Cenrāži: Failu lejupielāde

Cenrāži: Failu lejupielāde

Papildus foto produktiem varat arī pārdot savu attēlu failu lejupielādes vai ļaut tos lejupielādēt no galerijas bez maksas. Jums būs jāaktivizē failu lejupielādes opcija Cenu sarakstos. Failu lejupielādes opcijas tiek parādītas apakšā.

Failu lejupielādes iestatījumi

Pārdot un noteikt cenas

Kad šī opcija ir atlasīta, tiks parādītas dažādas opcijas, kuras varēsiet aktivizēt. Jums būs jāaktivizē tās, kuras vēlaties pārdot, un jānosaka to absolūtā cena.

Iespējams arī piedāvāt lejupielādes paketi par noteiktu cenu, kurā iekļauti visi galerijā esošie attēli, aktivizējot failu lejupielāde: Kad esat iestatījis lejupielādējamo failu cenas, noklikšķiniet uz Saglabāt. Pēc tam digitālie faili būs pieejami pārdošanai galerijā ar konfigurēto cenu.

Digitālie faili galerijā

Ja ir iegādāti digitālie faili, klients pēc maksājuma saņemšanas pa e-pastu ātri un ērti saņem lejupielādes saiti uz fotogrāfijām. Lejupielādes saite būs derīga līdz 30 dienām. Vajadzības gadījumā lejupielādes saiti klientam var nosūtīt atkārtoti, atverot pasūtījumu ar failu lejupielādi pasūtījumu pārvaldības panelī un noklikšķinot uz Resend download links to customer.

Poga Pārsūtīt lejupielādes saites

Bezmaksas lejupielāde

Ja izvēlaties šo opciju, jūsu attēli būs pieejami bezmaksas lejupielādei tieši no jūsu galerijas.

Izvēlēta bezmaksas lejupielāde

Ja šī opcija ir aktivizēta galerijas cenrādī, blakus attēlam tiek parādīts lejupielādes simbols. Noklikšķinot uz šīs ikonas, tiks uzsākta faila lejupielāde. Iespējams arī lejupielādēt visus attēlus uzreiz, noklikšķinot uz trīs pogu ikonas augšējā labajā stūrī un izvēloties Lejupielādēt visus attēlus (ZIP). Lūdzu, ņemiet vērā, ka apakšgalerija nav iekļauta. Katra apakšgalerija ir jālejupielādē atsevišķi.

Pieejama galerija ar bezmaksas lejupielādi