Teksts

Visu fotoizstrādājumam pievienoto tekstu, neatkarīgi no tā, vai tas ir pievienots, noklikšķinot uz pogas Pievienot tekstu Dizainera augšējā izvēlnē, vai jau iekļauts izvēlētajā izkārtojumā, var pielāgot. Lai konfigurētu teksta izskatu, noklikšķiniet uz pogas Teksta redaktors, kas atrodas izvēlētā teksta augšdaļā.

Teksta redaktora poga

Teksta redaktors parāda pieejamos rīkus augšpusē un teksta saturu apakšā. Šeit varat rediģēt un pārveidot tekstu pēc vajadzības.
Fonts: Logs Font (fonts) ļauj jums izvēlēties no vairākiem pieejamajiem fotoattēlu produkta fontiem. Noklikšķiniet uz vēlamā fonta, lai to izvēlētos.
Fonta lielums: Ailē Fonta lielums ir sniegts teksta izmēru saraksts. Noklikšķiniet uz izmēra, lai to piemērotu tekstam. Varat arī ierakstīt vēlamo izmēru tieši lodziņā Fonta lielums un nospiest Enter. Blakus šim laukam atrodas pogas, kas ļauj palielināt vai samazināt šrifta lielumu punkts pēc punkta. Ņemiet vērā, ka dažu fontu izmērs var būt ierobežots atkarībā no izvēlētās virsmas.
Līnijas augstums: Pēc noklusējuma teksta lodziņā ir iestatīts automātisks attālums starp rindiņām atkarībā no teksta lieluma. Lai pielāgotu atstarpi starp rindiņām, atveriet lauku Line height (Rindu augstums) un izvēlieties konkrētu vērtību. Varat arī ievadīt vēlamo atstarpi tieši tajā pašā laukā un nospiest Enter.

Teksta redaktors

Rakstzīmju stili: Teksta uzlabošanai ir pieejamas tādas stila opcijas kā Bold (treknraksts), Italic (kursais) un Underline (pasvītrojums). Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži fonti neatbalsta treknrakstā vai slīprakstā rakstītās rakstzīmes. Tas ir saistīts ar pašu fontu un nav programmatūras kļūda. Lai iegūtu treknrakstā vai slīprakstā rakstītu tekstu, jāizvēlas fonti, kas piedāvā šos stilus.
Izlīdzināšana: Teksta lodziņā tekstu var izlīdzināt horizontāli (pa kreisi, pa vidu, pa labi vai izlīdzināti) un vertikāli (augšā, vidū vai apakšā).

Teksts ar aktivizētiem stiliem

Teksta krāsa: lai mainītu teksta krāsu, noklikšķiniet uz lodziņa Teksta krāsa. Tādējādi tiks atvērta krāsu izvēlne ar vairākām opcijām. Lai iegūtu plašāku krāsu klāstu, noklikšķiniet uz Krāsu izvēle, kas atvērs logu ar paplašinātu krāsu paleti un lodziņu, kurā ievadīt konkrētu HEX vērtību. Ņemiet vērā, ka teksta krāsas izvēle ietekmē tikai pašu tekstu, nevis fona vai izcelšanas krāsu.
Fona krāsa : Šis lodziņš ļauj aizpildīt visu teksta lauku ar konkrētu krāsu.
Izceltā krāsa : Šajā lodziņā aiz teksta tiek izmantota fona krāsa. Izceltā krāsa pārklās fona krāsu, ja ir izvēlētas abas.

Krāsains teksts ar izcelšanas un fona krāsu

Automātisks fonta lielums: Šo funkciju atradīsiet teksta redaktora loga apakšā. Ja šī funkcija ir iespējota, ja teksta rūtiņas izmērs tiek mainīts uz mazāku izmēru nekā sākotnējais teksta izmērs, teksta izmērs automātiski pielāgosies, lai nodrošinātu redzamību rūtiņā. Kad esat konfigurējis tekstu, noklikšķiniet uz Labi, lai piemērotu izmaiņas fotoizstrādājumam.

Fotogrāmatā ievietots krāsains teksts

Teksta konfigurāciju varat mainīt tik reižu, cik vēlaties, vēlreiz noklikšķinot uz pogas Teksta redaktors.

Teksts uz fotogrāmatas mugurpuses

Kad izveidojat fotogrāmatu, mugurpusē varat pievienot tekstu. Uzrakstiet un pielāgojiet tekstu uz vāka, pēc tam to atlasiet un noklikšķiniet uz pogas Novietot labajā pusē. Sadaļā Izlīdzināt atradīsiet pogu Uz grāmatas mugurkaula. Noklikšķinot uz tās, teksts automātiski tiks novietots uz vāka mugurpuses. Lūdzu, paturiet to prātā, lai nodrošinātu pareizu attēlojumu:

  • Izmantojiet pogu On book spine, lai izvairītos no manuālas pozicionēšanas.
  • Nekad neierīkojiet teksta lodziņu ārpus mugurpuses iekšējām locījuma līnijām. Tomēr ņemiet vērā, ka mugurpuses locījuma līnijas priekšskatījumā ir orientēšanās palīglīdzeklis, nevis precīzas norādes.
  • Teksta redaktorā centrējiet tekstu tā, lai tas būtu centrēts uz muguriņas.

Teksts uz fotogrāmatas mugurpuses