Darba plūsma: Soļu ceļvedis

Soli pa solim

Lai izveidotu QR galerijas, izpildiet šīs vienkāršās darbības:

1. Lejupielādējiet QR kodus

Vispirms noklikšķiniet uz Lejupielādēt, lai iegūtu visas QR kartes, kas jums būs nepieciešamas fotoattēlu uzņemšanai. Veicot šo darbību, tiks lejupielādēts PDF fails, kurā ir visas iepriekš sagatavotās QR kartes. Mēs iesakām izdrukāt šo failu un ņemt to līdzi uz fotografēšanu. Jums būs jādod katram dalībniekam QR karte, drukātā vai digitālā formātā, lai vēlāk viņi varētu piekļūt savai galerijai, skenējot QR kodu vai sekojot norādītajai saitei. Šajās kartītēs ir iekļauta arī piekrišanas veidlapa, kas katram dalībniekam jāparaksta, dodot savu atļauju fotosesijai.

2. Fotoattēlu uzņemšana

Fotosesijas sākumā vispirms nofotografējiet katru QR kodu, pēc tam pievienojiet tās personas attēlus, kurai tas atbilst.

3. Augšupielādējiet

Kad esat nofotografējis fotogrāfijas, augšupielādējiet tās galerijā. Varat vai nu tieši noklikšķināt uz Iesūtiet attēlus, vai arī noklikšķiniet uz Pievienot attēlus, Pievienot attēlus. Izvēlieties, kur esat saglabājis fotoattēlus, un neaizmirstiet augšupielādēt QR kodu fotoattēlus kopā ar pārējiem attēliem.

QR galerija ar augšupielādētajiem attēliem

4. Atlasīt

Pēc augšupielādēšanas pamanīsiet, ka QR kodu fotoattēli tiek automātiski atpazīti un tiek parādīta poga Sākt automātiski šķirot. Noklikšķinot uz tās, fotoattēli automātiski tiks sakārtoti galerijās katram ģenerētajam QR kodam, katrā galerijā iekļaujot visus fotoattēlus, kas uzņemti pēc QR fotoattēla. Ņemiet vērā, ka QR fotoattēls netiks parādīts publicētajā galerijā.

QR galerija ar sakārtotiem attēliem

QR koda piešķiršana manuāli: Ja QR kods attēlā netiek automātiski atpazīts, varat to piešķirt arī manuāli. Kad atlasāt attēlu, labajā izvēlnē kļūst pieejama poga Piešķirt QR kodu attēlam. Noklikšķinot uz šīs pogas, tiks atvērts logs, kurā var ievadīt QR kodu, kas jāpiešķir attēlam. Kad tas ir ievadīts, noklikšķiniet uz Labi. Attiecīgais QR kods tagad tiks piešķirts izvēlētajam attēlam.

5. Galerijas pielāgošana

Katrai galerijai var piekļūt, noklikšķinot uz pogas Rediģēt, kas atrodas katras galerijas labajā pusē. Kad esat galerijā, varat pievienot vairāk attēlu, dzēst attēlus un pielāgot iestatījumus un funkcijas neatkarīgi no citām galerijām. Piemēram, varat mainīt galerijas nosaukumu vai izvēlēties alternatīvu attēlošanas režīmu un izskatu konkrētajai galerijai.

Vienas QR galerijas iekšpusē

Ja nepieciešams, varat viegli pārvietot attēlus starp dažādām galerijām. Lai to izdarītu, vispirms atlasiet fotoattēlu, kuru vēlaties pārvietot. Pēc izvēles labajā slejā parādīsies opcijas un informācija par fotoattēlu. Noklikšķiniet uz pogas Pārvietot uz un izvēlieties galeriju, uz kuru vēlaties pārvietot fotoattēlu.

Izvēlētais fotoattēls

6. Publicēt un pārdot

Pēc noklusējuma galerijas tiek automātiski publicētas, pamatojoties uz sākuma datumu, kas iestatīts to izveides laikā. Ja vēlaties šo datumu atcelt, noklikšķiniet uz pogas Publicēt un sākt pārdot, kas atrodas kolonnā Rediģēt galeriju. Pēc noklikšķināšanas galerijas tiks publicētas, un visiem reģistrētajiem klientiem tiks nosūtīti paziņojumi. Pēc tam galerijām var piekļūt, skenējot QR kodu vai noklikšķinot uz norādītās saites. Fotogrāfijas būs pieejamas iegādei saskaņā ar iestatījumiem, kurus esat norādījis.

QR galerija pārdošanā

Galeriju publicēšana automātiski tiks pārtraukta iepriekš noteiktajā beigu datumā. Tomēr, ja vēlaties atcelt to publicēšanu manuāli, noklikšķiniet uz pogas Pārtraukt publicēšanu.