Mēs saviem profesionālajiem klientiem piedāvājam tiešu Photo Book augšupielādi.

Mēs piedāvājam profesionāliem mediju dizaineriem, grafikas dizaineriem vai fotogrāfiem mūsu Pro-Upload funkciju. Jūs varat veidot savu fotogrāmatu, izmantojot citas programmas, piemēram, InDesign, Photoshop, QuarkXPress. Lai izvairītos no produkta nepilnībām, lūdzam jūs izveidot lapas dizainu atbilstoši mūsu prasībām (skatīt tālāk).

Piezīmes par datu pārraidi

Datu pārraide / pasūtījums: Jūs varat atrast PDF lejupielādi mūsu interneta veikalā. Pēc augšupielādes varat mainīt lapu secību, ja nepieciešams, un pabeigt pasūtījumu.

PDF augšupielāde interneta veikalā

 1. Dodieties uz interneta veikalu
 2. Fotogrāmatu kategorijā izvēlieties vēlamo fotogrāmatu un noklikšķiniet uz dizaina.
 3. Izvēlieties iespēju PDF augšupielāde.
 4. Pirms augšupielādējiet PDF failu, lūdzu, sekojiet šai rokasgrāmatai:
  • Jūsu PDF faili jāizveido atbilstoši jūsu fotogrāmatas formātam un lapu skaitam un saskaņā ar šajā lapā iegūto informāciju.
  • Lai iegūtu perfektu rezultātu, jums jāņem vērā norādītie izmēri.
  • Vākam un iekšējām lapām jābūt ar pareizajiem izmēriem, un tās jāveido divos atsevišķos PDF failos.
  • Kad esat to pārbaudījis, varat turpināt pievienot PDF failus.
 5. PDF faila augšupielāde var aizņemt dažas minūtes. Jūsu attēli augšupielādes laikā netiks parādīti vēlamajā formātā. Lūdzu, pagaidiet, līdz visi attēli ir pilnībā ielādēti.
 6. Ielādēto attēlu skaits tiek parādīts interneta veikala apakšā.
 7. Noklikšķiniet uz "Tālāk", lai parādītu fotogrāmatas priekšskatījumu.
 8. Visi attēli tiks automātiski ievietoti lapās.
 9. Pārskatiet visas lapas un veiciet nepieciešamos pielāgojumus.

Lūdzu, pievērsiet uzmanību šādai informācijai:

 • Lūdzu, savos datos vienmēr izmantojiet sRGB.
 • Interneta veikalā varat augšupielādēt PDF vai jpg failus.
 • Lūdzu, nelietojiet elementus tieši līdz atloku līnijai. Citiem vārdiem sakot, lūdzu, pārklājiet visu lapu vai saglabājiet aptuveni 1 cm attālumu līdz atloku līnijai. Pretējā gadījumā var rasties malu halos vai daži svarīgi elementi tiks nogriezti.
 • Fonti: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visiem fontiem vienmēr jābūt iestrādātiem PDF failā, vai arī tos var pārvērst ceļos.
 • Minimālie fontu izmēri: Lūdzu, ņemiet vērā, ka fontu izmēri dažādiem fontu veidiem atšķiras. Sans-serif šriftiem, parastajiem vai treknajiem, jābūt vismaz 8 pt (mērījums, izmantojot Arial fontu), bet serif šriftiem jābūt vismaz 10 pt (mērījums, izmantojot Times New Roman).
  Ja fonta svars ir "Light", izmēram jābūt vismaz 12pt. Ja teksts ir gaišs uz tumša fona, fonta izmēram jābūt vismaz 14pt.
 • Svītras platums: līniju svītras platumam nevajadzētu būt mazākam par 1pt.
 • Lūdzu, neatstājiet reģistra vai apcirpšanas zīmes.
 • Norādītajā lappušu skaitā nav iekļauts vāks (vāka priekšējā un aizmugurējā puse).
 • Pārlaiduma un savienojuma vietas vērtība vienmēr tiek piemērota vienai lappusei, tāpēc tā jāņem vērā katrai lapai kalendārā, kā arī fotogrāmatās (piemēram, vērtība x 2 kreisajā un labajā pusē).
 • Visam fotogrāmatas vākam (priekšpusē un aizmugurē) ir nepieciešams tikai viens pdf fails.
 • Tiks drukāta arī priekšējā un aizmugurējā vāka iekšpuse. Ja vēlaties, lai tas būtu balts, atstājiet tukšu pirmā izkārtojuma pirmo lapu un pēdējā izkārtojuma pēdējo lapu. (Fotogrāmata sākas tieši ar pirmo lapu.)
 • PDF faili ir jāoptimizē programmā Adobe Acrobat Pro (skatīt norādījumus turpmāk).
 • Nav precīza faila izmēra ierobežojuma. Ja jūsu fails ir pārāk liels, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu.
 • Pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzu, vēlreiz rūpīgi pārbaudiet visas lapas. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu. Jūs varat pārbaudīt visu informāciju pilnekrāna režīmā. Mēs neesam atbildīgi par kļūdām izstrādājumā, ja tās ir redzamas jau priekšskatījumā.

Profesionāli padomi:

Izmantojot PDF eksportēšanas funkciju (ieteicams, ja izmantojat InDesign un QuarkXPress), mēs iesakām eksportēšanas laikā izmantot "Augstas kvalitātes drukāšanu" vai arī izmantot mūsu Adobe PDF Saal Digital priekšnoteikumus. Sadaļā "Output" (Izvadīšana) mainiet mērķa krāsu telpu uz RGB krāsu telpu - sRGB IEC61966-2.1 (skatīt ekrānšāviņu zemāk). Ja izmantojat funkciju "Double Pages" (fotogrāmatām) ar maketēšanas programmu, piemēram, QuarkXPress vai InDesign, pārliecinieties, ka esat atzīmējuši izvēles rūtiņu "Print Sheets" (QuarkXPress = Moutning Surfaces). Ir svarīgi, lai PDF formātā mēs saņemtu katru dubultlapu kā vienu lapu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izvēles rūtiņa "Izmantot dokumenta saskarnes iestatījumus" ir aktivizēta, ja izmantojat mūsu veidnes (sk. ekrāna attēlu zemāk).

Jums nav jāapvieno PDF dokumenti (dubultlapas vāka un iekšējās lapas), bet varat arī augšupielādēt 2 PDF dokumentus.

Lūdzu, pirms augšupielādes vienmēr optimizējiet savu PDF failu, lai samazinātu datu apjomu un konvertētu visas maskas, caurspīdumus un metadatus, kas importēšanas laikā var radīt problēmas.

Photos
Apgriešana (PDF eksportam): PDF eksportēšanas laukā sadaļā "Marks and Bleeds" (Marķējumi un atkāpes), lūdzu, izmantojiet izvēles rūtiņu "Use interface settings of the document" (Izmantot dokumenta interfeisa iestatījumus), ja iepriekš dokumentā esat noteicis apgriešanu.
Photos

Adobe PDF priekšnoteikumi: Lai izvairītos no problēmām, kas saistītas ar drukājamu datu sagatavošanu, mēs piedāvājam jums arī PDF eksportēt mūsu Saal Digital Joboptions, lai lejupielādētu bez maksas. Tos var izmantot visām InDesign versijām. Lūdzu, lejupielādējiet darba iespējas šeit un instalējiet tās savā datorā.

Lai ielādētu darba opcijas InDesign vai Photoshop, noklikšķiniet uz File un sadaļā Adobe PDF Presets (Adobe PDF priekšnoteikumi) izvēlieties Define (Noteikt). Pēc tam noklikšķiniet uz Load (ielādēt) un izvēlieties Saal Digital.joboptions no saglabātās vietas datorā.

Tagad varat izvēlēties Saal Digital profilu sadaļā Adobe PDF Presets un pēc tam eksportēt savu PDF failu.

Photos

PDF optimizētājs

Atveriet savu PDF failu programmā Adobe Acrobat Pro un izvēlieties "File -> Save as -> Optimized PDF". Pielāgojiet šādus iestatījumus:

Savietojamība: "Saglabāt esošo"

 • Attēli: šeit mēs iesakām "Bicubic Downsampling to" 300 vai 301 ppi attēliem virs 300 ppi (JPEG, maksimāla kvalitāte)
 • Fonti: atzīmējiet izvēles rūtiņu "Neattēlot nevienu fontu"
 • Caurspīdīgums: lūdzu, izvēlieties "High Resolution"
 • Izmetiet objektus: atzīmējiet visas izvēles rūtiņas, izņemot
  - Konvertēt gludas līnijas uz līknēm
  - Atpazīt un apvienot attēla fragmentus
 • Izmest lietotāja datus: lūdzu, atzīmējiet visas izvēles rūtiņas
 • Notīrīt: lūdzu, iestatiet objektu saspiešanas opcijas uz "Saspiest dokumenta struktūru" un atzīmējiet visas izvēles rūtiņas, izņemot
  - Straumēs, kurās izmanto LZW kodējumu, tā vietā izmantojiet Flate.
  - Izmetiet neatsauktos nosauktos galamērķus
  - Optimizējiet PDF failu ātrai tīmekļa apskatei

Īpaši Photoshop
Ja izmantojat fotoattēlu rediģēšanas programmas, piemēram, Photoshop, iesakām saglabāt divlappušu izklājlapas kā jpg (kvalitāte 10). Lūdzu, pārdēvējiet fotoattēlus par secīgiem numuriem (01..., 02..., ...); tādējādi jūsu fotogrāmata vai kalendārs tiks automātiski aizpildīts.

Daudzlappušu PDF faila eksportēšana no Photoshop
Programmā CS3 : programmā Photoshop ir iespējams saglabāt vairāk nekā vienu dokumentu kā vairāku lappušu PDF failu. Lūdzu, izvēlieties File -> Automate -> PDF Presentation. Noklikšķiniet uz "Add open files", lai atvērtu nepieciešamos failus, un pēc tam izvēlieties "Multipage Document", lai saglabātu visus failus vienā PDF failā.
CS4: CS4 versijā šī funkcija ir integrēta Adobe Bridge. Lūdzu, atlasiet vajadzīgos failus no mapēm. Pēc tam dodieties uz izejas paneli (Window (logs) -> Workspace (darba vieta) -> Output (izeja); panelis parādās labajā pusē). Lūdzu, izvēlieties "PDF" un iestatiet "Template" uz "Custom". Tagad ir jāievada precīzs lapas izmērs. Cilnē "Layout" (Izkārtojums) iestatiet malas (augšējā, apakšējā...) vērtības uz nulli. Varat ignorēt cilnes "Pārklājumi", "Header", "Footer", "Atskaņošana" un "Ūdenszīme" un beigās dokumentu saglabāt.

Īpaši Scribus
Scribus 1.4.4 var ievietot fontus PDF failos, savukārt citas vecās versijas šo funkciju neatbalsta. Tāpēc, ja neizmantojat jaunāko versiju, pirms eksportēšanas ir nepieciešams pārvērst fontus kontūrās (arī "pārvērst par ceļiem").

Lūdzu, ņemiet vērā: lai gan Scribus ir iespējama vairāku lappušu foto produktu struktūra ar dubultlapām, PDF eksportā dublētās lapas tiek eksportētas atsevišķi kā atsevišķas lapas. PDF fails ir nepieciešams interneta veikalā (ar fotogrāmatām), bet ar saskanīgām dubultlapām, lai to varētu pareizi interpretēt. Lai izveidotu savus datus Scribus programmā, iesakām izveidot vienu lapu dubultlapas formātā un izveidot atbilstošas atzīmes un palīdzības līnijas.

Dizains tagad
Dizains tagad