Koplietošanas iestatījumi

Koplietošanas iestatījumi

Šajā izvēlnē atradīsiet rīkus, lai kopīgotu attēlus un galerijas ar saviem kontaktiem un klientiem. Šī opcija ir jāaktivizē arī tad, ja vēlaties pārdot savus attēlus. Pirmo reizi noklikšķinot uz Share settings (Koplietošanas iestatījumi), ekrānā tiks parādīta prasība aktivizēt kopīgošanu.

Aktivizēt kopīgošanu

Pēc kopīgošanas aktivizēšanas parādīsies dažādas opcijas, kas ļaus jums pielāgot galerijas kopīgošanas veidu. Šeit būs redzama izveidotā koplietošanas saite, kas ved uz jūsu galeriju. Šo saiti varat kopēt un ielīmēt manuāli vai arī vienkārši noklikšķiniet uz Atvērt, lai atvērtu kopīgo saiti uz galeriju. Šādā veidā varat redzēt, kā lietotāji redzēs galeriju.

Galerijas koplietošanas izvēlne

Ir pieejamas papildu iespējas, lai konfigurētu, kā jūsu galerija tiek kopīgota. Jūs redzēsiet, ka galerijas iestatījumos ierakstītais nosaukums ir kopēts kā galerijas koplietojamās saites noklusējuma nosaukums. Ja vēlaties, varat pārrakstīt nosaukumu, lai tas parādītos koplietojamajā saitē kā jūsu galerijas nosaukums. Turklāt, ja vēlaties, varat arī pārrakstīt savas galerijas aprakstu.

Pārrakstīt galerijas aprakstu

Ja iepriekš esat aktivizējis valodas savā Pārdošanā, šeit varat pievienot tulkotu savas galerijas koplietojamās saites nosaukumu un aprakstu, noklikšķinot uz Pārtulkot. Ieslēgtās valodas tiks parādītas, lai jūs varētu tās aizpildīt.

Tulkojumi

Visbeidzot, varat aktivizēt iespēju publicēt galeriju savā profila lapā. Šādā veidā lietotāji varēs ne tikai piekļūt galerijai, izmantojot koplietošanas saiti, bet arī apmeklēt to savā profila lapā kopā ar citām galerijām, kuras tur esat publicējis.

Publicēt profila lapā

Nodrošiniet ar paroli

Ja vēlaties, varat aizsargāt savu galeriju ar paroli. Šādā veidā tai var piekļūt tikai tie lietotāji, kuri zina paroli. Lai piekļūtu galerijai, jums būs manuāli jāpaziņo lietotājiem parole.

Aizsargāt ar paroli

Varat arī aktivizēt iespēju Pieprasīt reģistrāciju. Tādējādi lietotājam, kas piekļūst kopīgotajai saitei, būs jāreģistrējas.

Pieprasīt reģistrāciju

Tiklīdz lietotājs reģistrēsies galerijā, viņš tiks iekļauts galerijas informācijas izvēlnē.

Galerijā uzskaitītais lietotājs

Un, ja lietotājs ir jauns, viņš tiks pievienots jūsu kontaktiem.

Lietotājs kontaktos

Redzēsiet, ka, ja ir aktīva opcija Pieprasīt reģistrāciju, parādīsies opcija Pirmais lietotājs piešķir paroli. Varat to aktivizēt, un tas nozīmē, ka pirmais lietotājs, kas pieslēdzas šai galerijai, nosaka galerijas paroli.

Sūtīt koplietojamo saiti kontaktiem

Zem pogas Kopīgotā saite atradīsiet dažādas opcijas, lai nosūtītu un kopīgotu galeriju ar lietotājiem. Varat kopēt koplietošanas saiti, lai to nosūtītu lietotājiem pēc izvēles, izmantojot vēlamo metodi vai platformu. Noklikšķiniet uz Sūtīt pa e-pastu, lai nosūtītu saiti pa e-pastu. Tas automātiski atvērs noklusējuma programmatūru, ko esat izvēlējies savā ierīcē e-pasta sūtīšanai. Vai arī varat nosūtīt kopīgoto saiti saviem kontaktiem pa e-pastu tieši no Photo Portal, noklikšķinot uz Share with contacts (Kopīgot ar kontaktiem).

Kopīgošanas saites opcijas

Izvēloties šo opciju, redzēsiet iepriekš pievienotos kontaktus un kontaktu grupu. Varat izvēlēties tos, kuriem vēlaties nosūtīt kopīgo saiti. Ja vēlaties, šeit varat pievienot vairāk kontaktu, noklikšķinot uz Pievienot.

Atlasiet kontaktus

Kad esat izvēlējies kontaktpersonas, kuras saņems e-pastu ar koplietošanas saiti uz jūsu galeriju, noklikšķiniet uz Turpināt. Parādīsies jauns logs, kurā varat uzrakstīt tekstu, kas tiks pievienots kopīgotajai saitei. Ja Pārdošanā jau esat izveidojis e-pasta veidnes, varat izvēlēties vienu no tām no pieejamās nolaižamās izvēlnes. Jūs arī pamanīsiet, ka iepriekš izvēlētie kontakti jau ir iekļauti. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Sūtīt ziņu, un šie kontakti saņems ziņu, kas būs uzrakstīta pie jūsu galerijas koplietojamās saites.

Sūtīt ziņojumu

Kad esat konfigurējis galerijas koplietošanas iestatījumus, noklikšķiniet uz Saglabāt. Redzēsiet, ka jūsu galerijas statuss ir mainījies.

Galerijas statuss

Viena attēla kopīgošana

Papildus galerijas saites kopīgošanai varat kopīgot arī viena attēla saiti savā galerijā. Lai to izdarītu, dodieties uz izvēlni Galerijas un atveriet galeriju, kurā ir attēls, kuru vēlaties kopīgot. Izvēlieties attēlu, lai parādītu labās puses izvēlni ar rīkiem un informāciju par izvēlēto attēlu. Zem virsraksta Funkcijas ir poga Kopēt attēla saiti. Noklikšķinot uz šīs pogas, tiks nokopēta saite uz konkrēto attēlu, kuru pēc tam varēsiet ielīmēt, kur vien vēlaties to kopīgot.
Lūdzu, pārliecinieties, ka galerija, kurā ir attēls, ir iepriekš kopīgota, lai attēla saiti varētu veiksmīgi kopīgot.

Attēla saites kopēšanas poga

Ja galerijā ir aktivizēta opcija Atļaut pasūtīšanu, kopīgotā attēla saite ļaus lietotājiem pasūtīt konkrēto attēlu saskaņā ar saistīto cenrādi.