QR kodi: Klientu darba plūsma

QR kodi: Klientu darba plūsma

QR galerijas izveide ietver QR karšu ģenerēšanu, pamatojoties uz galerijas iestatījumiem. Šīs kartes ir jāizdrukā fotosesijas vajadzībām. Lai tās izdrukātu, noklikšķiniet uz lejupielādes pogas galvenajā lapā vai labajā izvēlnē izvēlieties QR kodi, kur varat arī izveidot papildu kartes. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet šo QR kodu izvēlni.
Jūs pamanīsiet, ka katra karte ir sadalīta divās daļās:
Augšējā sadaļā: Tajā ir norādījumi un fotografējamās personas QR kods. Šī daļa ir paredzēta klientam.
Apakšējā daļa: Tajā ir privātuma līgums, kas subjektam jāparaksta. Pēc parakstīšanas šī sadaļa ir jāsaglabā.

QR kartes piemērs

QR karšu apstrāde

Darbs ar QR kartītēm notiek šādi:
1 QR kartes ir jānodod klientam pirms fotografēšanas. Klienti var reģistrēties arī tiešsaistē pirms fotografēšanas dienas.
2 Pirms fotografēšanas viņiem ir jāparaksta privātuma līgums. Pēc parakstīšanas saglabājiet parakstīto QR kartes daļu.
3 Pirms personas fotografēšanas ir jānofotografē QR karte. Šī QR fotogrāfija ir jāielādē galerijā, lai to varētu šķirot. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet " Soli pa solim" ceļvedi

QR galerija publicēta

Kad visas fotogrāfijas ir sagatavotas un publicētas galerijās, jums par to jāpaziņo klientam. Tad viņi varēs piekļūt savai QR galerijai. Ņemiet vērā, ka paziņojumus var pārvaldīt arī automātiski, lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet rakstu E-pasta darba plūsma.
Klienti var piekļūt savām galerijām, skenējot QR kodu vai izmantojot saiti uz kartes. Pēc tam viņi var pārlūkot un izvēlēties fotogrāfijas pasūtīšanai.

Pasūtīšana no vairākām QR galerijām

Klientiem var būt piekļuve vairākām QR galerijām, piemēram, skolas fotosesijas, kurās piedalās vairāki ģimenes locekļi. Ir iespējams pasūtīt no dažādām galerijām vienā iepirkumu grozā. Kad klients pieslēdzas un piekļūst otrai galerijai, visas preces, kas grozā pievienotas no pirmās galerijas, tiek saglabātas. Tādējādi klienti var viegli pievienot fotogrāfijas no otrās galerijas jau esošajām izvēlēm grozā.

Iepirkumu grozs ar precēm no 2 QR galerijām