Profesionālā zona

Lūdzu, pievērsiet uzmanību šādai informācijai:

 • Lūdzu, savos datos vienmēr izmantojiet sRGB.
 • Interneta veikalā varat augšupielādēt PDF vai jpg failus.
 • Lūdzu, nelietojiet elementus tieši līdz atloku līnijai. Citiem vārdiem sakot, lūdzu, pārklājiet visu lapu vai saglabājiet aptuveni 1 cm attālumu līdz atloku līnijai. Pretējā gadījumā var rasties malu halos vai daži svarīgi elementi tiks nogriezti.
 • Fonti: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visiem fontiem vienmēr jābūt iestrādātiem PDF failā, vai arī tos var pārvērst ceļos.
 • Minimālie fontu izmēri: Lūdzu, ņemiet vērā, ka fontu izmēri dažādiem fontu veidiem atšķiras. Sans-serif šriftiem, parastajiem vai treknajiem, jābūt vismaz 8 pt (mērījums, izmantojot Arial fontu), bet serif šriftiem jābūt vismaz 10 pt (mērījums, izmantojot Times New Roman).
  Ja fonta svars ir "Light", izmēram jābūt vismaz 12pt. Ja teksts ir gaišs uz tumša fona, fonta izmēram jābūt vismaz 14pt.
 • Svītras platums: līniju svītras platumam nevajadzētu būt mazākam par 1pt.
 • Lūdzu, neatstājiet reģistra vai apcirpšanas zīmes.
 • Norādītajā lappušu skaitā nav iekļauts vāks (vāka priekšējā un aizmugurējā puse).
 • Pārlaiduma un savienojuma vietas vērtība vienmēr tiek piemērota vienai lappusei, tāpēc tā jāņem vērā katrai lapai kalendārā, kā arī fotogrāmatās (piemēram, vērtība x 2 kreisajā un labajā pusē).
 • Visam fotogrāmatas vākam (priekšpusē un aizmugurē) ir nepieciešams tikai viens pdf fails.
 • Tiks drukāta arī priekšējā un aizmugurējā vāka iekšpuse. Ja vēlaties, lai tas būtu balts, atstājiet tukšu pirmā izkārtojuma pirmo lapu un pēdējā izkārtojuma pēdējo lapu. (Fotogrāmata sākas tieši ar pirmo lapu.)
 • PDF faili ir jāoptimizē programmā Adobe Acrobat Pro (skatīt norādījumus turpmāk).
 • Nav precīza faila izmēra ierobežojuma. Ja jūsu fails ir pārāk liels, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu.
 • Pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzu, vēlreiz rūpīgi pārbaudiet visas lapas. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu. Jūs varat pārbaudīt visu informāciju pilnekrāna režīmā. Mēs neesam atbildīgi par kļūdām izstrādājumā, ja tās ir redzamas jau priekšskatījumā.

Profesionāli padomi:

Izmantojot PDF eksportēšanas funkciju (ieteicams, ja izmantojat InDesign un QuarkXPress), mēs iesakām eksportēšanas laikā izmantot "Augstas kvalitātes drukāšanu" vai arī izmantot mūsu Adobe PDF Saal Digital priekšnoteikumus. Sadaļā "Output" (Izvadīšana) mainiet mērķa krāsu telpu uz RGB krāsu telpu - sRGB IEC61966-2.1 (skat. ekrāna attēlu zemāk). Ja izmantojat funkciju "Dubultlapas" (fotogrāmatām) ar maketēšanas programmu, piemēram, QuarkXPress vai InDesign, pārliecinieties, ka esat atzīmējuši izvēles rūtiņu "Drukāt lapas" (QuarkXPress = montāžas virsmas). Ir svarīgi, lai mēs katru dubultlapu saņemtu kā PDF dokumenta lapu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izvēles rūtiņa "Izmantot dokumenta saskarnes iestatījumus" ir aktivizēta, ja izmantojat mūsu veidnes (sk. ekrānattēlu zemāk).

Jums nav jāapvieno PDF dokumenti (dubultlapas vāka un iekšējās lapas), bet varat arī augšupielādēt divus PDF dokumentus.

Lūdzu, pirms augšupielādes vienmēr optimizējiet savu PDF failu, lai samazinātu datu apjomu un konvertētu visas maskas, caurspīdīgās bildes un metadatus, kas importēšanas laikā var radīt problēmas.

Photos
Apgriešana (PDF eksportam): PDF eksportēšanas laukā sadaļā "Marks and Bleeds" (Marķējumi un atkāpes), lūdzu, izmantojiet izvēles rūtiņu "Use interface settings of the document" (Izmantot dokumenta saskarnes iestatījumus), ja dokumentā iepriekš esat definējis apgriešanu.
Photos

Adobe PDF priekšnoteikumi: Lai izvairītos no problēmām, kas saistītas ar drukājamo datu sagatavošanu, mēs piedāvājam jums arī PDF eksportēt mūsu Saal Digital darba iespējas, lai lejupielādētu bez maksas. Tos var izmantot visām InDesign versijām. Lūdzu, lejupielādējiet darba iespējas šeit un instalējiet tās savā datorā.

Lai ielādētu darba opcijas InDesign vai Photoshop, noklikšķiniet uz File un sadaļā Adobe PDF Presets (Adobe PDF priekšnoteikumi) izvēlieties Define (Noteikt). Pēc tam noklikšķiniet uz Load (ielādēt) un izvēlieties Saal Digital.joboptions no saglabātās vietas datorā.

Tagad varat izvēlēties Saal Digital profilu sadaļā Adobe PDF Presets un pēc tam eksportēt savu PDF failu.

Photos