Pēc šīm opcijām atradīsiet rīkus galerijas izskata mainīšanai.

Displeja opcijas

Jums ir pat iespēja patstāvīgi izvēlēties displeja režīmu mobilajās ierīcēs.

Mobilais skats

Kad esat pabeidzis konfigurēt galerijas iestatījumus, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Attēlu iestatījumi

Kad galerijā izvēlaties fotoattēlu, labajā pusē parādīsies sleja ar informāciju un funkcijām, kas attiecas uz konkrēto fotoattēlu, kas sadalīta šādās cilnēs:

Attēlu iestatījumi labajā slejā

Funkcijas
Komentāri: Atveriet komentāru logu, lai apskatītu esošos komentārus un pievienotu jaunus. Galerijas iestatījumos jābūt atļautiem komentāriem, un galerijai jābūt koplietojamai, lai citi lietotāji varētu pievienot komentārus.
Kopēt: Šī poga ļauj dublēt atlasīto fotoattēlu citā jau izveidotā galerijā vai apakšgalerijā.
Pārvietot uz: Izmantojiet šo funkciju, lai pārvietotu atlasīto attēlu uz citu jau izveidoto galeriju vai apakšgaleriju, noņemot to no pašreizējās galerijas.
Kopēt attēla saiti: Noklikšķinot uz šīs pogas, kopē koplietojamo saiti konkrētajam fotoattēlam, kuru pēc tam varat ielīmēt un kopīgot pēc vajadzības. Ņemiet vērā, ka, lai šī saite darbotos, galerijā ir jāatļauj koplietošana.
Izveidot uzrakstu (izstādēm): Izmantojiet šo opciju, lai izveidotu izdrukājamu QR karti, kuru skenējot tiks izveidota saite uz konkrēto fotoattēlu. Ņemiet vērā, ka koplietošanas iestatījumiem jābūt iespējotiem, lai šī funkcija darbotos. Turklāt, ja galerija ir iestatīta pārdošanai, fotoattēlu var padarīt tieši pieejamu iegādei, to skenējot, saskaņā ar iestatīto konfigurāciju.
Dzēst: Tādējādi fotoattēls tiks noņemts no galerijas.

Sīkāka informācija
Vispārīga informācija: Slejas augšpusē tiek parādīts izveides datums, faila izmērs, izmēri un informācija par pēdējo pasūtījumu. Fotoattēla faila nosaukumu var mainīt, noklikšķinot uz atslēgas ikonas. Ņemiet vērā, ka punktu zīmes faila nosaukumā nav atļautas.
Nosaukums: Šajā laukā varat piešķirt fotoattēlam nosaukumu.
Apraksts: Šajā laukā varat ievadīt fotoattēla aprakstu.

Pārdošana
Komerciālā statistika: Tiek parādīta informācija par to, cik reižu fotoattēls ir iegādāts, un par ieņēmumiem (ja piemērojams), kā arī par konkrētā fotoattēla skatījumu.
Pārdošanas cenu saraksts: Pēc noklusējuma ir atzīmēta opcija Izmantot cenrādi no galerijas. Tas nozīmē, ka, ja galerija ir konfigurēta pārdošanai, fotoattēls pārņems galerijas cenrādi. Tomēr varat izmantot šo lodziņu, lai izvēlētos alternatīvu cenrādi konkrētajam fotoattēlam.

Kad esat pabeidzis darbu, neaizmirstiet nospiest Saglabāt izmaiņas.

Galerijas galvenā attēla konfigurācija

Galerijā redzēsiet, ka labajā slejā ir iepriekš izvēlēts attēls. Šis attēls pēc noklusējuma darbosies kā jūsu galerijas galvene pēc kopīgošanas.

Galerijas galvenais attēls

Varat izvēlēties citu attēlu, noklikšķinot uz Mainīt galveno attēlu. Parādīsies logs, kurā varat izvēlēties citu attēlu no galerijas vai augšupielādēt citu attēlu, kas darbosies kā jūsu galerijas galvenais attēls.

Galvenā attēla fotoattēla opcijas

Varat arī veikt pielāgojumus galerijas galvenajam attēlam, noklikšķinot uz pogas Rediģēt attēlu.

Galerijas galvenā attēla rediģēšana

Ja jūsu galerija jau ir kopīgota un jūs atverat kopīgoto saiti, redzēsiet galerijas galveno attēlu, kas darbojas kā galerijas galvene.

Galerija ar galveno attēlu

Ja vēlaties, jums ir iespēja noņemt galerijas galveni. Lai to izdarītu, atveriet galerijas galerijas iestatījumus un deaktivizējiet iespēju Rādīt galveno attēlu. Galerijas iestatījumos varat arī aktivizēt opciju Galvenais attēls tikai kā galvene, lai galvenais attēls darbotos tikai kā jūsu galerijas galvene.

Iespēja Galvenais attēls tikai kā galvene