Drukas

Produktu sadaļā atradīsiet plašu produktu klāstu, tostarp fotoattēlu izdrukas, mākslas darbu izdrukas, pases fotogrāfijas, fotoattēlu komplektus un daudz ko citu. Uzziniet, kā pasūtīt šos produktus atsevišķi vai vairumā.

Kad būsiet izvēlējies savus izstrādājumus, atvērsies logs, kurā varēsiet pievienot attēlus. Jūs varat vienkārši velciet un nometiet attēlus logā vai noklikšķiniet uz pogas Pievienot attēlus, lai izvēlētos fotogrāfijas no ierīces vai jebkura tiešsaistes avota. Ja iepriekš esat sakārtojis attēlu atlasi un vēlaties saglabāt to pašu organizāciju, jums jāvelk un jāmet attēli tādā pašā secībā. Kad attēli ir atlasīti, nospiediet pogu Tālāk.

Attēlu pievienošanas logs

Parādīsies produktu atlases logs, kurā būs redzams iepriekš izvēlētais produkts. Tomēr jums ir iespēja izvēlēties citu produktu no kreisās kolonnas, kurā ir uzskaitīti visi pieejamie viena attēla produkti. Vidējā slejā varat konfigurēt konkrētas atlasītā produkta opcijas, piemēram, apdari vai formātu.

Izstrādājuma izvēles logs

Labajā slejā redzami visi atlasītie un pievienotie fotoattēli. Katram fotoattēlam varat pielāgot eksemplāru skaitu, mainot zem tā esošo vērtību. Varat vai nu noklikšķināt uz mīnusa vai plusa ikonas, vai ievadīt skaitli manuāli. Lai visiem atlasītajiem fotoattēliem iestatītu vienādu kopiju skaitu, izvēlnes apakšā esošajā lodziņā Daudzums ievadiet vēlamo daudzumu. Kopiju skaitu var mainīt arī vēlāk.

Katram fotoattēlam kreisajā augšējā stūrī ir pievienots krāsains lodziņš, kurā norādīta attēla kvalitāte, pamatojoties uz izvēlēto produktu. Ja ir iespējota attēla uzlabošanas funkcija, šajā lodziņā būs redzama burvju nūjiņas ikona. Varat iespējot vai atspējot attēla uzlabošanu, noklikšķinot uz šī kvadrātiņa. Uzliekot peles kursoru virs kvadrātiņa, tiks parādīta attēla kvalitāte un uzlabošanas statuss.

Peles novietošana virs attēla

Noklikšķinot uz attēla, tiek atvērts logs ar informāciju un rīkiem attēla rediģēšanai. Kreisajā pusē atrodas pogas ar attiecīgajiem rīkiem; labajā pusē redzams attēla priekšskatījums ar tā apgriešanas rāmi, kas ilustrē attēla lodziņu. Lai mainītu attēla lodziņu, pārvietojiet peli virs mazajiem kvadrātiņiem zilajā rāmītī, līdz kursors mainās uz dubulto bultiņu. Nospiediet peles pogu un velciet kursoru uz sāniem, lai mainītu rāmja lielumu. Lai mainītu attēla rūtiņas novietojumu, uzvelciet virs tās, līdz kursors mainās uz krustiņu, pēc tam turiet nospiestu peles pogu un velciet attēlu uz jauno pozīciju.

Attēla rediģēšanas logs

Pamata: šī sadaļa ir atlasīta pēc noklusējuma. Šeit ir pieejami rīki attēla apgriešanai vertikāli vai horizontāli, pagriešanai par 90 grādiem un režģa izvēlei. Varat izvēlēties no Trešdaļu noteikuma, Zelta proporcijas vai bez režģa.
Filtrs: Noklikšķinot uz šīs opcijas, tiek atvērts pilns filtru rīku komplekts. Var regulēt spilgtumu, kontrastu, piesātinājumu un nokrāsu vai pat izvēlēties krāsošanu.
Pro: Šeit atradīsiet detalizētu informāciju par attēlu un tā histogrammu. Varat arī atzīmēt vai atcelt attēla uzlabošanas funkciju un pārbaudīt attēla kvalitāti.
Noklikšķiniet uz Tālāk, lai saglabātu izmaiņas, vai Atcelt, lai tās atceltu.

Kad esat pabeidzis produkta konfigurēšanu, noklikšķiniet uz Tālāk. Visi atlasītie attēli tiks parādīti cilnē ar foto produkta nosaukumu. Fotoattēlus var parādīt vai paslēpt, noklikšķinot uz bultiņas produkta nosaukuma kreisajā pusē. Noklikšķinot uz trīs punktu izvēlnes pogas produkta nosaukuma labajā pusē, varat piekļūt cilnes dzēšanas vai izstrādājuma konvertēšanas opcijām. Līdzīgi kā iepriekšējā logā, jūs varat pielāgot katra fotoattēla daudzumu, pārbaudīt kvalitāti, aktivizēt Attēlu uzlabošanu un atvērt pārpozicionēšanas logu, divreiz noklikšķinot uz fotoattēla.

Izvēlēti fotoattēlu izdrukas

Lai šajā logā atlasītu attēlus, atzīmējiet izvēles rūtiņu ar norādi Select (Atlasīt). Kad izvēles rūtiņa ir atzīmēta, varat atlasīt tik daudz fotoattēlu, cik vēlaties. Pogas Mainīt rakstu un Noņemt atlasīto kļūst aktīvas, tiklīdz fotogrāfija ir atlasīta, ļaujot veikt vēlamās darbības.

Atlasītie fotoattēli

Ja vēlaties pievienot vairāk fotoattēlu tam pašam rakstam vai pievienot jaunu rakstu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pievienot attēlus augšējā labajā stūrī un izpildiet to pašu procedūru. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Pievienot grozam.

Pievienoti vairāki produkti