Softproof un ICC profils

Softproof un ICC profils

Precīza krāsu atveidošana ir ļoti svarīga gan digitālajā, gan analogajā pasaulē, neatkarīgi no tā, vai attēli tiek rādīti ekrānā vai ražoti. Lai nodrošinātu pareizu un precīzu krāsu atveidi, var izmantot mīksto pārbaudi un ICC profilus.

Soft proofing ir process, ko var izmantot, lai novērtētu ciparu produkcijas datu kolorimetrisko atveidi monitorā. Izmantojot īpašu programmatūru un ICC profilus, jūs varat iepriekš redzēt, kā jūsu attēli izskatīsies uz produkta. Tas ļauj noteikt un labot jebkādas novirzes vai krāsu nobīdes, pirms tiek izgatavots galīgais fotoizstrādājums.

Pat ar vismodernāko ekspozīcijas tehnoloģiju galaprodukts nekad neatbildīs monitora spilgtumam un spožumam. Tāpēc ir svarīgi atbilstoši pielāgot monitora displeju, lai varētu novērtēt, kā izskatīsies galaprodukts.

Kas ir ICC profils?

ICC (International Color Consortium) profils ir fails, kas satur informāciju par to, kā krāsas būtu jāattēlo konkrētā ierīcē, piemēram, monitorā, printerī vai kamerā. Tas apraksta ierīces krāsu telpas raksturlielumus un ļauj precīzi saskaņot krāsas starp dažādām ierīcēm. ICC profilu izmantošana nodrošina konsekventu un precīzu krāsu atveidi un sniedz precīzu galaprodukta priekšskatījumu.

Kā izmantot ICC profilus un mīksto pārbaudi

Lai izveidotu mīksto korektūru, ir nepieciešama programmatūra, kas atbalsta mīksto korektūru, piemēram, Adobe Photoshop vai Lightroom. Turklāt, lai nodrošinātu precīzu krāsu atveidi, ļoti svarīgs ir labi noregulēts un ideāli kalibrēts monitors.

Krāsu profilu iestrādāšana

Ievietojot krāsu profilu failā, jāievēro piesardzība. Veicot mīksto korektūru, ICC profils nav jāiestrādā failā. Tā vietā attēlu failiem jābūt pareizajā krāsu telpā, piemēram, sRGB, Adobe RGB (1998) vai ProPhoto RGB, un galaproduktam jāizmanto atbilstošais ICC profils. Tas nodrošinās precīzu krāsu atveidi un novērsīs krāsu maiņu ražošanas procesā.

ICC profili no mums jums

Visiem mūsu fotoproduktiem mēs piedāvājam īpaši izstrādātu ICC profilu, kas ir precīzi pielāgots galaproduktam. Tas ļauj mums nodrošināt precīzu un konsekventu krāsu atveidi, kas atbilst vēlamajam rezultātam.

Visus ICC profilus varat lejupielādēt kā ZIP failu. Katras virsmas iestatījumus un ICC profilu var atrast sadaļā Virsmas un ICC profili:

Fotogrāmatas un profesionālā līnija:

Photobook Professional Line vāks:

Portfolio albums:

Foto izdrukas:

Photo Prints XT:

Foto komplekti:

Drukas komplekti:

Foto uzlīmes:

Sienas māksla:

Foto plāksnes:

Plakāti:

FineArt (plakāti un izdrukas):

Foto kalendārs:

Kartiņas un minilespozīcijas:

Pastkartes:

Retro izdrukas:

Foto brošūras, foto brošūras, foto brošūras, skrejlapas:

Vizītkartes: