Atsauksmes Galerija

Atsauksmes Galerija

Savas galerijas varat pārvērst par atsauksmju galerijām, kurās klienti var novērtēt katru fotoattēlu, izmantojot krāsu skalu galerijā. Tas vienkāršo jūsu darba plūsmu un centralizē saziņu ar klientiem.

Aktivizēt atsauksmju galeriju

Lai aktivizētu šo opciju, atveriet atlasītās galerijas galerijas iestatījumus. Šajā izvēlnē jāaktivizē opcija Atsauksmes galerija un noklikšķiniet uz Saglabāt. Tādējādi galerija kļūs par atsauksmju galeriju.

Parādīt atsauksmju galerijas opciju galerijas iestatījumos

Šo opciju var jebkurā laikā atspējot.

Koplietošanas atsauksmju galerija

Kad galerija ir iestatīta kā atsauksmju galerija, klienti var novērtēt tajā esošos attēlus. Noklikšķinot uz jebkura attēla, attēla apakšējā kreisajā stūrī parādīsies trīs krāsaini apļi, kas ļaus klientiem novērtēt attēlu šādi:
Zaļš- par izvēlētu.
Oranžs- neskaidrs.
Sarkans- noraidīts.

Attēls, kas atzīmēts ar atsauksmēm

Pēc novērtēšanas koplietojamo saiteņu galerijā attēli augšējā kreisajā stūrī tiks atzīmēti ar krāsainu apli, kas norāda uz atlasi. Koplietojamajā galerijā redzamos attēlus ir iespējams arī filtrēt, noklikšķinot uz pogas Atsauksmes augšējā kreisajā stūrī un izvēloties vēlamo iespēju.

Koplietošanas atsauksmju galerija ar atlasēm

Atgriezeniskās saites skatīšana

Klientu atsauksmes var apskatīt savā kontā izvēlnē Galerija. Jūs pamanīsiet, ka katrs attēls kreisajā augšējā stūrī ir atzīmēts ar sarkanu, oranžu vai zaļu apli, kas atspoguļo klienta izvēli.

Attēli, kas galerijas izvēlnē atzīmēti ar atsauksmēm

Efektīvai darbplūsmai iesakām iespējot komentārus galerijā, lai klienti varētu atstāt komentārus par attēliem un nepieciešamības gadījumā pieprasīt izmaiņas. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet šo rakstu par to, kā aktivizēt komentārus.

Ņemiet vērā, ka šī funkcija ietekmēs arī jūsu klientu vēlmju sarakstu; kad šī funkcija būs iespējota, viņi ne tikai varēs atzīmēt attēlus kā zaļus, oranžus vai sarkanus, bet arī varēs izvēlēties vēlamos attēlus savam vēlmju sarakstam un nosūtīt savu izvēli jums. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet rakstu par vēlmju sarakstu.