Ūdenszīme

Ūdenszīme

Lai savu darbu papildus aizsargātu, varat pievienot personalizētu ūdenszīmi.

Izveidot ūdenszīmi

Vispirms jāizlemj, kāds būs jūsu ūdenszīme. Lai to izdarītu, dodieties uz Pārdošanas panelis un noklikšķiniet uz Ūdenszīme. Jūs atradīsiet dažādas opcijas.

Text type watermark

Varat izvēlēties, vai ūdenszīmi vēlaties izmantot kā tekstu. Šis teksts tiks attēlots norādīto izmēru režģī. Varat arī mainīt necaurspīdīgumu, fonta lielumu un pat krāsas, ja vēlaties.
Varat arī izvēlēties ūdenszīmi kā attēlu. Sadaļā Type (Veids) ir jāizvēlas Image (Attēls). Un parādīsies iespēja augšupielādēt attēlu kā ūdenszīmi. Šis attēls tiks atkārtots kā šaha tāfele atbilstoši iestatījumiem, ko esat iestatījis. Jums ir jānoklikšķina uz Pievienot attēlu un jāizvēlas attēls, ko vēlaties izmantot kā ūdenszīmi. Šajā panelī parādīsies augšupielādētais attēls.

Image type watermark

Varat priekšskatīt, kā ūdenszīme izskatīsies uz jūsu fotoattēliem. Sadaļā Preview (Priekšskatījums) noklikšķiniet uz Upload image (Augšupielādēt attēlu) un izvēlieties fotoattēlu, uz kura izmēģināt ūdenszīmi.

Watermark preview

Kad esat apmierināts ar rezultātu, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Ūdenszīmes piemērošana galerijai

Lai piemērotu ūdenszīmi galerijai, dodieties uz paneli Galerijas. Šeit jāatver tās galerijas galerijas iestatījumi, kurai vēlaties piemērot ūdenszīmi. Parādīsies daudzas opcijas, jums jāaktivizē ūdenszīme un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Watermark activated in gallery settings

Atverot galeriju, redzēsiet, ka ūdenszīme ir piemērota.

Watermark applied in gallery

Ūdenszīmes piemērošana projektam

Lai piemērotu ūdenszīmi projektam, dodieties uz paneli Projekti un atveriet tā projekta iestatījumus, kuram vēlaties piemērot ūdenszīmi. Parādīsies daudzas opcijas, jums jānolaiž izvēles rūtiņa Rādīt papildu iestatījumus, jāaktivizē ūdenszīme un jānospiež Saglabāt.

Watermark activated in projects settings

Atverot projektu, redzēsiet, ka ūdenszīme ir piemērota.

Watermark applied in project