Ko pārdot Foto portālā: Produktu komplekti, fotogrāmatas, izdrukas...

Pārdodiet vairāk ar augstas kvalitātes fotoattēlu produktiem

Atklājiet augstas kvalitātes foto produktu klāstu, ko varat piedāvāt savās galerijās. Mēs, Saal Digital, esam jūsu visaptverošā galeriju sistēma un augstas kvalitātes laboratorija, kas nodrošina, ka jūsu klienti saņem tikai labāko. Mēs rūpējamies par ražošanu, iepakošanu un nosūtīšanu, garantējot nemainīgu izcilību, sākot no taustāmām fotogrāfiju izdrukām un fotogrāmatām līdz pat digitālajām lejupielādēm un kuratoriskiem produktu komplektiem. Izpētiet iespējas un definējiet savu Saal piedāvājumu!

Pārdodiet vairāk ar augstas kvalitātes fotoattēlu produktiem

Failu lejupielādes

Palieliniet savu peļņu, piedāvājot failu lejupielādi tieši savā galerijā. Pārdodiet atsevišķus attēlus dažādās izšķirtspējās vai veselas galerijas ar vienu klikšķi. Nosakiet savas cenas - katrs cents nonāk tieši pie jums, bez komisijas maksas. Pat tiešajiem darījumiem ārpus platformas piedāvājiet tūlītēju lejupielādi bez papildu samaksas, nodrošinot ērtības jums un jūsu klientiem.

Produktu komplekti

Izstrādājiet unikālus produktu komplektus, kas atbilst jūsu klientu vajadzībām, apvienojot fiziskus fotoattēlu produktus un digitālās lejupielādes. Piedāvājiet pielāgotus komplektus ar fiziskiem produktiem, kas var ietvert noteiktu skaitu digitālo lejupielādējamo produktu vai nodrošināt piekļuvi visai galerijai, sniedzot saviem klientiem iespēju izvēlēties ideālu atmiņu komplektu.

Foto grāmatas

Izveidojiet un kopīgojiet pielāgotus fotogrāmatu projektus, kas pielāgoti jūsu fotosesijām un pieejami dažādos formātos un uz dažādiem papīriem. Izvēlieties kādu no mūsu standarta vai profesionālajām līnijām ar izsmalcinātiem vākiem un elegantām dāvanu kastītēm, lai izsmalcināti prezentētu savus darbus. Iekļaujiet tos galerijās un apakšgalerijās.

Sienas māksla

Ļaujiet saviem klientiem pārvērst savus iecienītākos mirkļus pievilcīgā sienas mākslā. Piedāvājiet savā galerijā dažādas virsmas, piemēram, standarta vai slīpēta metāla, akrila, PVC vai audekla. Izvēlieties tādas iespējas kā sienas stiprinājumi, rāmji vai koka pakaramie, ļaujot klientiem personalizēt savu telpu ar augstas kvalitātes, izturīgām mākslas izdrukām.

Drukas

Sniedziet saviem klientiem dažādas fotoattēlu izdruku izvēles iespējas, sākot no klasiskās spīdīgās, matētās vai zīda apdares līdz radošām iespējām, piemēram, RetroPrints, uzlīmēm, magnētiem vai akrila displejiem. Izvēlieties formātus un apdari, ko piedāvāt savās galerijās, nodrošinot pilnīgu kontroli pār drukas produktu klāstu un cenām.

Plakāti / FineArt

Piedāvājiet lielformāta izdrukas uz klasiska spīdīga, matēta vai zīda fotopapīra vai izvēlieties māksliniecisko Hahnemühle FineArt papīru savām galerijām. Iespiediet rāmju un koka pakaramo izvēli, lai uzlabotu noformējumu un vērtību. Izstrādājumus var pārdot kā vienkāršas attēlu izdrukas vai veidot kā pielāgotus projektus ar īpašām cenām, tādējādi palielinot jūsu piedāvājuma daudzveidību.

Kartes

Izveidojiet personalizētus karšu projektus, kas lieliski noderēs bērnu paziņojumiem, kāzām, komūnijām vai svētku apsveikumiem. Ar mūsu viegli lietojamajām dizaina līnijām, kas pielāgotas katrai tēmai, unikāla projekta izveide ir ātra un vienkārša. Piedāvājiet šos īpašos akcentus saviem klientiem, ļaujot viņiem dalīties savos priecīgajos notikumos ar skaisti veidotām kartītēm.

Foto dāvanas

Ļaujiet saviem klientiem atdzīvināt savas dārgās atmiņas ar daudzveidīgu foto dāvanu klāstu. No krūzītēm un puzlēm līdz iepirkumu maisiņiem un durvju paklājiņiem - mūsu plašais klāsts piedāvā ko izvēlēties ikvienam. Šī ir fantastiska iespēja jums paplašināt savu produktu piedāvājumu un nodrošināt klientus ar personalizētiem priekšmetiem, kurus viņi var izmantot paši vai dāvināt draugiem un ģimenei kā pārdomātas dāvanas.

Foto kalendāri

Pārvērsiet īpašas fotosesijas atmiņās visa gada garumā ar īpaši izstrādātiem foto kalendāru projektiem. Neatkarīgi no tā, vai tie ir sienas, galda vai ģimenes kalendāri, mūsu lietotājam draudzīgie projektēšanas rīki, dažādie datumu tabulu dizaini un papīra iespējas ļauj jums pielāgot katru kalendāru klienta vajadzībām. Kalendāru piedāvāšana ir sezonāla iespēja radīt pievienoto vērtību un saglabāt klientu interesi par jūsu darbu visa gada garumā.

Iegūt 35 % off kā profesionālis

Reģistrējieties profesionālā kontā un saņemiet 35 % atlaidi no Saal Digital cenrāža cenas visiem foto produktu pārdošanas darījumiem, kas veikti, izmantojot jūsu galerijas. Nav maksas, nav termiņa beigu un atlaide tiek piemērota automātiski pēc reģistrēšanās.