Vienkārši iespaidīgi: daudzdaļīgā māksla

Jūsu 15 € atklājumu kupons*: WB624-EXW

Photos
*15 € atklāšanas kupons sienu mākslai. Derīgs līdz 31.10.2023. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegāde nav iekļauta. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā.

Katras telpas galvenais akcents

Sadalīts uz vairākiem attēlu paneļiem, jūsu motīvs izskatīsies diezgan iespaidīgi un automātiski kļūs par katras istabas galveno elementu. Vairāku daļu sienu gleznas sniedz skatītājam bezgalīgu plašumu un tādējādi rada īpašu atmosfēru.
Daudzus atsevišķus motīvus var arī kombinēt ar sienas mākslas darbu no vairākām daļām, lai izveidotu īpaši harmonisku kompozīciju. Izmantojot mūsu Wall Art konfiguratoru, varat izmēģināt dažādas kombinācijas un tādējādi izveidot unikālu dizaina objektu.

Vairākas atstarpju iespējas

Attālums, kāds jāizvēlas jūsu sienas mākslas darbiem no vairākiem elementiem, ir atkarīgs gan no motīva, gan no telpas dizaina. Lielu formātu gadījumā lielāks attālums starp daļām var radīt unikālu panorāmas efektu.
Mazākiem sienu mākslas darbiem un detalizētiem motīviem vislabāk ir izvēlēties mazāku atstarpi. Motīvs jānovieto tā, lai svarīgi attēla elementi paliktu redzami uz attēla paneļa.
Dizains tagad
Dizains tagad