Foto grāmatu dizaina režīmi

Foto grāmatu dizaina režīmi

Veidojot fotogrāmatu, darbvirsmas programmatūra piedāvā dažādus dizaina režīmus, no kuriem var izvēlēties. Katrā režīmā ir īpašs veids, kā sākt izstrādājuma projektēšanu, un tajā ir pieejami dažādi automātiskie rīki, lai ātri un viegli izstrādātu fotogrāmatu atbilstoši jūsu vajadzībām. Ņemiet vērā, ka dizaina režīmi ir pieejami arī, izstrādājot kalendārus.

Kad izstrādājums ir izvēlēts un materiālu opcijas ir konfigurētas, programmatūra piedāvā trīs dažādus dizaina režīmus. Atkarībā no tā, cik daudz laika jums ir vai vēlaties veltīt projektēšanai, varat izvēlēties vienu no šiem veidiem:
Vienas minūtes režīmu, kas automātiski projektē izstrādājumu un ļauj veikt izmaiņas, kad izstrādājums ir projektēts.
Komfortablā dizainera režīms, kurā attēli tiek izvietoti lapās pa vienam, izmantojot programmu.
Tukšas veidnes režīms, lai izstrādātu izstrādājumu no nulles bez jebkādas palīdzības vai programmatūras.
Dizaina režīmi

Vienas minūtes fotogrāmata

Šis režīms ir ideāli piemērots, ja vēlaties pēc iespējas ātrāk izstrādāt fotogrāmatu. Kad esat izvēlējies šo režīmu, parādīsies logs ar dažādām dizaina līnijām. Tās varat filtrēt pēc kategorijas, izmantojot nolaižamo izvēlni augšējā kreisajā stūrī. Katra dizaina līnija piemēro objektus, piemēram, klipartus un fonus, jūsu fotogrāmatā atbilstoši noteiktam stilam. Noklikšķiniet uz vienas no tām, lai to atlasītu.

Dizaina līnijas

Nākamais solis ir atlasīt visas fotogrāfijas, kas veidos jūsu fotogrāmatu. Ņemiet vērā, ka apakšējā labajā stūrī ir lodziņš Atlasīt pēc. Tas ļauj jums izvēlēties secību, kādā fotogrāfijas tiks pievienotas jūsu fotogrāmatai. Kad esat pievienojis visas fotogrāfijas un lodziņā izvēlējies vēlamo šķirošanas iespēju, noklikšķiniet uz Tālāk, lai turpinātu.

Atvērsies izvēlne, kurā varēsiet izvēlēties lapu skaitu. Programmatūra sniegs ieteikumu, pamatojoties uz iepriekš izvēlēto fotogrāfiju skaitu. Apakšējā lodziņā var izvēlēties konkrētu lappušu skaitu. Kad lapu skaits ir iestatīts, noklikšķiniet uz Atlasīt. Vajadzības gadījumā lapaspuses var pievienot vai dzēst vēlāk dizainera programmā.

Lappušu atlases logs

Darbvirsmas programma apstrādās izvēlētos parametrus un attiecīgi automātiski izveidos fotogrāmatu. Pēc izveides ir jāpārbauda visas lapas, lai pārliecinātos, ka viss ir atbilstoši vēlmēm, un jāveic nepieciešamās izmaiņas.

Fotogrāmata, kas izveidota, izmantojot opciju One Minute

Lai gan fotogrāmata jau ir izveidota, ir iespējams mainīt visus jau ievietotos objektus un attēlus, pievienot papildu elementus vai tos noņemt. Varat arī pievienot tekstu, noklikšķinot uz pogas Pievienot tekstu augšējā izvēlnē, un mainīt izkārtojumu, atverot izkārtojuma izvēlni labajā pusē un izvēloties citu. Ir pat iespējams mainīt attēloto izkārtojumu dizaina līniju, atverot logu Design line (Dizaina līnija) un izvēloties citu.

Apakšā esošā izvēlne Pages (Lapas) ļauj pārvietoties pa lapām. Ar sarkanu krāsu atzīmētās lappuses norāda, ka tās vēl nav pārbaudītas. Visas lapas ir jāpārskata. Šajā izvēlnē Pages (Lapas) varat pievienot un dzēst lapas, noklikšķinot uz attiecīgajām pogām kreisajā pusē. Varat arī mainīt lapu secību, izvēloties lapu no apakšējā izvēlnē esošās izvēlnes un velkot to uz vēlamo pozīciju, neatlaižot peles pogu.

Ērts dizainers

Šajā režīmā izstrādājums tiek projektēts lappusi pa lappusei, izmantojot programmatūras palīgrīku. Tā piedāvā dažādas attēlu izvietošanas iespējas lapās, kā arī izkārtojuma ieteikumus, kas pielāgo jau izvietotos objektus. Pēc šī režīma izvēles ir jāizvēlas dizaina līnija, uz kuras balstīties izkārtojuma ieteikumiem. Pēc tam izvēlieties fotogrāmatas lappušu skaitu. Lapas var pievienot vai noņemt vēlāk dizainera režīmā. Kad esat izvēlējies lapu skaitu, noklikšķiniet uz pogas Atlasīt. Dizaineris atvērs fotogrāmatu ar norādītajām specifikācijām un tukšajām lapām, kas ir gatavas projektēšanai.

Attēlu izvietošanas iespējas, kas parādītas, izmantojot Comfort dizainera režīmu

Velkot attēlu no kreisās kolonnas, tiks parādītas trīs attēla ievietošanas iespējas lapās. Lai izvēlētos kādu no šīm iespējām, velciet attēlu uz vēlamo iespēju.

1. Jauns izkārtojums. Attēls tiks ievietots fotogrāmatā, izmantojot piedāvāto izkārtojumu. Šajā gadījumā tiks ņemti vērā visi lapā jau ievietotie attēli un elementi. Neraugoties uz ieteikto izkārtojumu, pēc šīs opcijas piemērošanas izvēlnē Layouts (Izkārtojumi) var izvēlēties citu izkārtojumu. Attēli automātiski pielāgosies jaunajam izkārtojumam.

Jauna izkārtojuma opcija, kas izvēlēta, izmantojot Comfort designer

2. Kā fons. Attēls tiek ievietots fotogrāmatā kā fons un darbojas kā fons, pilnībā nosedzot abas lapas.

Attēls novietots kā fons, izmantojot Comfort designer

3. Pievienot, nemainot izkārtojumu. Attēls tiek ievietots fotogrāmatā tur, kur tas ir ievietots, nemainot nekādus jau izvietotos elementus. Tam jābūt pareizi novietotam vai nu manuāli, vai izvēloties izkārtojumu no labās puses izvēlnes.

Attēls pievienots, nemainot izkārtojumu, izmantojot Comfort designer

Ja no kreisās izvēlnes velkat attēlu uz lapām ar jau izvietotiem attēliem, virs tiem parādīsies iespēja Aizstāt attēlu. Novietojot attēlu uz šīs opcijas, esošais attēls tiks aizstāts ar jauno attēlu.

Tukšs veidniņš

Šajā režīmā fotogrāmata tiek veidota no nulles. Izmantojot daudzos programmas piedāvātos rīkus, ir iespējams pievienot attēlus, aizpildāmos laukumus, tekstus, klipartus, fonus un konfigurēt tos atbilstoši dizaina vajadzībām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā režīmā programma nesniedz nekādus ieteikumus vai palīdzību. Tāpēc iesakām izmantot kādu no pārējiem režīmiem, lai varētu izmantot ieteikumus un palīdzību attēlu izvietošanā lapās, kā arī izmantot visu potenciālu, ko piedāvā dažādi programmatūras piedāvātie dizaina rīki.

Īpašie vāki

Jūs varat pievienot attēlus un logotipus glancētiem, matētiem un baltiem ādas vākiem. Tomēr citiem īpašajiem vākiem var pievienot tikai tekstu un klipartus; attēla failus nevar izmantot materiāla specifikas dēļ. Kā alternatīvu varat izvēlēties fotogrāmatu Professional Line ar akrila vai slīpēta metāla apdruku vāku, lai pielāgotu savu vāku.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: