Izveidojiet perfektu fotogrāmatu

Vēlaties izveidot perfektu fotogrāmatu? Pielāgojiet katru dizaina aspektu un atklājiet mūsu augstas kvalitātes materiālus.

DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Testa uzvarētājs CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Kopējais vērtējums ļoti labs Saal Digital priecē ar izsmalcināti izstrādātu fotoplatnu un asu, kontrastainu apdruku. Testa uzvarētājs CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testa rezultāts: ļoti labs Ļoti laba un ātra piegāde Saal sevi absolūti pierāda ar priekšzīmīgu kvalitāti.
Pielāgojiet perfektu fotogrāmatu

Pielāgojiet perfektu fotogrāmatu

Pielāgošana sākas, kad izvēlaties savas fotogrāmatas īpašības. Mūsu fotogrāmatas cietajos vākos ir droša izvēle: tās ir pieejamas dažādos formātos, un jūs varat pilnībā pielāgot vāku, izvēloties kādu no mūsu augstākās kvalitātes materiāliem vai izstrādājot glancētu vai matētu fotogrāmatas vāku.

Mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes materiālu klāstu, lai jūs varētu izveidot perfektu fotogrāmatu: kožāda, koka izskats, dabīgs lins, pārstrādāta okeāna plastmasa, ...
Ja vēlaties, lai fotogrāmatas vāka centrā būtu fotogrāfija (vai eksperimentējat ar kolāžu), varat to arī izdarīt! Piemēram, mūsu akrila vāki profesionālās līnijas fotogrāmatām ir ar rokām darināti un ir unikāla un īpaša iespēja.

Jūs varat izveidot arī Portfolio albumu, kas ļauj mainīt lapu secību un pasūtīt jaunas lapas, vai Softcover Photo Book, ja vēlaties vieglāku un elastīgāku vāku. Protams, jūs varēsiet arī izvēlēties sev tīkamāko formātu (kvadrāts, ainava vai portrets) un iekšējo lapu virsmu, izvēloties no mūsu augstas kvalitātes Fujifilm fotopapīra.

Ud9qUaZPguA

Kā izveidot fotogrāmatu, izmantojot Saal Design programmatūru

Iepazīstieties ar dažādām dizaina iespējām, ko piedāvā Saal Design programmatūra, lai izveidotu pilnībā personalizētu fotogrāmatu.

Šajā noderīgajā pamācībā mēs iepazīstināsim ar dažādām konfigurācijas iespējām un dažām pieejamām funkcijām, lai jūs varētu izveidot savu fotogrāmatu atbilstoši savām precīzajām specifikācijām.

Izveidojiet perfektu fotogrāmatu ar Saal Design programmatūru!

Izveidojiet perfektu fotogrāmatu ar Saal Design programmatūru!

Katru fotogrāmatas lapu var pielāgot savām vajadzībām un stilam. Pielāgojiet fonu, attēlu izkārtojumu un pievienojiet personiskus elementus ar klipartiem un tekstu. Jūsu fotogrāmata, jūsu dizains!

Maksimālai pielāgošanai mēs iesakām izmantot Saal Design datora programmatūru vai tiešsaistes veikalu. Jūs varēsiet vai nu izveidot savu fotogrāmatu no nulles, izmantojot tukšā veidnes dizaina režīmu, vai arī saņemt palīdzību izkārtojuma veidošanā, izmantojot mūsu divus citus dizaina režīmus. Visu informāciju varat atrast šeit. Ātrākai dizaina izstrādei, atrodoties ceļā, vienmēr varat izmantot iOS vai Android lietotni.

Ja vēlaties, varat arī izstrādāt savu fotogrāmatu ārējā programmā, lejupielādējot mūsu veidnes un pēc tam viegli augšupielādējot projektu PDF formātā. Plašāku informāciju atradīsiet mūsu Profesionāļu zonā.

Layflat iesiešana

Layflat iesiešana

Izmantojot Layflat iesiešanu, varat izvietot fotoattēlus pāri visai divlapai, nezaudējot nevienu detaļu.

Nav ražotāja logotipa

Nav ražotāja logotipa

Visi mūsu fotoprodukti ir izgatavoti bez traucējoša ražotāja logotipa. Turklāt ražošanas svītrkodu var noņemt.

Ilgnoturīga krāsa

Ilgnoturīga krāsa

Mēs garantējam krāsas noturību 75 gadus: ilgi baudiet spilgtas krāsas kā pirmajā dienā.

Garantēta apmierinātība

Garantēta apmierinātība

Jūsu apmierinātība ir mūsu uzņēmuma filozofijas galvenā sastāvdaļa.

Izvēlieties augstas kvalitātes materiālu savai fotogrāmatai

Vai vēlaties klātienē apskatīt visus mūsu augstas kvalitātes materiālus fotogrāmatu vākiem? Jūs varat pasūtīt mūsu paraugu komplektu, lai saņemtu visus vāka materiālus un visas iekšējo lapu virsmas!

Izvēlieties augstas kvalitātes materiālu savai fotogrāmatai

Iedvesmojieties no mūsu galerijas!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Piešķiriet elegantu izskatu ar mūsu Premium dāvanu kastītēm

Piešķiriet elegantu izskatu ar mūsu Premium dāvanu kastītēm

Ar Saal Digital jūs varat pielāgot arī unikālu Premium dāvanu kastīti, kas piešķirs jūsu fotogrāmatai elegantu izskatu un nodrošinās tās labu aizsardzību.

Atkarībā no izvēlētā materiāla jūs varēsiet pievienot attēlu (piemēram, ja izvēlaties akrila Premium dāvanu kastīti) vai pievienot tekstus vai klipus mūsu augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, kožai vai dabīgajam linam. Veidojot savu Premium dāvanu kastīti, vissvarīgākais ir izvēlēties tādu pašu formātu kā jūsu fotogrāmatai, jo tās ir izstrādātas tā, lai perfekti atbilstu šim formātam.

Izvēlieties ilgtspējīgas fotogrāmatas

Ražots, izmantojot saules enerģiju

Ražots, izmantojot saules enerģiju

Ar vairāk nekā 3,000 m² saules moduļu mūsu enerģijas vajadzības tiek apmierinātas lielāko daļu dienu.

Oglekļa neitrāls

Oglekļa neitrāls

Mēs kompensējam nenovēršamās CO₂ emisijas, ieguldot globālos vides projektos.

Atbildīga nosūtīšana

Atbildīga nosūtīšana

Kad vien iespējams, mēs sūtām savas pakas oglekļa ziņā neitrāli.

Dizains tagad
Dizains tagad