Attēlu pievienošana un rediģēšana

Attēlu pievienošana un rediģēšana

Tiešsaistes dizainers ļauj izvēlēties attēlus no dažādiem avotiem un integrēt tos jūsu fotoizstrādājumā.

Atlasiet attēlus

Kreisajā slejā atradīsiet izvēlni Attēli ar divām cilnēm. Cilnē Projekts tiek parādīti attēli, kurus esat izvēlējies pievienot savam fotoizstrādājumam. Lai šeit pievienotu attēlus, noklikšķiniet uz pogas Pievienot attēlus un izvēlieties, vai vēlaties atlasīt attēlus no ierīces, izmantot tiešsaistes avotus vai augšupielādēt no viedtālruņa.
Ja izvēlaties iespēju Augšupielādēt no viedtālruņa, jums ar tālruni būs jānoskenē sniegtais QR kods un jāievēro norādījumi, lai pievienotu attēlus no tālruņa savam projektam. Šie attēli parādīsies kreisajā slejā, lai jūs varētu tos atlasīt un pievienot savam fotoizstrādājumam. QR kodu varat kopīgot ar citiem, lai viņi varētu augšupielādēt projektā savus attēlus no tālruņa.

Attēlu pievienošanas opcijas

Pēc atlases projekta cilnē parādās attēlu sīktēli. Varat tos sakārtot pēc nosaukuma, datuma vai lietošanas veida. Lai mainītu sīktēlu izmēru, noklikšķiniet uz pogas Skatīt un izvēlieties vēlamo izmēru. Varat arī ieslēgt vai izslēgt opciju Rādīt failu nosaukumus.

Skata opcijas cilnē Projekts

Lai izvairītos no dublēšanās, varat aktivizēt opciju Slēpt izmantotos attēlus. Tā paslēps projektā jau pievienotos attēlus, novēršot to atkārtotu pievienošanu. Ja šī opcija ir atspējota, pievienotie fotoattēli tiks atzīmēti ar skaitli, kas norāda, cik reizes tie ir tikuši izmantoti.

Miniatūra ar izmantoto attēlu skaitu

Izvēloties fotoattēlu šajā slejā, apakšā tiks parādīta izvēlne. Izvēlnes pogas tiks atjauninātas atkarībā no atlasīto fotoattēlu skaita. No šīs izvēlnes varat viegli ievietot atlasi fotoattēlu produktā, atcelt pašreizējo atlasi, atlasīt visus fotoattēlus šajā slejā un dzēst pašlaik atlasītos attēlus.

Izvēlēti divi attēli

Ja esat pieteicies un jūsu galerijās ir fotogrāfijas, varat tās pievienot fotoizstrādājumiem. Lai apskatītu savas galerijas, noklikšķiniet uz cilnes Galerijas. Kolonnas augšpusē parādīsies jūsu izveidoto galeriju saraksts. Izvēloties galeriju, tiks parādītas tajā esošās fotogrāfijas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pievienojot attēlu no galerijas savam foto produktam, tas tiks automātiski pievienots un parādīts cilnē Projekti.

Cilne Galerijas

Attēlu pievienošana fotoizstrādājumam

Ir vairāki veidi, kā pievienot attēlus savam fotoizstrādājumam:

1. Izvēloties vēlamos fotoattēlus no kreisās kolonnas un noklikšķinot uz Insert Images (Ievietot attēlus). Varat izvēlēties vairākus fotoattēlus vienlaikus un ievietot tos visus uzreiz.

Vairāku fotoattēlu ievietošana

2. Atlasiet attēlu no kreisās kolonnas un velciet to uz darba apgabala. Ja fotoattēla produktā jau ir attēls un jūs tajā velkat citu attēlu, tiks parādīta opcija Aizstāt attēlu. Novelkot velkamo attēlu uz šīs opcijas, esošais attēls tiks aizstāts ar jauno attēlu.

Attēlu vilkšana un attēla aizstāšanas opcijas

3. Noklikšķinot uz augšpusē esošās pogas Pievienot attēlu, tiks atvērta izvēlne ar iespējām pievienot attēlus no ierīces vai tiešsaistes avotiem. Izvēloties fotoattēlu, tas tiks pievienots darba apgabalā un arī kolonnā Attēli.

Attēlu pievienošana augšējā izvēlnē

4. Ja iepriekš esat izvēlējies izkārtojumu no labās kolonnas, uz fotoattēlu produkta tiks ievietots attēla lodziņš. Šajos attēlu kastītēs varat vilkt un nomest fotoattēlus no kreisās kolonnas vai noklikšķiniet uz ikonas Velciet attēlu šeit, lai izvēlētos citu fotoattēlu no ierīces vai cita tiešsaistes avota.

Ievietots tukšs izkārtojums

Attēlu izvietošana un apgriešana

Kad fotoizstrādājumā izvēlaties attēlu, augšpusē tiek parādīta izvēlne. Tajā ir attēla nosaukums, pogas Attēla rediģēšana, dzēst attēlu no produkta un iespējot vai atspējot attēla uzlabošanu. Burvju nūjiņas ikona ar pelēku fonu norāda, ka attēlu uzlabošana ir aktīva. Sīkāku informāciju skatiet rakstā Attēlu uzlabošana. Izvēlnē ir redzama arī attēla kvalitāte, kas ir atkarīga no izstrādājuma izmēra un izšķirtspējas. Lai iegūtu labākos rezultātus, iesakām iestatīt Attēla kvalitāti, kas parādīta kā ļoti laba.

Izvēlēts attēls, augšējā izvēlne

Noklikšķinot uz pogas Rediģēt attēlu, tiek atvērts logs ar informāciju un rīkiem attēla rediģēšanai. Kreisajā pusē atrodas pogas ar attiecīgajiem rīkiem; labajā pusē redzams attēla priekšskatījums ar tā apgriešanas rāmi, kas ilustrē attēla lodziņu. Lai mainītu attēla lodziņu, uzvelciet peles kursoru uz mazajiem kvadrātiņiem zilajā rāmītī, un kursors mainīsies uz dubulto bultiņu. Nospiediet peles pogu un pārvietojiet kursoru uz sāniem, lai mainītu rāmja lielumu. Lai mainītu attēla rūtiņas novietojumu, novietojiet peli virs tās, līdz kursors mainās uz krustiņu, tad turiet nospiestu peles pogu un velciet attēlu uz jauno pozīciju.

Attēla loga rediģēšana ar zelta griezumu

Pamata: tajā tiek parādīti atklāti rīki, kas palīdz mainīt attēla orientāciju attēla lodziņā, kā norādīts turpmāk:

  • Režģis: Iespēja Grid (režģis) ļauj izvēlēties starp Trešdaļu likumu, Zelta griezumu vai bez režģa. Izvēlētais režģis tiks parādīts attēla logā labajā pusē.
  • Pagriezt par 90º: Attēlu pagriež par 90 grādiem. Divi klikšķi apvērš attēlu, trīs klikšķi pagriež attēlu 180 grādu leņķī no tā sākotnējās orientācijas.
  • Spoguļattēls vertikāli: Pārvērš attēlu vertikāli.
  • Atspoguļot horizontāli: Pārvērš attēlu horizontāli.

Filtri: Noklikšķinot uz šīs pogas, tiek atvērts pilns filtru rīku komplekts, kas ir tāds pats kā tas, kas redzams tiešsaistes konstruktorā pēc tam, kad esat atlasījis fotoattēlu un noklikšķinājis uz pogas Filtrēt. Šeit varat regulēt spilgtumu, kontrastu, piesātinājumu, nokrāsu un pat izvēlēties, vai izmantot krāsošanu.

Pro: Noklikšķinot uz šīs ikonas, tiek parādīta visa attēla informācija un histogramma. Varat arī aktivizēt vai deaktivizēt Attēla uzlabošanas funkciju, atzīmējot izvēles rūtiņu un pārbaudot attēla kvalitāti.

Attēla rediģēšanas logs ar kvadrātveida attēla lodziņu

Kad viss ir pabeigts, noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu izmaiņas, vai Atcelt, lai tās atceltu.

Tāpat kā logā Rediģēt attēlu, kad fotoattēls ir atlasīts fotoattēla produktā, ap attēlu tiek parādīts zils rāmītis ar maziem taisnstūrīšiem stūros un sānos. Nospiežot peles pogu virs viena no taisnstūrīšiem un pārvietojot kursoru uz sāniem, varat palielināt vai samazināt attēla izmēru. Lai manuāli mainītu attēla novietojumu, novietojiet peli virs tā, līdz tas kļūst par krustiņu. Turiet nospiestu peles pogu un velciet attēlu uz vēlamo pozīciju.

Tiešsaistes konstruktorā atlasītais attēls

Attēlu nomaiņa

Ja uz fotoizstrādājuma jau ir novietoti divi vai vairāki attēli, varat apmainīt to atrašanās vietas. Atlasiet fotoattēlu, kuru vēlaties apmainīt, vienu reizi uz tā noklikšķinot. Ap izvēlēto fotoattēlu tiks parādīts zils rāmītis. Pēc tam vēlreiz noklikšķiniet un turiet peles pogu uz izvēlētā fotoattēla. Uz pārējiem fotoizstrādājumā izvietotajiem fotoattēliem parādīsies poga Apmainīt attēlu. Jums jānolaiž turētais fotoattēls virs tā, kuru vēlaties apmainīt.