Projektu vadība

Projektu vadība

Ja jums ir konts un esat pieteicies, varat saglabāt savus projektus Saal Cloud un piekļūt tiem no jebkuras ierīces, izmantojot tiešsaistes konstruktoru. Tas ļauj jums strādāt pie saviem projektiem savā tempā un saglabāt tos turpmākai lietošanai.

Projekta saglabāšana

Izstrādāta fotogrāmata

Lai saglabātu savu projektu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, kas atrodas Online dizainera augšējā izvēlnē. Parādīsies logs, kurā būs jāievada projekta nosaukums. Kad esat ievadījis vēlamo nosaukumu, noklikšķiniet uz Saglabāt. Ja jūsu projekts jau ir saglabāts, noklikšķinot uz Saglabāt, tiks atvērts tas pats logs ar esošo projekta nosaukumu. Vēlreiz noklikšķiniet uz Saglabāt, lai saglabātu visas veiktās izmaiņas. Ja mainīsiet nosaukumu, piemēram, pievienojot skaitli, piemēram, 02, tiks izveidota projekta kopija ar jauno nosaukumu, atstājot sākotnējo projektu neskartu.

Projekta saglabāšanas logs

Izvēlne Projekti

Visus saglabātos projektus var viegli pārvaldīt izvēlnē Projekti. Šai izvēlnei var piekļūt, noklikšķinot uz attiecīgās pogas Online Designer augšējā izvēlnē vai kreisajā izvēlnē pēc tam, kad esat pieteicies.

Projektu mape

Katrs projekts ir uzskaitīts, norādot informāciju par tā statusu, informāciju par izstrādājumu un nosaukumu, ar kādu tas ir saglabāts. Izvēloties projektu, labajā pusē tiks atvērta sleja, kurā būs pieejamas dažādas pārvaldības iespējas. Noklikšķinot uz Rediģēt projektu, varat atvērt projektu tiešsaistes konstruktorā. Varat arī pievienot projektu grozā, mainīt tā iestatījumus, dublēt to, pārveidot to citā izstrādājumā, dzēst to u. c. Šīs un citas funkcijas ir pieejamas ar Photo Portal kontu. Tas ļauj piekļūt bezmaksas krātuvei, kopīgot projektus un fotoattēlus, saņemt atsauksmes, izveidot profila lapu un pat ir iespēja nopelnīt naudu no sava foto darba. Lai iepazītos ar visām konta iespējām un priekšrocībām, kas jums pieejamas, aicinām apmeklēt Saal Photo Portal.

Parādītie iestatījumi un funkcijas

Lai viegli atrastu konkrētus projektus, varat izmantot meklēšanas lauku augšpusē un piemērot filtrus un šķirošanas iespējas, noklikšķinot uz filtra ikonas blakus meklēšanas laukam.

Meklēšanas lodziņš un filtru opcijas

Projektu mapes

Lai efektīvi organizētu savu darbu, sadaliet projektus mapēs. Lai izveidotu jaunu mapi, noklikšķiniet uz Pievienot un izvēlieties Jauna mape. Ievadiet vēlamo nosaukumu un noklikšķiniet uz Izveidot. Aile parādīsies izvēlnē Projekti. Ja vēlaties pārvietot projektu mapē, vienkārši noklikšķiniet uz trīs punktu ikonas blakus projektam, lai atklātu tā opcijas, vai arī atlasiet projektu, lai atklātu tā informāciju un funkcijas labajā slejā. Sadaļā Funkcijas atradīsiet pogu Pārvietot uz. Noklikšķinot uz tās, tiks parādītas izveidotās mapes, ļaujot pārvietot projektu uz kādu no tām.

Izvēlētais projekts, kas jāpārvieto uz mapi

Izvēloties mapi, tiks parādīti tajā esošie projekti. Kad atrodas mapē, poga Pievienot ļauj izveidot apakšmapes, lai uzlabotu organizatorisko struktūru.

Mapes iekšpusē ar redzamām mapes opcijām

Noklikšķinot uz trīs punktiņu pogas blakus mapei, tiek parādīta izvēlne, kas ļauj pārvietot uz citu vietu, pārdēvēt mapi vai dzēst to.

Projektu kopīgošana

Viena no priekšrocībām, izmantojot tiešsaistes konstruktoru un kontu, ir iespēja kopīgot savus foto projektus ar citiem. Tas ļauj jums saņemt atsauksmes. Lai kopīgotu projektu, dodieties uz savu projektu mapi un izvēlieties projektu, kuru vēlaties kopīgot. Lai piekļūtu kopīgošanas opcijām, noklikšķiniet uz Share settings (Kopīgošanas iestatījumi) labajā slejā.

Projektu mapē atlasītais projekts

Tiešsaistes dizainera augšējā izvēlnē atradīsiet pogu Kopīgot. Tā atvērsies logs Saglabāt projektu, kam sekos koplietošanas iestatījumu logs, lai aktivizētu kopīgošanu.

Koplietošanas iestatījumu logs deaktivizēts

Kad kopīgošana ir aktivizēta, parādīsies dažādas opcijas, kas ļaus jums pielāgot projekta kopīgošanas veidu.

Kopīgošanas iestatījumu opcijas

Kopīgoto projektu var aizsargāt ar paroli. Jums manuāli jādara zināma parole lietotājiem, lai nodrošinātu viņiem piekļuvi. Šeit ir pieejama koplietošanas saite uz jūsu projektu, kas ļauj to kopēt, atvērt vai nosūtīt pa e-pastu. Ja jūsu kontā ir kontakti, varat kopīgot projektu tieši ar tiem, noklikšķinot uz Share with contacts (Kopīgot ar kontaktiem). Varat arī ievadīt kopīgoto nosaukumu un aprakstu, pievienot tulkojumus un pat publicēt projektu savā profila lapā, ja vēlaties.

Kopīgotais projekts

Pēc kopīgošanas iestatījumu konfigurēšanas noklikšķiniet uz Saglabāt. Projekta statuss jūsu projekta mapē tiks atjaunināts uz Shared (kopīgots). Projekta kopīgošanu var pārtraukt jebkurā laikā, atverot koplietošanas iestatījumus un atceļot opciju Aktivizēt kopīgošanu.

Izdzēstu projektu atgūšana no atkritumu urnas

Ja pēdējo 30 dienu laikā esat izdzēsis tiešsaistes projektu, varat to atjaunot. Lai to izdarītu, jums ir jābūt autorizētam. Kad esat pieteicies, atveriet mapi Projects (Projekti). Noklikšķiniet uz filtra pogas augšējā labajā stūrī un izvēlieties Rādīt dzēstos.

Filtrēšanas opcijas

Atvērsies jūsu atkritumu grozs, kurā būs visi pēdējo 30 dienu laikā dzēstie projekti. Noklikšķiniet uz projekta, kuru vēlaties atjaunot. Kad projekts ir atlasīts, labajā pusē tiek parādīta sleja ar divām funkcijām:
Atjaunot elementus atgriež atlasīto projektu izvēlnē Projekti.
Dzēst neatgriezeniski neatgriezeniski dzēš atlasīto projektu no atkritumu urnas un atbrīvo attiecīgo glabāšanas vietu.

Atkritumu urnas mape un atjaunošanas iespēja

Turklāt, noklikšķinot uz pogas Iztukšot atkritumu ur nu, neatgriezeniski tiek dzēsti visi projekti, kas atrodas atkritumu urnā.
Lai atgrieztos mapē Projekti, noklikšķiniet uz krustiņa uz filtra: Rādīt izdzēstos.