Saal Foto portāls: Tiešsaistes veikala galerija un apakšgaleriju sistēma

Galerijas

Prezentējiet un pārdodiet savu mākslu

Neierobežotas galerijas un apakšgalerijas

Paplašiniet savu fotogrāfiju vitrīnu ar galvenajām galerijām un detalizētām apakšgalerijām, vienkāršojot lietotāja navigāciju un uzlabojot vispārējo pieredzi. Šī funkcija ļauj ne tikai organizēt, bet arī nevainojami pārvaldīt jūsu portfolio vai fotosesiju; varat viegli kopēt, pārvietot vai dzēst attēlus no galerijām, piekļūt pārdošanas statistikai un noteikt unikālus nosaukumus un aprakstus katrai fotogrāfijai. Turklāt šī sistēma ļauj izveidot pielāgotus produktus tieši no galerijām, pēc vajadzības piedāvājot manuālu piegādi klientiem, nodrošinot daudzpusīgu platformu gan jūsu darbu demonstrēšanai, gan pārdošanai.

Elastīga cenu noteikšana

Pilnībā kontrolējiet savu cenu struktūru un produktu piedāvājumu katrā galerijā un apakšgalerijā. Varat ne tikai noteikt unikālas cenas katrā līmenī, bet arī precīzi izlemt, kādus produktus piedāvāt, vai atļaut vai ierobežot lejupielādes, kā arī nodrošināt īpašus, galerijai vai attēlam pielāgotus komplektus. Šī nepārspējamā elastība nodrošina, ka varat apmierināt dažādas auditorijas vēlmes, optimizējot pārdošanas stratēģiju un uzlabojot klientu apmierinātību.

Pārdot projektus

Paaugstiniet savu pakalpojumu kvalitāti, piedāvājot foto projektus, piemēram, fotogrāmatas vai kalendārus, ļaujot klientiem iegādāties personalizētas kolekcijas vai jūsu izstrādātus dizainus. Šos projektus var demonstrēt jebkurā galerijā vai apakšgalerijā, ar iespēju aktivizēt komentāru vai atsauksmju funkcijas. Šī interaktīvā pieeja ļauj efektīvi apkopot klientu atsauksmes pirms projekta pabeigšanas un prezentācijas, nodrošinot, ka klientu cerības tiek izpildītas vai pārsniegtas.

Neitrāls URL

Kopīgojiet savus darbus, izmantojot neitrālu URL, kas ļauj koncentrēties uz jūsu zīmolu, piemēram, https://photo-portal.shop/share/gallery_code/ galerijām un https://photo-portal.shop/profiles/your_name/ profila lapai. Šī funkcija nodrošina elastību, kā droši kopīgot savas galerijas, izmantojot saiti, ar papildu reģistrāciju vai paroles aizsardzību, pielāgojot piekļuvi savām īpašajām prasībām un saglabājot konfidencialitāti un drošību.

Pielāgotie e-pasti

Racionalizējiet saziņu, izmantojot iespēju sūtīt pielāgotus e-pastus un atgādinājumus dažādās darba plūsmās katrai galerijai vai apakšgalerijai. Efektīvi kopīgojiet galerijas ar izvēlētām grupām vai atsevišķiem kontaktiem, izmantojot e-pasta veidnes ātrai informācijas izplatīšanai. Šī funkcija ietaupa daudz laika, ļaujot jums vairāk koncentrēties uz fotografēšanu un mazāk uz administratīvajiem uzdevumiem.

Responsīvs mobilais dizains

Garantējiet, ka jūsu galerijas izskatās nevainojami jebkurā ierīcē, izmantojot dizainu, kas pielāgots optimālai skatīšanai viedtālruņos. Izvēlieties no dažādām izkārtojuma iespējām, piemēram, vienas vai divas kolonnas mobilajās ierīcēs, un pielāgojiet attēlu pasniegšanas stilus, lai apmierinātu līdz pat 90 % klientu, kuri dod priekšroku pasūtījumiem no mobilajām ierīcēm.

Dažādi galeriju dizaini

Pielāgojiet savu darbu noformējumu, izmantojot dažādus galerijas izkārtojumus, tostarp ūdenskritumu, kvadrātu, mākslas tāfeles vai noapaļotos režīmus, kas piemēroti lielākiem ekrāniem. Izvēlieties tumšu vai gaišu fona stilu, lai papildinātu savu fotogrāfiju, nodrošinot, ka jūsu darbs tiek parādīts vizuāli vispievilcīgākajā veidā.

Atsauksmes

Uzlabojiet darba plūsmu, izmantojot galerijā esošās klientu atsauksmes, izmantojot novērtēšanas sistēmu ar krāsu kodiem (zaļa, oranža, sarkana) un atsauksmju pogas. Atvieglojiet saziņu ar klientiem un racionalizējiet atlases procesu, vienojoties par krāsu nozīmi, piemēram, zaļa - apstiprinājumam, oranža - rediģēšanai, sarkana - noraidīšanai, kas ļauj ātri veikt filtrēšanu un pieņemt lēmumus.

Komentāri

Veiciniet dinamisku kopienu ap saviem darbiem, ļaujot pievienot komentārus pie fotoattēliem vai galerijām. Izmantojot moderēšanas funkcijas, varat pārskatīt komentārus, pirms tie tiek publicēti, ļaujot atbildēt un veicinot iesaistīšanos ar "patīk", tādējādi radot interaktīvu un iekļaujošu telpu jūsu auditorijai.

Vēlmju saraksts

Uzlabojiet klientu pieredzi, piedāvājot klientiem iespēju apkopot attēlus vēlmju sarakstā. Lai saglabātu vēlmju sarakstu, ir nepieciešama īsa klienta reģistrācija, lai jūs varētu redzēt, kurš ir pievienojis attēlus vēlmju sarakstam. Šādā veidā varat uzlabot gan pakalpojumu kvalitāti, gan sava uzņēmuma izaugsmes iespējas.

Elastīgas lejupielādes opcijas

Izmantojot Saal Photo Portal, jums ir pilnīga kontrole pār to, kā jūsu attēlus var lejupielādēt. Varat publicēt pārdošanai atsevišķus failus vai veselas galerijas. Jums ir arī iespēja piedāvāt bezmaksas lejupielādes un kopīgot savus attēlus tieši ar klientiem, izmantojot Foto portālu. Atklājiet dažādas iespējas un pielāgojiet savu piedāvājumu atbilstoši savam individuālajam uzņēmējdarbības modelim.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!