Izveidot Saal Digital Professional kontu

30 % izslēgts, līdz 31/01/2024

Šajos grūtajos laikos ir svarīgi būt kopā, un mēs vēlamies sniegt savu ieguldījumu, lai jūs atbalstītu. Tāpēc līdz 31/01/2024 mēs esam nolēmuši palielināt mūsu profesionālās atlaides sākuma līmeni līdz 30 %.

10 % 30 % izslēgts*

Derīgs līdz 31/01/2024

Garantēta atlaide visiem produktiem vismaz 12 mēnešus.

15 % 30 % Atlaide*

Derīgs līdz 31/01/2024

No vidējā preču apgrozījuma 100 € mēnesī vai 1200 € pēdējo 12 mēnešu laikā.

20 % 30 % Atlaide*

Derīgs līdz 31/01/2024

No vidējā preču apgrozījuma 200 € mēnesī vai 2400 € pēdējo 12 mēnešu laikā.

30 % izslēgts vai vairāk*

Sazinieties ar mums, ja pārsniegsiet šo apgrozījumu, un mēs ar jums sazināsimies.

* Atlaide ir spēkā visiem produktiem 12 mēnešus pēc termiņa sākuma. Atlaide tiks koriģēta uzreiz pēc ieņēmumu sliekšņa sasniegšanas. Iespējama atlaides samazināšana notiks tikai tad, ja pēc 12 mēnešiem netiks sasniegts ieņēmumu slieksnis. Ieņēmumu slieksnis ir rēķina summa bez PVN un piegādes izmaksām. Nav kombinējams ar citām akcijām un kuponiem.

Fotogrāfiem, aģentūrām un ārštata darbiniekiem

Vai esat fotogrāfs, aģentūra vai uzņēmums? Vai vēlaties saviem klientiem pārdot augstākās kvalitātes profesionālus foto produktus? Tad Saal Digital ir īstais partneris jums. Vai esat tikko sācis savu uzņēmējdarbību? Mēs atbalstīsim jūs jau no paša sākuma un piešķirsim jums 10 % atlaidi visiem produktiem. Atkarībā no pasūtījumu apjoma jūsu atlaide var tikt palielināta.

Pārskats par nosacījumiem

  • Jūsu personīgā atlaide tiek saglabāta tieši Jūsu kontā pēc veiksmīgas reģistrācijas
  • Saņemiet 10 % atlaidi visiem produktiem jau no paša sākuma
  • Nav noteikts minimālais apgrozījums
  • Iespēja saņemt lielāku atlaidi, sasniedzot noteikto neto apgrozījumu
  • Nav komisijas maksas un laika ierobežojuma
  • Nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem un kuponiem
  • Nav nododams tālāk.

Jūsu priekšrocības ar profesionālu kontu

Profesionālā zona

Profesionāļu zonā atradīsiet informāciju par izmēriem, kalibrēšanu un datu sagatavošanu. Izmantojot mūsu Saal Design spraudņus Adobe Photoshop un Adobe InDesign, kā arī mūsu profesionālo augšupielādes rīku, jūs varat izstrādāt savus izstrādājumus savā programmatūrā.

ICC profili

Krāsu pārvaldība profesionāļiem. Strādājiet saskaņā ar ICC specifikācijām, lai nodrošinātu labākos iespējamos rezultātus. Izmantojiet mūsu ICC profilus kalibrēšanai, lai iegūtu optimālu krāsu rezultātu.

Sample Products

Produktu paraugu programma

50% atlaide produktu paraugiem. Izveidojiet savu personīgo portfolio un piedāvājiet saviem klientiem augstas kvalitātes produktus, piemēram, fotogrāmatas, sienas mākslas darbus un kartītes. 50% atlaide produktu paraugiem.

Professional Line

Profesionālā līnija

Piedāvājiet saviem klientiem kaut ko papildu. Ar rokām darināts, ar ādas vāku un, kā vienmēr, bez ražotāja logotipa. Mūsu profesionālās līnijas izstrādājumi ar grezno akrila un ādas segumu sniedz īpašu pieredzi. Pievilcīgo noformējumu papildina ekskluzīvā dāvanu kaste.

Ar ko atšķiras Saal Digital

Augstākā kvalitāte

Uzņēmumā Saal Digital mēs ticam, ka ražojam augstas klases fotoproduktus ar kvalitatīvu apdari. Mūsu mērķis ir vienmēr piedāvāt jums izcilību. Ar mums jūsu bildes ir vislabākajās rokās!

Ātra piegāde

Jūs saņemsiet savu foto produktu pēc iespējas ātrāk. Izgatavošanas laiks ir tikai dažas darba dienas, tāpēc jums nebūs ilgi jāgaida. Jūs varat arī izvēlēties mūsu ekspressūtījumu, lai piegāde būtu vēl ātrāka.

Tieši no ražotāja

Mums ir svarīga pārredzamība: Saal Digital jūs saņemat visus pasūtījumus tieši no ražotāja. Tas garantē ātrāku piegādi un nevainojamu saziņu.

Nav ražotāja logotipa

Uz neviena no mūsu produktiem nav ražotāja logotipa. Tādējādi jūs saņemat pilnīgi neitrālu produktu bez jebkādiem simboliem vai zīmogiem, kas novērš uzmanību.

Pasūtīšana bez riska

Mēs piedāvājam dažādas drošas maksājumu iespējas jūsu pasūtījumiem.

Garantēta apmierinātība

Pasūtīšana ar Saal Digital ir bez stresa. Tas ir tāpēc, ka jūsu apmierinātība ir mūsu uzņēmuma filozofijas galvenā sastāvdaļa; mēs vēlamies, lai jūs būtu apmierināti ar saviem produktiem. Tomēr, ja jums rodas kādas sūdzības, mēs cenšamies rast ātru un apmierinošu risinājumu. Neatkarīgi no tā, vai mēs atkārtosim pasūtījumu vai piedāvāsim jums kuponu vai kredītu, mēs to labosim!

Biežāk uzdotie jautājumi par profesionālo kontu

Vai profesionālā atlaide maniem pasūtījumiem tiks piemērota automātiski?

Nē, lai saņemtu attiecīgo atlaidi, jums ir jābūt pieteicies savā kontā.

Ko nozīmē neto apgrozījums?

Neto apgrozījums ir kopējā rēķina vērtība bez nodokļiem un piegādes izmaksām. Turklāt no aprēķinātā neto apgrozījuma tiks atskaitīti arī atmaksātie pasūtījumi.

Kas notiek, ja mans pārdošanas apjoms ir sezonāls?

Tā nav problēma, ja vien iepriekšējos 12 mēnešos sasniegsiet neto pārdošanas apjomu mērķi attiecīgajam atlaides līmenim, jums šī atlaide tiks saglabāta arī nākamajos 12 mēnešos.

Vai ir vēl kādi citi ieguvumi?

Mēs piedāvājam ekskluzīvus individuālus piedāvājumus jūsu izstādēm / projektiem / lieliem pasūtījumiem. Sīkāku informāciju var atrast šeit.

Kā es varu pieteikties lielākai atlaidei?

Ja jums ir tiesības uz lielāku atlaidi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo veidlapu. Mēs izskatīsim jūsu gadījumu individuāli.

Dizains tagad