Komentāri

Varat konfigurēt un atļaut komentārus par savām galerijām, lai jūs varētu saņemt atsauksmes no klientiem tieši par savām fotogrāfijām. Lai aktivizētu komentārus galerijā, ir jāatver galerijas iestatījumi. Kad to aktivizēsiet, parādīsies jaunas opcijas.

Gallery settings

Pēc noklusējuma iespēja Publicēt komentārus manuāli ir deaktivizēta, kas nozīmē, ka jūsu galerijā pievienotie komentāri tiek publicēti automātiski. Ja šo opciju aktivizēsiet, par katru komentāru saņemsiet e-pastu, un jums būs jāapstiprina katrs komentārs, lai tas tiktu publicēts.
Jūs varat atļaut komentārus rakstīt uz pašiem komentāriem, kā arī varat atļaut komentārus patikt. Kad esat izvēlējies sev piemērotākās iespējas, noklikšķiniet uz Saglabāt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka galerijai jābūt koplietojamai, lai lietotāji varētu atstāt komentārus. Ja atvērsiet koplietojamās galerijas saiti un atlasīsiet fotoattēlu, redzēsiet, ka ir pieejama komentēšanas poga.

Comments button in gallery

Ja galerijās atvērsiet galeriju, kurā esat aktivizējis komentārus, jūs uzreiz redzēsiet, kuras fotogrāfijas ir komentētas.

Comment notification icons

Ja atlasīsiet fotoattēlu ar komentāru un noklikšķiniet uz komentāru pogas, varēsiet tos izlasīt un vajadzības gadījumā dzēst.

Comment on photo