Vienkārši pārsteidzošs: daudzdaļīgais sienas dekors

Jūsu 15 € iepazīšanās kupons*: WB624-EXW

Photos
*15 € atklāšanas kupons sienas dekoram. Derīgs līdz 31.03.2023. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegāde nav iekļauta. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā.

Katras telpas galvenais akcents

Sadalīts uz vairākiem attēlu paneļiem, jūsu motīvs izskatīsies diezgan iespaidīgi un automātiski kļūs par katras istabas galveno elementu. Vairāku daļu sienas dekori sniedz skatītājam bezgalīgu plašumu un tādējādi rada ļoti īpašu atmosfēru.
Daudzus atsevišķus motīvus var arī kombinēt ar daudzdaļīgo sienas dekoru, lai izveidotu īpaši harmonisku kompozīciju. Izmantojot mūsu sienas dekoru konfiguratoru, varat izmēģināt dažādas kombinācijas un tādējādi izveidot unikālu dizaina objektu.

Dažādi izkārtojumi un virsmas

Visiem izkārtojumiem ir pieejamas dažādas virsmas. Jūs ne tikai varat nevainojami saskaņot daudzdaļīgo sienas dekoru ar savu interjeru, bet arī piešķirt tam papildu raksturu ar piemērotu virsmu.

Vairākas atstarpju iespējas

Kādus attālumus izvēlēties savam daudzdaļīgajam sienas dekoram ir atkarīgs gan no telpas motīva, gan no dizaina. Lielākiem formātiem lielāks attālums starp daļām radīs unikālu panorāmas efektu.
Mazākiem sienu dekoriem un detalizētiem motīviem vislabāk izvēlēties mazāku atstarpi. Motīvam jābūt izvietotam tā, lai svarīgi attēla elementi būtu redzami uz attēla paneļa.
Dizains tagad
Dizains tagad