E-pasta darba plūsma

E-pasta darba plūsma

Ir iespējams izveidot e-pasta darbplūsmas, kas automātiski nosūta klientam vēlamos e-pasta ziņojumus / saturu. Mums ir iepriekš izveidotas e-pasta veidnes, kuras varat izmantot, vai arī varat izveidot savas e-pasta darba plūsmas.

Tās varat izmantot, lai nosūtītu e-pasta vēstuli pēc dažādiem izraisītājfaktoriem, piemēram, kad tiek publicēta galerija, izsludināta akcija vai nosūtīts atgādinājums pirms galerijas arhivēšanas vai akcijas beigām.

Tas palīdzēs informēt jūsu klientus un arī motivēs jūs veikt vairāk pārdošanas darījumu.

Izmantojiet e-pasta darba plūsmas veidni

E-pasta darba plūsmas izvēlne

Lai izveidotu jaunu e-pasta darbplūsmu, atveriet e-pasta darbplūsmu Pārdošanas panelī. Ir pieejams veidni, ko varat izmantot. Noklikšķinot uz tā, tiks parādīti šajā darbplūsmā iekļautie e-pasti.

Darba plūsmas veidne

Lai izveidotu jaunu darbplūsmu, izmantojot to kā veidni, noklikšķiniet uz pogas Duplicate (Dublēt) labajā slejā. Pēc tam dublikātam jāpiešķir jauns nosaukums un jānoklikšķina uz Turpināt. Šablona kopija, tostarp e-pasta vēstules, pēc tam parādīsies izvēlnē E-pasta darbplūsma, kur to varēsiet rediģēt atbilstoši savām vajadzībām.

E-pasta darbplūsmas izveide

Lai izveidotu jaunu darbplūsmu, izvēlnē E-pasta darbplūsma noklikšķiniet uz pogas Pievienot un ievadiet savas jaunās e-pasta darbplūsmas nosaukumu, kas būs redzams tikai jums. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Turpināt. Parādīsies jauna tukša e-pasta darbplūsmas izvēlne. Ailē labajā pusē tiek parādīta informācija par pēdējās saglabāšanas datumu un tādām funkcijām kā Dzēst un Pārdēvēt.

Tukša e-pasta darbplūsma

E-pasta izveide darbplūsmas iekšpusē

Kad esat e-pasta darbplūsmā, noklikšķiniet uz Pievienot, lai izveidotu un konfigurētu e-pastu.

Trigeris: Izvēlieties, kāds notikums izraisīs e-pasta vēstuli. Iespējas ir šādas:

  • Pārdošanas sākuma datums, e-pasti tiek nosūtīti, pamatojoties uz galerijas pārdošanas sākuma datumu.
  • Pārdošanas beigu datums, e-pasti tiks nosūtīti, pamatojoties uz galerijas pārdošanas beigu datumu.
  • Pēc reģistrācijas, e-pasta vēstule tiks nosūtīta uzreiz pēc tam, kad klients būs reģistrējies. (tas ir atkarīgs no tā, kā jūs to konfigurējat)
  • Pēc pasūtījuma e-pasta vēstules tiks sūtītas, kad pasūtījums tiks iesniegts saskaņā ar iestatīto noteikumu un dienām.
  • Pēcprodukta pievienošanas iepirkumu grozam e-pasta vēstules tiks aktivizētas, kad produkts tiks pievienots iepirkumu grozam saskaņā ar noteiktajiem noteikumiem un noteiktajām dienām.
  • Akcijas termiņš beidzas, e-pasta vēstule tiks nosūtīta, pamatojoties uz akcijas beigu datumu.

Noteikums: Izlemiet, kad sūtīt e-pasta vēstuli saistībā ar aktivizētāju. Varat izvēlēties no šādām iespējām: Tūlīt, Dienas pirms vai Dienas pēc.
Dienas: Norādiet dienu skaitu, kad tiks piemērots noteikums. Piemēram, ja trigeris ir Sākt pārdošanu, noteikums ir Dienas pēc un jūs ievadāt 3 dienas, e-pasta vēstule tiks nosūtīta 3 dienas pēc pārdošanas sākuma.
Sūtīšanas laiks: Norādiet e-pasta nosūtīšanas laiku.

Filtrējiet saņēmēju: Šeit varat izvēlēties:

  • Visi, lai e-pastu nosūtītu visiem klientiem neatkarīgi no to pasūtījuma.
  • Pasūtīts, lai e-pastu nosūtītu tikai tiem klientiem, kuri ir veikuši pasūtījumu.
  • Nav pasūtīts, lai e-pastu nosūtītu klientiem, kuri vēl nav veikuši pasūtījumu.

Temats: Ievadiet e-pasta tematu.
Ziņojums: Izveidojiet e-pasta saturu. Pēc vajadzības varat pielāgot teksta stilu, pievienot rindkopas, saites un attēlus.
Nosūtīt testa e-pastu: Pirms pabeigšanas nosūtiet testa e-pasta vēstuli, lai pārbaudītu izskatu un izjūtu un veiktu nepieciešamos pielāgojumus, lai pārliecinātos, ka rezultāts atbilst jūsu vēlmēm.
E-pasta darba plūsmas paraugs

Pēc konfigurēšanas noklikšķiniet uz Saglabāt. Jūsu jaunais e-pasts parādīsies jūsu izveidotajā e-pasta darbplūsmas izvēlnē, parādot galvenos noteikumus ātrai pārskatīšanai. Varat pievienot tik e-pasta vēstuļu, cik nepieciešams.

Skolas e-pasta darbplūsma

Ja e-pastā nepieciešams veikt izmaiņas, noklikšķiniet uz atslēgas ikonas, lai atvērtu izvēlni Rediģēt e-pastu. No šejienes varat arī dzēst e-pastu, noklikšķinot uz atkritumu urnas pogas augšējā labajā stūrī.

E-pasta darba plūsmas izmantošana

Lai aktivizētu e-pasta darbplūsmu galerijā vai QR galerijā, dodieties uz izvēlni Galerijas un atveriet vēlamās galerijas galerijas iestatījumus.

Galerijas iestatījumi

Galerijas iestatījumos atrodiet un atlasiet vēlamo darbplūsmu lodziņā E-pasta darbplūsma. Noklikšķiniet uz Saglabāt, lai saglabātu izmaiņas. Rezultātā klienti automātiski saņems izvēlētās darbplūsmas e-pasta veidnes atbilstoši iestatītajai konfigurācijai.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: