Vēlmju saraksts

Vēlmju saraksts

Kad jūsu klienti apmeklē galeriju, lietotāji var izvēlēties savas iecienītākās fotogrāfijas, lai tās pievienotu vēlmju sarakstam. Šādā veidā lietotāji var izveidot savu kolekciju un iegādāties, kad vien vēlas. Lai saglabātu attēlus savā vēlmju sarakstā, lietotājiem ir jānorāda sava kontaktinformācija. Tas nodrošina, ka viņu izvēlētie attēli tiek droši saglabāti turpmākai izmantošanai.

Galerijas paraugs

Lai pievienotu fotoattēlus vēlmju sarakstam, noklikšķiniet uz sirsniņas, kas parādās uz katra fotoattēla, kad pārvietosiet peli virs tā. Noklikšķinot uz tās pašas sirsniņas, fotoattēls tiks noņemts no vēlmju saraksta. Vēlmju saraksts atrodas galerijas augšējā labajā stūrī, un tam ir pievienots skaitlis, kas norāda pievienoto fotoattēlu skaitu. Kad jūsu klients noklikšķinās uz šīs sirsniņas, viņš redzēs visus attēlus, kas ir pievienoti vēlmju sarakstam, tostarp apakšgalerijās atlasītos attēlus.

Vēlmju saraksta paraugs

No šejienes jūsu klients var iegādāties attēlus un izņemt no vēlmju saraksta nevēlamus attēlus. Turklāt, kad lietotāji pievieno attēlus savam vēlmju sarakstam, galerijā tiek parādīta sirds ikona, lai atvieglotu identifikāciju. Noklikšķinot uz attēla ar sirds zīmi, tiks atvērta labajā pusē esošā sleja ar informāciju par attēlu. Noklikšķinot uz cilnes " Detalizēta informācija", redzēsiet to lietotāju sarakstu, kuri šo attēlu ir pievienojuši savam vēlmju sarakstam. Šajā slejā blakus katra lietotāja vārdam ir trīs punktiņu poga ar divām papildu iespējām. Noklikšķinot uz rediģēt, varat pievienot šo lietotāju saviem kontaktiem. Noklikšķinot uz dzēst, kontakts tiks izņemts no labās kolonnas. Svarīgi atzīmēt, ka kontakta dzēšana no labās kolonnas neietekmē lietotāja vēlmju sarakstu. Fotoattēls paliks lietotāja vēlmju sarakstā pat pēc tam, kad kontaktinformācija būs izņemta no labās kolonnas.

Parādīts vēlmju saraksta lietotājs

Ja galerijā ir atlasītas vairākas fotogrāfijas, labajā izvēlnē ir pieejama iespēja Lejupielādēt CSV failu. Tā ļauj atlasīt lietotāja vēlmju sarakstam pievienotās fotogrāfijas un lejupielādēt CSV failu, lai ātri atrastu tās lietotajā ārējā programmatūrā, piemēram, Lightroom.

Vēlmju saraksta ikonas paziņojums

Atgriezeniskās saites poga

Vēlmju sarakstu var izmantot kā atgriezeniskās saites rīku. Galerijas iestatījumos ir opcija " Atsauksmes galerija".

Parādīt atsauksmju galerijas pogu galerijas iestatījumos

Ja šī funkcija ir aktivizēta, lietotāji savā vēlmju sarakstā atradīs pogu Sūtīt atlasi.

Poga Sūtīt atlasi vēlmju sarakstā

Noklikšķinot uz šīs pogas, tiks atvērts logs, kurā lietotājs tiks aicināts ievadīt savu personisko informāciju kopā ar ziņojumu. Pēc aizpildīšanas un noklikšķinot uz pogas nosūtīt, jūs saņemsiet e-pastu ar klienta ziņojumu.

Sūtīt atlases logs

Jūsu klienta izvēlētie fotoattēli tiks parādīti jums attiecīgajā galerijā, kas būs atzīmēti ar sirds ikonu.

Sirds ikona galerijā

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: