Kartes

Izvēlnē Kartes ir pieejamas vairākas karšu opcijas. Izvēlieties kartes tēmu, lai izmantotu dizaina līnijas, kas palīdzēs ātri izveidot personalizētu karti. Ja izvēlaties Kartiņas, pastkartes vai Mini Leporello, jūs to noformēsiet tāpat kā citus fotoattēlu produktus, izmantojot tiešsaistes dizainera funkciju.

Kartiņas Produkta izvēles izvēlne

Tematiskās kartītes

Izvēloties kartītes tēmu, piemēram, kāzu, mazuļa, kristību, dzimšanas dienas, Ziemassvētku vai komūnijas, atvērsies konfigurators. Tajā tiek parādītas konkrētas dizaina līnijas, pamatojoties uz izvēlēto tēmu. Katra dizaina līnija piedāvā izkārtojumus vienotā stilā un kompozīcijā. Vēlāk dizainera programmā tos var mainīt.

Kāzu karšu konfigurators

Labajā izvēlnē atradīsiet konfigurēšanas rīkus. Izvēlieties kartes veidu, kuru vēlaties drukāt. Sadaļā Pasūtījuma daudzums atlasiet vēlamo pasūtāmo karšu skaitu. Varat arī izvēlēties konkrētu daudzumu, izvēloties Custom un ievadot vēlamo vērtību. Pasūtīto daudzumu var mainīt vēlāk. Ja izvēlaties iespēju Free sample (Bezmaksas paraugs), pēc dizaina pabeigšanas un pasūtījuma veikšanas saņemsiet bezmaksas kartes paraugu ar ūdenszīmi SAMPLE (paraugs). Tas ļauj jums pārbaudīt konfigurāciju un pārliecināties, vai galīgais rezultāts atbilst jūsu vēlmēm, pirms turpināt lielāku pasūtījumu.
Sadaļā Type of paper (Papīra veids) izvēlieties kartes papīru. Aploksne jau ir iekļauta komplektā. Iespēja Īpašā apdare ļauj aktivizēt īpašu apdares efektu. Pēc aktivizēšanas šo īpašo apdari var piemērot tekstam dizainerā, izvēloties īpašo krāsu. Tā piešķir elegantu reljefu un unikālu apdari uzklātajam objektam.

Īpašā apdare zelta krāsā

Kad esat pabeidzis kartes konfigurēšanu, noklikšķiniet uz Dizains. Dizainers atvērsies ar konfigurēto karti un noklusējuma izkārtojumu no izvēlētās dizaina līnijas. Labajā izvēlnē varat izvēlēties citu izkārtojumu. Noklikšķinot uz rūtiņas Dizaina līnija, tiks parādītas visas izvēlētās tēmas dizaina līnijas. Jebkurā laikā varat pārslēgties uz citu dizaina līniju.

Noklusējuma izkārtojums tiešsaistes konstruktorā

Līdzīgi kā citos fotoproduktos, pievienojot kartītei fotoattēlus, izkārtojumi tiks atjaunināti, lai parādītu veidnes ar attēlu lodziņiem, kas atbilst pievienoto fotoattēlu skaitam. Izvēlieties vēlamāko izkārtojumu. Pielāgojiet jebkurus izvēlētajā izkārtojumā iekļautos objektus - pievienojiet filtrus, apmales, ēnas, mainiet to novietojumu vai pievienojiet/noņemiet klipartus, tekstu, fonus vai aizpildījuma laukumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet saistīto rakstu.

Kartes bez tēmas

Produktu atlases logā izvēloties Kartiņa, tiks parādīts Karšu konfigurators bez tēmas dizaina līnijām. Kad karte ir konfigurēta, noklikšķinot uz pogas Dizains, tiks atvērts logs ar tiešsaistes dizainera dizaina līnijām, no kurām varat izvēlēties. Pēc izvēles tiešsaistes dizainers atvērs tukšu karti, lai jūs varētu veidot dizainu no nulles. Dizaina līnija tiek izvēlēta izvēlnē Layouts (Izkārtojumi), un attiecīgi tiek parādīti izkārtojumi. Tāpat kā citu produktu gadījumā, varat izvēlēties citu dizaina līniju, izvēlēties sev tīkamāko maketu, mainīt, pielāgot vai noņemt maketā iekļautos objektus vai izstrādāt to no nulles.

Dizainera atvērta karte

Karšu veids

Konfiguratorā varat izvēlēties dažādu veidu kartes.

Kartītei nav locījumu, un tā sastāv no vienas lapas. Izveidojiet priekšējo un aizmugurējo daļu, izvēloties tās programmas apakšējā izvēlnē.

Karte tiešsaistes dizainera ekrānā

Salocītai kartei (no kreisās puses uz labo ) ir kreisais locījums. Apakšējā izvēlnē atradīsiet divas projektējamas jomas ar nosaukumiem Outside (Ārpuse) un Inside (Iekšpuse), no kurām katra ir sadalīta divās lapās. Priekšpuse un aizmugure ir apgabalā Outside (Ārpuse).

Salocīta karte kreisajā labajā pusē tiešsaistes dizainera ekrānā

Salocītai kartei (uz augšu uz leju ) ir locījums uz leju. Dizainerī tā ir attēlota ar trim projektējamām jomām apakšējā izvēlnē: Priekšpusē, Aizmugurē un Iekšpusē, kas atbilst divām iekšlapām.

Salocīta karte uz augšu uz leju tiešsaistes dizainera ekrānā

Divreiz salocītai kartītei ir divi locījumi, tai ir divi locījumi, kas programmatūrā norādīti ar līnijām. Tā ir sadalīta divās projektējamās zonās, kuras apakšējā izvēlnē var izvēlēties kā Front un Back. Katrs apgabals tālāk ir sadalīts trijās pusēs, kuru augšpusē ir attiecīgi nosaukumi. To ir svarīgi ņemt vērā, veicot projektēšanu.

Divreiz salocīta karte tiešsaistes dizainera programmā