Saal WallArt

Saal WallArt

Saal WallArt ir tiešsaistes platforma, kas ļauj pārdot jūsu fotogrāfijas un popularizēt jūsu profilu. Augšupielādējiet savus attēlus platformā, un pēc apstiprināšanas tos varēs iegādāties potenciālie klienti visā pasaulē. Varat arī saistīt tos ar savu profila lapu, tādējādi ļaujot parādīt savus darbus, sazināties ar potenciālajiem pircējiem un pelnīt naudu no savām fotogrāfijām.

Saal WallArt tīmekļa vietne

Augšupielādējiet attēlus vietnē WallArt

Lai augšupielādētu attēlus Saal WallArt, vispirms ir jādodas uz Saal WallArt tīmekļa vietni. Izvēlieties kategoriju, kurā vēlaties pārdot savus attēlus. Kad esat izvēlētajā kategorijā, noklikšķiniet uz pogas pārdot attēlus, kas atrodas virs attēliem lapas kreisajā pusē.

Ainavu kategorija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai augšupielādētu attēlus, jums ir jābūt kontam. Noklikšķinot uz Pārdot attēlus, tiks atvērts logs Izveidot jaunu kontu, kurā varat viegli izveidot kontu. Ja jums jau ir foto portāla konts, varat tajā pieteikties.
Pēc pieteikšanās parādīsies logs ar informāciju par komisijas maksu un svarīgiem apsvērumiem pirms attēlu augšupielādes. Pēc tam varat turpināt augšupielādēt attēlus, kurus vēlaties pārdot izvēlētajā kategorijā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu augšupielādētie attēli pirms publicēšanas galerijā tiks apstiprināti. Kad apstiprināšanas process būs pabeigts, jūs saņemsiet paziņojumu pa e-pastu.

Attēlu pārvaldība

Saal WallArt augšupielādētie attēli jums būs pieejami no galeriju izvēlnes. Kad augšupielādējat savu pirmo fotoattēlu Saal WallArt, automātiski tiek izveidota jauna galerija ar nosaukumu Saal Digital (Saal Digital) sadaļā Koplietojamie attēli ar WallArt. Šajā galerijā visas fotogrāfijas, kuras esat augšupielādējis Saal WallArt, ir sakārtotas pa kategorijām. Jebkurā laikā varat dzēst fotoattēlus no šīs galerijas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc fotoattēla dzēšanas tas vairs nebūs pieejams pārdošanai Saal WallArt.

Galeriju izvēlne ar Saal WallArt galeriju

Saal WallArt pārdotie attēli

Kad jūsu attēli būs pieejami vietnē WallArt, jūs nopelnīsiet komisijas maksu par katru pārdoto vienību. Lai piekļūtu informācijai par saviem pārdotajiem attēliem, vienkārši autorizējieties Foto portālā un atveriet izvēlni Attēli, ko pārdevis Saal WallArt sadaļā Konts. Šeit jūs atradīsiet visaptverošu ikmēneša pārskatu par pārdotajiem attēliem. Šis pārskats jūs informēs par pārdošanas panākumiem un palīdzēs jums sekot līdzi sava foto uzņēmējdarbības rezultātiem.

Saal WallArt pārdotie attēli izvēlnē

Savienot profilu ar Saal WallArt

Ja jums ir aktīvs publisks profils Foto portālā, varat to savienot ar Saal WallArt, lai reklamētu savus darbus. Lai to izdarītu, atveriet sava konta izvēlni Profila un lapas iestatījumi. Ritiniet lejup, un jūs atradīsiet divas Saal WallArt opcijas, ko iespējot:

Saal WallArt opcijas Profila un lapas iestatījumos

List my profile on Saal WallArt

Aktivizējot šo opciju, tiks izveidots personīgais mākslinieka profils, kas tiks publicēts Saal WallArt mākslinieku sarakstā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī lapa nav tāda pati kā jūsu profila lapa, bet tiek izveidota ar attēliem, kurus iepriekš esat augšupielādējis Saal WallArt. Šī funkcija ļauj jums parādīt visus savus darbus kopā un, iespējams, veicināt jūsu uzņēmējdarbību. Lūdzu, ņemiet vērā, ka profila iekļaušana mākslinieku sarakstā ir pakļauta apstiprināšanas procesam.

Saal WallArt Mākslinieku saraksts

Rādīt Saal WallArt publicētos attēlus

Aktivizējot šo opciju, jūsu profila lapā tiks izveidota saite, kas jūs aizvedīs uz Saal WallArt lapu, kurā būs redzami visi attēli, kurus tur iepriekš esat augšupielādējis. Tas ļauj potenciālajiem klientiem iegādāties jūsu attēlus tieši no Saal WallArt.

Profila lapa ar saiti uz Saal WallArt

Pēc jebkuras no šīm opcijām aktivizēšanas profila un lapas iestatījumu izvēlnē neaizmirstiet nospiest pogu Saglabāt izmaiņas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka diemžēl pašlaik nav iespējams iesniegt attēlus Saal WallArt no Šveices, Apvienotās Karalistes un ASV kontiem.