Kopējās grupas galerijas

Kopējās grupas galerijas

Papildus individuālu galeriju izveidei varat izveidot arī kopīgas grupas galerijas, kurām var piekļūt no visām individuālajām QR galerijām. Tas nozīmē, ka ikviens var pasūtīt grupas fotoattēlus, nepievienojot tos manuāli katrai galerijai. Ir divi veidi, kā izveidot kopīgas galerijas:

1. Manuāla izveide

Lai to izveidotu, atveriet galeriju foto uzdevumu grupā, kurā vēlaties izveidot kopīgo galeriju. Noklikšķiniet uz Pievienot un atlasiet Pievienot jaunu kopīgu grupas galeriju (piemēram, grupas fotoattēlu).. Parādīsies izvēlne, kurā ievadiet Nosaukums, Aprakstsun atlasiet Fotogrāfijas veids. Kad tie ir aizpildīti, noklikšķiniet uz pogas Izveidot. Pēc noklusējuma tiks atvērta izveidotā kopīgā grupas galerija, lai jūs varētu augšupielādēt vēlamās fotogrāfijas, noklikšķinot uz pogas Pievienot attēlus.

Kopīgās grupas galerijas pievienošana

2. Automātiska izveide ar QR kodu

Varat izveidot QR koda kartes, kuras var izmantot fotosesijas laikā, lai vispirms uzņemtu QR kodu un pēc tam grupas fotoattēlu. Tas ļauj automātiski izveidot kopīgas grupas galerijas tāpat kā individuālas galerijas.
Lai uzzinātu vairāk par to, kā izveidot kopīgas grupas galerijas kartes, izlasiet QR kodu izvēlnes rakstu.

Lai uzzinātu vairāk par to, kā tiek veikta automātiskā šķirošanas darbplūsma, izlasiet rakstu Fotoattēlu apstrāde - darbplūsmas ceļvedis.

Kopīgo grupu galeriju cenrādis

Konfigurējot Photo Job, tiek parādīta iespēja iestatīt atšķirīgu cenrādi kopējām grupu galerijām, lai jūs to aktivizētu. Šo opciju var aktivizēt jebkurā laikā, atverot Foto darba iestatījumi un aktivizējot Pēc izvēles: Cenrādis grupas fotogrāfijām. Tādējādi tiks parādīts lodziņš, kurā varēsiet izvēlēties vēlamo cenrādi visām kopīgajām grupu galerijām Photo Job ietvaros. Pēc izvēles noklikšķiniet uz saglabāt.

Kopīgās grupas galerijas pievienošana

Ir iespējams arī iestatīt konkrētu cenrādi konkrētai kopējai grupas galerijai. Lai to izdarītu, atveriet kopīgo grupu galeriju un noklikšķiniet uz pogas Galerijas iestatījumi, kas redzama labajā slejā. Pēc noklusējuma iestatījumi tiek pārņemti no fotoattēlu darba. Deaktivizējot Fotoattēlu darba iestatījumu mantošana, varēsiet izvēlēties konkrētu cenrādi un pēc vēlēšanās aktivizēt akciju.

Publicētās kopīgās grupu galerijas

Kopīgās grupas galerijas ir pieejamas no visām atsevišķajām grupas galerijām. Kad klients ieiet savā individuālajā galerijā, kopējās galerijas tiks parādītas augšpusē. Klienti var tām piekļūt, noklikšķinot uz tām, un varēs pievienot fotogrāfijas no kopējās galerijas savam pasūtījumam.

Galerija ar kopējo grupas galeriju