Fotoattēls maināmā rāmī

Ilgstošs rāmis

Izturīgs rāmis

Izturīgs rāmis

Izturīgs rāmis ar tīru dizainu

Pielāgojams

Pielāgojams

Mainiet fotoattēlus tik bieži, cik vēlaties

Fotoattēls maināmā rāmī

Fotoattēls maināmā rāmī

Mēs piedāvājam ļoti izturīgu, elastīgu un praktisku rāmja dizainu, kas pielāgojas jebkurai telpai. Rāmis ir viegli izjaucams, tāpēc jūs varat mainīt iekšpusē esošo fotoattēlu tik reižu, cik vēlaties.

Maināmais rāmis ir izgatavots no elastīga alumīnija, nodrošinot tīru dizainu, kas ir ideāli piemērots jebkurai mājai. Tas ir arī ilgtspējīga alternatīva profesionālai galerijas prezentācijai vai jebkurai līdzīgai mākslas instalācijai.

Rāmis, kas aizsargā jūsu attēlu

Rāmis, kas aizsargā jūsu attēlu

Jūsu motīvs ir aizsargāts no priekšpuses ar stabilu un caurspīdīgu akrila plēvi. Mēs esam novietojuši alumīnija kompozītplāksni tieši aiz jūsu fotoattēla, lai neviens no jūsu attēliem nevarētu radīt iespiedumus.

Viegli pakarināms, viegli nomaināms

Viegli pakarināms, viegli nomaināms

Fotoattēls maināmajā rāmī ir ļoti līdzīgs alumīnija apakšrāmim, tāpēc to ir ļoti viegli piekārt, izmantojot skrūves, āķus vai virves piekarināšanas sistēmu.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu montāžas iespēju lapu.

Ja vēlaties nomainīt attēlu, to var izdarīt ātri un vienkārši, vienkārši atskrūvējot divas skrūves, atverot rāmi un nomainot attēlu.

photoproduct

Bezgalīgas dizaina iespējas

Izdrukājiet savu iecienītāko attēlu, izveidojiet foto kolāžu, noformējiet savu pase-partout vai uzdrukājiet savu iecienītāko citātu. Kad runa ir par rāmi, jūs varēsiet izvēlēties no daudzpusīgām krāsām, kas iederēsies jebkurā apdares stilā.

Iedvesmojieties no mūsu galerijas!

Dizains tagad
Dizains tagad