Galerijas iestatījumi

Galerijas iestatījumi

Šajā izvēlnē varat konfigurēt galerijas noformējumu.
Vispirms jūs atradīsiet pamatnosacījumus, kur varat mainīt nosaukumu, pievienot aprakstu ar personalizētiem stiliem, piemēram, treknrakstā, pasvītrojumā, slīprakstā un izcēlumos, un izvēlēties galerijas fotogrāfijas veidu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie dati ir paredzēti iekšējai lietošanai. Pēc noklusējuma informācija tiek pārnesta kā koplietojamās saites nosaukums un apraksts, taču koplietojamajā saitē šo informāciju varat pārrakstīt koplietojamās saites koplietošanas iestatījumu izvēlnē Share Settingsmenu.
Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu Koplietošanas iestatījumi.

Fotogrāfijas veids: izvēlieties galerijā esošo fotoattēlu veidu.
Fotosesijas datums: Varat ievadīt fotoattēlu uzņemšanas datumu.
Sākt publicēšanu: Varat ievadīt, kad vēlaties sākt kopīgot galeriju.
Publikācijas beigas: Ievadiet, kad vēlaties pārtraukt galerijas koplietošanu.
E-pasta darbplūsma: Varat izvēlēties iepriekš iestatītu e-pasta darbplūsmu. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet rakstu E-pasta darbplūsma.

Galerijas iestatījumu izvēlne

Zemāk atradīsiet dažādus galerijas iestatījumus. Jums ir iespēja parādīt attēlu kā galerijas galveni, kas būs redzams galerijas koplietošanas saites augšpusē.

Galerija

Ja vēlaties, varat aktivizēt iespēju izmantot šo galvenes attēlu tikai šai funkcijai un nerādīt to savā galerijā.

Rādīt nosaukuma attēlu opcija

Galerijas iekšienē esošajām fotogrāfijām var pievienot virsrakstu un aprakstu. Šo informāciju var pievienot, izvēloties fotoattēlu, labajā slejā. Varat aktivizēt šo opciju, lai koplietojamajā galerijā parādītu fotoattēla nosaukumu un aprakstu.

Fotogrāfijas nosaukuma opcija galerijā

Šajā sadaļā varat arī aktivizēt funkcijas Ūdenszīme, Komentāri un Rādīt atsauksmju pogu. Sīkāku informāciju par šīm opcijām skatiet attiecīgajā saturā.
Pēc šīm opcijām atradīsiet rīkus galerijas izskata mainīšanai.

Displeja opcijas

Jums ir pat iespēja patstāvīgi izvēlēties displeja režīmu mobilajās ierīcēs.

Mobilais skats

Kad esat pabeidzis konfigurēt galerijas iestatījumus, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Importēt iestatījumus

Ja vēlaties nokopēt tos pašus iestatījumus no citas galerijas, varat to izdarīt, noklikšķinot uz pogas Importēt, kas atrodas labajā slejā blakus Iestatījumi nosaukumam galerijā.

Importa iestatījumu poga

Noklikšķinot uz Importēt, parādīsies izvēlne, kurā būs redzamas visas jau esošās galerijas. Jāizvēlas galerija, no kuras vēlaties importēt iestatījumus, un pēc tam noklikšķiniet uz Importēt.

Galerijas iestatījumi tiks mainīti atbilstoši importētajiem iestatījumiem.

Attēlu iestatījumi

Izvēloties fotoattēlu galerijā, parādīsies labā slejā ar informāciju un funkcijām, kas attiecas uz konkrēto fotoattēlu un ir sadalītas šādās cilnēs:

Attēlu iestatījumi labajā slejā

Funkcijas
Komentāri: Atveriet komentāru logu, lai apskatītu esošos komentārus un pievienotu jaunus. Galerijas iestatījumos jābūt atļautiem komentāriem, un galerijai jābūt koplietojamai, lai citi lietotāji varētu pievienot komentārus.
Kopēt: Šī poga ļauj dublēt atlasīto fotoattēlu citā jau izveidotā galerijā vai apakšgalerijā.
Pārvietot uz: Izmantojiet šo funkciju, lai pārvietotu atlasīto attēlu uz citu jau izveidoto galeriju vai apakšgaleriju, noņemot to no pašreizējās galerijas.
Kopēt attēla saiti: Noklikšķinot uz šīs pogas, kopē koplietojamo saiti konkrētajam fotoattēlam, kuru pēc tam varat ielīmēt un kopīgot pēc vajadzības. Ņemiet vērā, ka, lai šī saite darbotos, galerijā ir jāatļauj koplietošana.
Izveidot uzrakstu (izstādēm): Izmantojiet šo opciju, lai izveidotu izdrukājamu QR karti, kuru skenējot tiks izveidota saite uz konkrēto fotoattēlu. Ņemiet vērā, ka koplietošanas iestatījumiem jābūt iespējotiem, lai šī funkcija darbotos. Turklāt, ja galerija ir iestatīta pārdošanai, fotoattēlu var padarīt tieši pieejamu iegādei, to skenējot, saskaņā ar iestatīto konfigurāciju.
Dzēst: Tādējādi fotoattēls tiks noņemts no galerijas.

Sīkāka informācija
Vispārīga informācija: Slejas augšpusē tiek parādīts izveides datums, faila izmērs, izmēri un informācija par pēdējo pasūtījumu. Fotoattēla faila nosaukumu var mainīt, noklikšķinot uz atslēgas ikonas. Ņemiet vērā, ka punktu zīmes faila nosaukumā nav atļautas.
Nosaukums: Šajā laukā varat piešķirt fotoattēlam nosaukumu.
Apraksts: Šajā laukā varat ievadīt fotoattēla aprakstu.

Pārdošana
Komerciālā statistika: Tiek parādīta informācija par to, cik reižu fotoattēls ir iegādāts, un par ieņēmumiem (ja piemērojams).
Pārdošanas cenu saraksts: Pēc noklusējuma ir atzīmēta opcija Izmantot cenrādi no galerijas. Tas nozīmē, ka, ja galerija ir konfigurēta pārdošanai, fotoattēls pārņems galerijas cenrādi. Tomēr varat izmantot šo lodziņu, lai izvēlētos alternatīvu cenrādi konkrētajam fotoattēlam.

Kad esat pabeidzis darbu, neaizmirstiet nospiest Saglabāt izmaiņas.

Galerijas galvenā attēla konfigurācija

Galerijā redzēsiet, ka labajā slejā ir iepriekš izvēlēts attēls. Šis attēls pēc noklusējuma darbosies kā jūsu galerijas galvene pēc kopīgošanas.

Galerijas galvenais attēls

Varat izvēlēties citu attēlu, noklikšķinot uz Mainīt galveno attēlu. Parādīsies logs, kurā varat izvēlēties citu attēlu no galerijas vai augšupielādēt citu attēlu, kas darbosies kā jūsu galerijas galvenais attēls.

Galvenā attēla fotoattēla opcijas

Varat arī veikt pielāgojumus galerijas galvenajam attēlam, noklikšķinot uz pogas Rediģēt attēlu.

Galerijas galvenā attēla rediģēšana

Ja jūsu galerija jau ir kopīgota un jūs atverat kopīgoto saiti, redzēsiet galerijas galveno attēlu, kas darbojas kā jūsu galerijas galvene.

Galerija ar galveno attēlu

Ja vēlaties, jums ir iespēja noņemt galerijas galveni. Lai to izdarītu, atveriet galerijas galerijas iestatījumus un deaktivizējiet iespēju Rādīt galveno attēlu. Galerijas iestatījumos varat arī aktivizēt opciju Galvenais attēls tikai kā galvene, lai galvenais attēls darbotos tikai kā jūsu galerijas galvene.

Iespēja Galvenais attēls tikai kā galvene