Foto grāmatu dizaina režīmi

Foto grāmatu dizaina režīmi

Kad veidojat fotogrāmatu, izmantojot tiešsaistes dizainera programmu, varat izvēlēties vienu no dažādiem dizaina režīmiem. Šie režīmi piedāvā īpašus veidus, kā sākt sava izstrādājuma projektēšanu, un nodrošina automatizētus rīkus ātram un ērtam projektēšanas procesam. Ir vērts atzīmēt, ka dizaina režīmi ir pieejami arī kalendāriem. Pēc izstrādājuma atlases un materiālu opciju konfigurēšanas jums tiks piedāvāti trīs dizaina režīmi, no kuriem varat izvēlēties atkarībā no laika un dizaina vēlmēm:
Vienas minūtes fotogrāmatas režīms automātiski izstrādā izstrādājuma dizainu un ļauj veikt izmaiņas, kad sākotnējais dizains ir pabeigts.
Automātiskā izkārtojuma režīms ļauj izvietot attēlus uz lapām pa vienam, izmantojot tiešsaistes dizainera palīdzību.
PDF augšupielādes režīms ļauj augšupielādēt fotogrāmatu, kas jau ir izstrādāta, izmantojot ārēju programmatūru. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Profesionāļu zonu.

Dizaina režīmi

Vienas minūtes fotogrāmata

Šis režīms ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas ātri un vienkārši izstrādāt savu fotogrāmatu. Izvēloties šo režīmu, tiks atvērts logs ar vairākām dizaina līnijām, no kurām var izvēlēties. Augšējā kreisajā stūrī tās var filtrēt pēc kategorijas. Katrā dizaina līnijā jūsu fotogrāmatā tiek izmantoti kliparti un foni, lai izveidotu vienotu stilu. Noklikšķiniet uz vienas no tām, lai to atlasītu.

Kāzu dizaina līnijas

Tālāk jums būs jāizvēlas fotogrāfijas, kuras vēlaties iekļaut savā fotogrāmatā. Noklikšķinot uz Pievienot attēlus, varat augšupielādēt fotoattēlus no vietējās ierīces vai citiem tiešsaistes avotiem. Ņemiet vērā, ka attēli tiek ievietoti tādā pašā secībā, kādā tie tiek pievienoti. Tāpēc pārliecinieties, ka pievienojat tos tādā secībā, kādā vēlaties, lai tie parādītos jūsu fotogrāmatā. Kad esat izdarījis izvēli, noklikšķiniet uz Tālāk.

Attēlu pievienošanas opcijas

Parādīsies logs, kurā tiks ieteikts ieteicamais lapu skaits, pamatojoties uz izvēlēto fotoattēlu skaitu. Lappušu skaitu varat mainīt manuāli apakšā. Papildu lapas var pievienot vai noņemt vēlāk tiešsaistes dizainera sadaļā. Kad esat iestatījis vajadzīgo lapu skaitu, noklikšķiniet uz Atlasīt. Tiešsaistes dizainers automātiski izveidos jūsu fotogrāmatu atbilstoši izvēlētajiem parametriem. Pēc izveides ir jāpārbauda visas lapas, lai pārliecinātos, vai viss ir kā paredzēts, un jāveic nepieciešamās izmaiņas.

Fotogrāmata, kas izveidota, izmantojot opciju One Minute

Ir iespējams mainīt visus jau ievietotos objektus un attēlus, pievienot jaunus vai noņemt tos. Var pievienot arī tekstu, noklikšķinot uz pogas Pievienot tekstu augšējā izvēlnē vai izkārtojumu slejā labajā pusē un izvēloties citu izkārtojumu, kurā tas ir iekļauts. Ir pat iespējams mainīt attēloto maketu dizaina līniju, atverot lodziņu Dizaina līnija un izvēloties citu.
Lai pārvietotos pa lapām, izmantojiet apakšā esošo izvēlni Pages (Lapas). Sarkanā krāsā iekrāsotās lappuses norāda, ka tās vēl nav pārskatītas, tāpēc pārliecinieties, ka visas lappuses ir rūpīgi pārskatītas. Varat pievienot vai dzēst lapas, izmantojot pogas kreisajā pusē, un pārkārtot lapu secību, izvēloties lapu un velkot to uz vēlamo pozīciju.

Automātiskais izkārtojums

Šajā režīmā fotogrāmata tiek veidota lappusi pēc lappuses ar tiešsaistes dizainera palīdzību. Kad esat izvēlējies šo režīmu, jums būs jāizvēlas dizaina līnija, uz kuras pamata tiks izveidots piedāvātais izkārtojums. Pēc tam izvēlieties lapu skaitu, kādu vēlaties iekļaut savā grāmatā, atceroties, ka vēlāk dizainerā varat pievienot vai noņemt lapas. Kad esat izvēlējies lapu skaitu, noklikšķiniet uz pogas Atlasīt, lai turpinātu darbu. Tiešsaistes dizainers atvērs fotogrāmatu atbilstoši jūsu norādījumiem un parādīs jums tukšas lapas, kas ir gatavas noformēšanai.

Fotogrāmata ar tukšām lapām

Lai pievienotu fotoattēlus savai fotogrāmatai, vispirms tie jāpievieno projektam. Noklikšķiniet uz Pievienot attēlus un atlasiet fotoattēlus no vietējās ierīces vai tiešsaistes resursiem. Šīs fotogrāfijas parādīsies kreisajā slejā, gatavas pievienošanai jūsu fotoizstrādājumam. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet saistīto rakstu. Kad fotogrāfijas ir pievienotas, ir divi veidi, kā tās ievietot fotogrāmatā.

1. Ievietot attēlus

Lai ievietotu attēlus savā fotoizstrādājumā, kreisajā slejā atlasiet vēlamos attēlus. Apakšā tiks parādīta izvēlne ar iespēju Ievietot attēlu. Noklikšķinot uz šīs opcijas, attēli tiks ievietoti fotogrāmatā, izmantojot piedāvāto izkārtojumu. Varat ievietot tik daudz attēlu, cik vēlaties, un tiešsaistes dizainers automātiski attiecīgi atjauninās izkārtojumu. Lai gan ir piemērots automātiskais izkārtojums, jums ir iespēja izvēlēties citu izkārtojumu no labās kolonnas un pat mainīt dizaina līniju.

Trīs attēli, kas ievietoti ar automātisko izkārtojumu

Visus izvietotos objektus un attēlus var brīvi pārvietot un mainīt. Varat arī pievienot tekstu, noklikšķinot uz Pievienot tekstu. Tomēr, tiklīdz ir veikta kāda no šīm darbībām, funkcija AutoLayout tiks atspējota, ļaujot jums manuāli izstrādāt un izvietot objektus atbilstoši savām vēlmēm.

2. Attēlu vilkšana

Velkot attēlu uz fotogrāmatu, tiek parādīta iespēja Kā fons. Ielīmējot attēlu šajā vietā, tas tiks novietots kā fotogrāmatas fons, aptverot abas lapas. Ja jau ir ievietotas fotogrāfijas, virs tām redzēsiet iespēju Aizstāt attēlu. Nometot attēlu uz šīs opcijas, esošais attēls tiks aizstāts ar jauno attēlu.

Attēlu vilkšanas opcijas

Ja attēlu velkat tieši uz lapas, tas tiks novietots tur, kur to nometāt, neietekmējot esošos elementus. Tas ir jānovieto pareizi - vai nu manuāli, vai izvēloties izkārtojumu no labās puses izvēlnes.