Produktu atklāšanas veicināšanas pasākumu konfidencialitātes politika

1) Informācija par personas datu vākšanu un datu pārziņa kontaktinformācija

1.1 Mēs novērtējam jūsu apmeklējumu un pateicamies par izrādīto interesi. Turpmāk mēs jūs informējam par jūsu personas datu apstrādi, izmantojot mūsu piedāvājumu. Personas dati ir visi dati, ar kuriem jūs personiski var identificēt.

1.2. Par datu apstrādi šajā tīmekļa vietnē atbildīgais datu pārzinis Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) izpratnē ir Saal Digital Fotoservice GmbH, Zeppelinstrasse 36, 91187 Röttenbach, Vācija, e-pasts: support@saal-digital.lv. Datu pārzinis ir fiziska vai juridiska persona, kas viena pati vai kopā ar citām personām lemj par personas datu apstrādes nolūkiem un līdzekļiem. Jebkuru personas datu saņēmējs ir Saal Digital Fotoservice GmbH. Ja nav norādīts citādi, personas dati netiek nodoti trešām personām. Dati tiks nodoti trešajām pusēm, ciktāl mums tas ir juridiski vai līgumiski obligāti jādara. Ciktāl mēs nododam datus trešajām personām, to var redzēt šīs datu aizsardzības deklarācijas attiecīgajās apakšsadaļās (piemēram, nosūtīšanas pakalpojumu pārvaldniekam). Turklāt mēs izmantojam arī līgumapstrādātājus. Ciktāl personas dati tiek nodoti pasūtījumu apstrādes ietvaros, tas tiek darīts, pamatojoties uz pasūtījumu apstrādes līgumu saskaņā ar Civilprocesa kodeksa 7. pantu. 28 VDAR. Ja apstrādātājs atrodas valstī, kas nav ES dalībvalsts (trešā valsts), mēs nodrošinām, ka tiek sniegtas atbilstošas garantijas saskaņā ar Regulas (ES) Nr. VDAR 44 un tālāk.

2) Datu vākšana, kad apmeklējat mūsu vietni

Šajā tīmekļa vietnē drošības apsvērumu dēļ un lai aizsargātu personas datu un cita konfidenciāla satura (piemēram, pasūtījumu vai pieprasījumu datu pārzinim) pārsūtīšanu, tiek izmantota SSL vai TLS šifrēšana. Šifrētu savienojumu var atpazīt pēc rakstzīmju virknes "https://" un slēdzenes simbola pārlūkprogrammas rindā.

Ja mūsu tīmekļa vietni izmantojat tikai informatīvos nolūkos, t. i., ja jūs nereģistrējaties vai citādi nesniedzat mums informāciju, mēs apkopojam tikai tos datus, kurus jūsu pārlūkprogramma pārsūta uz mūsu serveri (tā sauktie "servera žurnāla faili"). Kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs apkopojam šādus datus, kas ir tehniski nepieciešami, lai mēs varētu jums parādīt tīmekļa vietni:

- Mūsu apmeklētā tīmekļa vietne
- datums un laiks piekļuves brīdī
- nosūtīto datu apjoms baitos
- Avots/atsauksme, no kura esat nonācis lapā
- Izmantotā pārlūkprogramma
- Izmantotā operētājsistēma
- Anonīmā veidā izmantotā IP adrese

Apstrāde tiek veikta saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 6. 1. punkta f) apakšpunktu VDAR, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm uzlabot mūsu tīmekļa vietnes stabilitāti un funkcionalitāti. Dati netiks nodoti tālāk vai izmantoti jebkādā citā veidā. Tomēr mēs paturam tiesības vēlāk pārbaudīt servera žurnāla failus, ja ir kādas konkrētas norādes par nelikumīgu izmantošanu.

3) Sīkfaili

Lai padarītu mūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu pievilcīgāku un ļautu izmantot noteiktas funkcijas, mēs dažādās lapās izmantojam tā sauktās sīkdatnes. Tie ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu mobilajā ierīcē. Dažas no mūsu izmantotajām sīkdatnēm tiek dzēstas pēc pārlūkprogrammas sesijas beigām, t. i., pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas (tā sauktās sesijas sīkdatnes). Citas sīkdatnes paliek jūsu terminālī un ļauj mums vai mūsu partneruzņēmumiem (trešo pušu sīkdatnes) atpazīt jūsu pārlūkprogrammu nākamā apmeklējuma laikā (pastāvīgās sīkdatnes). Ja tiek iestatītas sīkdatnes, tās individuālā apjomā apkopo un apstrādā konkrētu lietotāja informāciju, piemēram, pārlūkprogrammas un atrašanās vietas datus, kā arī IP adreses vērtības. Pastāvīgās sīkdatnes tiek automātiski dzēstas pēc noteikta laika perioda, kas var atšķirties atkarībā no sīkdatnes.

Dažos gadījumos sīkfaili tiek izmantoti, lai vienkāršotu pasūtīšanas procesu, saglabājot iestatījumus (piemēram, atceroties virtuālā iepirkumu groza saturu vēlākai tīmekļa vietnes apmeklēšanai).

Ja personas dati tiek apstrādāti arī ar atsevišķām mūsu ieviestajām sīkdatnēm, apstrāde tiek veikta saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 6. panta 2. punktu. 1. punkta b) apakšpunktu VDAR vai nu līguma izpildei, vai saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu. 6. panta 2. punktu. 1. punkta f) apakšpunktu VDAR, lai aizsargātu mūsu likumīgās intereses pēc iespējas labākas tīmekļa vietnes funkcionalitātes un klientiem draudzīga un efektīva lapas apmeklējuma noformējuma nodrošināšanai.

Mēs varam sadarboties ar reklāmas partneriem, kas mums palīdz padarīt mūsu tīmekļa vietni jums interesantāku. Šim nolūkam jūsu cietajā diskā tiek saglabātas arī partneruzņēmumu sīkdatnes (trešo pušu sīkdatnes), kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Ja mēs sadarbojamies ar iepriekš minētajiem reklāmas partneriem, jūs tiksiet informēti atsevišķi un atsevišķi par šādu sīkfailu izmantošanu un par katrā gadījumā savāktās informācijas apjomu turpmākajos punktos.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu tā, lai jūs tiktu informēts par sīkdatņu iestatīšanu un varētu individuāli izlemt par to pieņemšanu vai izslēgt sīkdatņu pieņemšanu noteiktos gadījumos vai vispār. Katra pārlūkprogramma atšķiras pēc tā, kā tā pārvalda sīkfailu iestatījumus. Tas ir aprakstīts katras pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē, kurā ir izskaidrots, kā jūs varat mainīt sīkfailu iestatījumus.

4) Datu apstrāde līguma izpildei

Saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 6. 1. punkta b) apakšpunktu VDAR personas dati tiek vākti un apstrādāti arī tad, ja jūs mums tos sniedzat, lai izpildītu līgumu. Dati, kas tiek vākti, ir atkarīgi no tā, kādi dati ir nepieciešami līguma apstrādei. Parasti tie ir vārds, uzvārds, iela, mājas numurs, pasta indekss, pilsēta, e-pasta adrese, tālruņa numurs un, pēc izvēles, amats un uzņēmuma nosaukums. Atsevišķos gadījumos arī bankas dati, pasūtījuma priekšmets un attēla dati.

Šādā gadījumā mēs apstrādāsim jūsu datus uz esošo līgumattiecību laiku, lai izpildītu līgumu. Pēc līgumattiecību izbeigšanas jūsu datus mēs glabāsim vēl 3 gadus, pamatojoties uz likumīgām interesēm. Ciktāl pastāv likumā noteiktie arhivēšanas termiņi, galīgais glabāšanas periods ir atkarīgs no attiecīgajām specifikācijām.

Jūsu attēlu dati tiek automātiski uzglabāti Vācijā 30 dienas pēc augšupielādes, lai izveidotu foto produktus saskaņā ar datu aizsardzības noteikumiem. Attēlu dati tiks izmantoti tikai šim nolūkam un netiks nodoti trešām personām. Pēc jūsu pasūtījuma izpildes un piegādes attēla dati tiks glabāti līdz 4 nedēļām, lai apstrādātu sūdzības vai atkārtotus pasūtījumus. Ja rodas sūdzība, šis periods tiks pagarināts vēl par 4 nedēļām.

5) Kontakta nodibināšana

Sazinoties ar mums (piemēram, izmantojot kontaktformu vai e-pastu), tiek vākti personas dati. Tiek vākti tituls, vārds, uzvārds, e-pasta adrese un pēc izvēles tālruņa numurs, pasūtījuma numurs un augšupielādētie attēli. Atkarībā no veidlapas vai tēmas tiek vākti papildu dati, kā redzams attiecīgajā kontaktformā. Šie dati tiek glabāti un izmantoti tikai un vienīgi, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu vai sazinātos ar jums un veiktu ar to saistīto tehnisko administrēšanu. Datu apstrādes juridiskais pamats ir mūsu leģitīmās intereses saskaņā ar Civilkodeksa 7. pantu. 6. 1. punkta f) apakšpunktu VDAR. Ja jūsu kontakta mērķis ir noslēgt līgumu, apstrādes papildu juridiskais pamats ir datu apstrādes regulas 7. pants. VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Šādā gadījumā mēs apstrādāsim jūsu datus uz esošo līgumattiecību laiku, kas nepieciešams līguma izpildei. Pēc līgumattiecību ar jums izbeigšanas jūsu datus mēs glabāsim vēl 3 gadus, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm. Ciktāl pastāv likumā noteiktie arhivēšanas periodi, galīgais glabāšanas periods ir atkarīgs no attiecīgajām specifikācijām.

5.1 Datu apstrāde produktu atklāšanas veicināšanas pasākumiem

5.1.1 Mērķi un juridiskais pamats

Saskaņā ar Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša 5.1.1. pantu. 6. 1. punkta a) apakšpunktu VDAR (ES datu aizsardzības pamatregula) jūsu informācija tiks iesniegta mūsu Mārketinga un klientu apkalpošanas nodaļai, izmantojot reģistrācijas lapu vai sociālo tīklu (piemēram, Facebook, Instagram) reģistrācijas veidlapu, lai mēs varētu jūs izskatīt kā kandidātu atlases procesā. Turklāt šie dati tiek izmantoti, lai uzlabotu mūsu mārketinga pasākumus.

5.1.2 Apkopotie dati

  • E-pasta adrese
  • Kameras kategorija

5.1.3 Glabāšanas ilgums

Mēs dzēsīsim jūsu datus ne vēlāk kā 10 gadus pēc produktu atklāšanas akcijas pabeigšanas, ja vien nepastāv pretēji juridiskie glabāšanas pienākumi. Dati tiek glabāti, lai nodrošinātu pakalpojuma kvalitāti.

6) Jūsu datu izmantošana tiešajai reklāmai

Jūsu pasūtījuma datus, kā arī lietošanas paradumus biļetenā un tīmekļa vietnē mēs analizēsim, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo saturu. Tā var būt, piemēram, informācija par cenām vai informācija par jauniem produktiem, un tā var tikt nosūtīta kā paziņojumi pa e-pastu vai kā iepakojuma pielikums.

6.1. Mūsu e-pasta biļetena abonēšana

Ja jūs abonējat mūsu e-pasta biļetenu, mēs regulāri nosūtīsim jums informāciju par mūsu piedāvājumiem. Vienīgā obligātā informācija biļetena nosūtīšanai ir jūsu e-pasta adrese. Iespējamo turpmāko datu norādīšana ir brīvprātīga un tiek izmantota, lai varētu jūs personīgi uzrunāt. Biļetena sūtīšanai mēs izmantojam tā saukto dubultās izvēles procedūru. Tas nozīmē, ka mēs jums nesūtīsim e-pasta biļetenu, kamēr jūs mums nebūsiet skaidri apstiprinājis, ka piekrītat biļetena sūtīšanai. Pēc tam mēs jums nosūtīsim apstiprinājuma e-pastu, kurā lūgsim apstiprināt, ka vēlaties saņemt turpmākos jaunumus, noklikšķinot uz atbilstošas saites.

Aktivizējot apstiprinājuma saiti, jūs sniedzat mums savu piekrišanu jūsu personas datu izmantošanai saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 6. panta 2. punktu. 1. punkta a) apakšpunktu VDAR. Kad jūs reģistrējaties jaunumu saņemšanai, mēs saglabājam jūsu IP adresi, ko ievadījis interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP), kā arī reģistrācijas datumu un laiku, lai vēlāk varētu izsekot jūsu e-pasta adreses iespējamai ļaunprātīgai izmantošanai. Dati, ko mēs apkopojam, reģistrējoties jaunumu biļetenam, tiks izmantoti tikai un vienīgi, lai jūs uzrunātu ar reklāmu, izmantojot jaunumu biļetenu. Jūs varat jebkurā laikā atteikties no biļetena saņemšanas, izmantojot biļetenā norādīto saiti vai nosūtot ziņojumu iepriekš minētajam datu pārzinim. Pēc jūsu atteikšanās jūsu e-pasta adrese nekavējoties tiks dzēsta no mūsu biļetena izplatīšanas saraksta, ja vien jūs nebūsiet nepārprotami piekritis turpmākai jūsu datu izmantošanai vai mēs paturam tiesības izmantot datus, pārsniedzot to apjomu, kas ir atļauts ar likumu un par ko mēs jūs informējam šajā paziņojumā.

6.2. E-pasta biļetena nosūtīšana esošajiem klientiem

Ja, iegādājoties preces vai pakalpojumus, esat mums norādījis savu e-pasta adresi, mēs paturam tiesības regulāri sūtīt jums līdzīgu preču vai pakalpojumu piedāvājumus no mūsu piedāvājuma pa e-pastu. Saskaņā ar 7. panta 7. punktu. 3 UWG (Likums pret negodīgu konkurenci), mums nav nepieciešams no jums saņemt atsevišķu piekrišanu. Šajā sakarā datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties tikai uz mūsu leģitīmajām interesēm personalizētas tiešās reklāmas jomā saskaņā ar UWG 13. pantu. 6. panta 2. punktu. 1. punkta f) apakšpunktu VDAR. Ja sākotnēji esat iebilduši pret savas e-pasta adreses izmantošanu šim nolūkam, mēs jums e-pasta vēstuli nesūtīsim. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savas e-pasta adreses izmantošanu iepriekš minētajam reklāmas mērķim, kas stāsies spēkā nākotnē, paziņojot par to sākumā minētajam datu pārzinim. Par to jums ir jāsedz tikai nosūtīšanas izmaksas saskaņā ar pamattarifiem. Pēc jūsu iebilduma saņemšanas jūsu e-pasta adreses izmantošana reklāmas nolūkos tiks nekavējoties pārtraukta.

7) Datu apstrāde pasūtījumu apstrādei

7.1. Jūsu pasūtījuma apstrādei mēs sadarbojamies ar vairākiem pakalpojumu sniedzējiem, kas pilnībā vai daļēji palīdz mums izpildīt noslēgtos līgumus. Atsevišķi personas dati tiek nodoti šiem pakalpojumu sniedzējiem saskaņā ar turpmāk sniegto informāciju. Mūsu savāktie personas dati tiks nodoti transporta uzņēmumam, kuram līguma apstrādes ietvaros ir pasūtīta piegāde, ciktāl tas ir nepieciešams preču piegādei. Mēs nodosim jūsu maksājumu datus pilnvarotai kredītiestādei maksājumu apstrādes ietvaros, ja tas ir nepieciešams maksājumu apstrādei. Ja tiek izmantoti maksājumu pakalpojumu sniedzēji, mēs jūs par to nepārprotami informējam turpmāk. Datu pārsūtīšanas juridiskais pamats ir Regulas (EK) Nr. 6. panta 1. punkts. 1. punkta b) apakšpunkts VDAR.

7.2 Maksājumu pakalpojumu sniedzēju izmantošana

-Paypal
Mēs piedāvājam veikt maksājumus, izmantojot Paypal. Maksājumu veic PayPal (Europe) S.a.r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg (turpmāk "PayPal"). Sīkāku informāciju par datu aizsardzības tiesību aktiem skatīt PayPal datu aizsardzības deklarācijā: https://www.paypal.com/lv/webapps/mpp/ua/privacy-full

- Computop
Mēs piedāvājam maksājumu ar kredītkarti. Maksājumu veic Computop Wirtschaftsinformatik GmbH, Schwarzenbergstr. 4, 96050 Bamberg, Vācija. Sīkāku informāciju par datu aizsardzības tiesību aktiem, tostarp informāciju par izmantotajām kredītiestādēm, skatīt Computop datu aizsardzības deklarācijā: https: //computop.com/uk/data-protection.

- Novalnet AG
Mēs piedāvājam maksājumu, izmantojot iDeal. Maksājumu veic Novalnet AG, Zahlungsinstitut (ZAG), Feringastraße 4, 85774 Unterföhring, Vācija. Sīkāku informāciju par datu aizsardzības tiesību aktiem, tostarp informāciju par izmantotajām kredītaģentūrām, skatīt Novalnet datu aizsardzības deklarācijā: https://www.novalnet.com/privacy-policy/.

8) YouTube (videoklipi)

Šajā vietnē ir integrēti YouTube komponenti. YouTube operators ir YouTube, LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, ASV. YouTube, LLC ir Google Ireland Limited meitasuzņēmums, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija.

YouTube ir interneta video portāls, kas ļauj video publicētājiem bez maksas publicēt videoklipus un citiem lietotājiem tos skatīties, vērtēt un komentēt, arī bez maksas. YouTube ļauj publicēt visu veidu videoklipus, tāpēc interneta portālā var piekļūt ne tikai pilnīgām filmu un televīzijas programmām, bet arī mūzikas videoklipiem, treileriem vai pašu lietotāju veidotiem videoklipiem. Katru reizi, kad jūs izsaucat kādu no atsevišķām mūsu pārvaldītās šīs tīmekļa vietnes lapām, kurā ir integrēts YouTube komponents (YouTube video), jūsu IT sistēmas interneta pārlūkprogramma automātiski uzaicina attiecīgo YouTube komponentu lejupielādēt no YouTube attiecīgā YouTube komponenta attēlojumu. Sīkāka informācija par YouTube ir atrodama vietnē https://www.youtube.com/yt/about/. Šīs tehniskās procedūras ietvaros YouTube un Google saņem informāciju par to, kuru konkrētu mūsu tīmekļa vietnes apakšlapu jūs apmeklējat. ja jūs vienlaikus esat pieteicies YouTube, YouTube atpazīst, kuru konkrētu mūsu tīmekļa vietnes apakšlapu jūs apmeklējat, kad izsaucat apakšlapu, kurā ir YouTube video. Šo informāciju apkopo YouTube un Google, un tā tiek piešķirta jūsu YouTube kontam.

YouTube un Google, izmantojot YouTube komponentu, vienmēr saņem informāciju par to, ka esat apmeklējis mūsu tīmekļa vietni, ja esat pieteicies YouTube vienlaikus ar mūsu tīmekļa vietnes izsaukšanu; tas notiek neatkarīgi no tā, vai jūs noklikšķināt uz YouTube videoklipa. Ja nevēlaties, lai šī informācija tiktu pārsūtīta YouTube un Google, varat to novērst, izstājoties no sava YouTube konta pirms mūsu vietnes apmeklēšanas.

Šīs apstrādes darbības tiek veiktas tikai tad, ja esat devis skaidru piekrišanu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. GDPR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Ar YouTube konfidencialitātes politiku varat iepazīties vietnē https://www.google.com/intl/lv/policies/privacy/.

9) Mārketings

9.1 Google reklāmas (konversiju izsekošana) un atkārtots mārketings

Šajā tīmekļa vietnē mēs izmantojam Google Ads (konversiju izsekošana) un atkārtotu mārketingu, ko pārvalda Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija. Google Ads ir tiešsaistes reklāmas sistēma, kas ļauj mums reklamēt un optimizēt mūsu pakalpojumus un produktus.

Izmantojot Google Ads konversiju izsekošana un atkārtota tirgvedība, mēs varam izsekot konkrētām lietotāju darbībām, kas tiek veiktas pēc noklikšķināšanas uz mūsu Google Ads reklāmu. Šis rīks ļauj mums mērīt mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti, novērtēt dažādu reklāmas pasākumu panākumus un uzlabot mūsu tīmekļa vietni kopā ar mūsu reklāmas pasākumiem.

Reklāmas tiek rādītas, pamatojoties uz meklēšanas vaicājumiem Google reklāmas tīkla vietnēs. Turklāt mēs izmantojam reklāmu atkārtotas tirgvedības sarakstus meklēšanas reklāmām. Tas ļauj mums pielāgot meklēšanas reklāmu kampaņas lietotājiem, kuri iepriekš ir apmeklējuši mūsu tīmekļa vietni. Izmantojot šos pakalpojumus, mēs varam apvienot mūsu reklāmas ar noteiktiem meklēšanas terminiem vai rādīt reklāmas iepriekšējiem apmeklētājiem, piemēram, reklamēt pakalpojumus, kurus apmeklētāji ir skatījuši mūsu tīmekļa vietnē. Tāpēc mēs varam rādīt uz lietotāju interesēm balstītas reklāmas citās Google reklāmas tīkla tīmekļa vietnēs (kā "Google reklāmas" Google meklēšanas pakalpojumā vai citās tīmekļa vietnēs).

Katra mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā, kurā ir integrēts Google reklāmu komponents, tiek apkopota informācija par jūsu veiktajām darbībām un nosūtīta Google, lai novērtētu mūsu reklāmu atbilstību un efektivitāti. Ja tajā pašā laikā esat pieteicies Google, šī informācija tiek tieši saistīta ar jūsu Google kontu.

Konversiju izsekošanai jūsu ierīcē tiek saglabāti sīkfaili, kuru derīguma termiņš beidzas pēc 30 dienām. Jums ir iespēja iebilst pret konversiju izsekošanas datu glabāšanu, atspējot sīkdatņu izmantošanu pārlūkprogrammas iestatījumos.

Google Ads reklāmu konversiju izsekošana un atkārtota tirgvedība tiek veikta tikai ar jūsu nepārprotamu piekrišanu saskaņā ar Civilkodeksa 4. pantu. 6. panta 1. punktu. 1. punkta a) apakšpunktu VDAR. Lai iegūtu vairāk informācijas par konfidencialitāti Google, lūdzu, apmeklējiet: https://policies.google.com/privacy?hl=en.

9.2 DoubleClick

Šajā tīmekļa vietnē ir Google DoubleClick komponenti. DoubleClick ir Google (Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Dublina 4, Īrija) zīmols, ar kuru reklāmas aģentūrām un izdevējiem tiek piedāvāti īpaši tiešsaistes mārketinga risinājumi.

DoubleClick by Google pārsūta datus uz DoubleClick serveri ar katru rādījumu, kā arī ar klikšķiem vai citām darbībām. Katrs no šiem datu pārsūtījumiem izraisa sīkfaila pieprasījumu jūsu pārlūkprogrammai. Ja pārlūkprogramma šo pieprasījumu pieņem, DoubleClick jūsu IT sistēmā izveido sīkfailu. Sīkfaila mērķis ir optimizēt un attēlot reklāmu. Sīkfails cita starpā tiek izmantots, lai rādītu un attēlotu lietotājam atbilstošu reklāmu un lai veidotu pārskatus par reklāmas kampaņām vai uzlabotu tās. Turklāt sīkfails tiek izmantots, lai izvairītos no vienas un tās pašas reklāmas vairākkārtējas rādīšanas.

DoubleClick izmanto sīkfaila ID, kas nepieciešams tehniskās procedūras apstrādei. Sīkfaila ID ir nepieciešams, piemēram, lai parādītu reklāmu pārlūkprogrammā. DoubleClick var arī izmantot sīkfaila ID, lai reģistrētu, kuras reklāmas jau ir parādītas pārlūkprogrammā, lai izvairītos no dubultas izvietošanas. Turklāt sīkfaila ID ļauj DoubleClick reģistrēt konvertācijas.

DoubleClick sīkfailā nav ietverti nekādi personas dati. Tomēr DoubleClick sīkfailā var būt papildu kampaņas identifikatori. Kampaņas identifikators kalpo, lai identificētu kampaņas, ar kurām jūs jau esat sazinājies.

Katru reizi, kad jūs izsaucat kādu no atsevišķām mūsu pārvaldītās vietnes lapām, kurā ir integrēts DoubleClick komponents, attiecīgā DoubleClick komponenta dēļ jūsu IT sistēmas interneta pārlūkprogramma nosūta datus uzņēmumam Google tiešsaistes reklāmas un komisijas maksas norēķinu nolūkā. Šī tehniskā procesa ietvaros Google iegūst zināšanas par datiem, kurus Google izmanto arī komisijas maksu pārskatu sagatavošanai. Cita starpā Google var izsekot, vai esat noklikšķinājis uz noteiktām saitēm mūsu tīmekļa vietnē.

Jūs jebkurā laikā varat novērst DoubleClick un mūsu tīmekļa vietnes sīkfailu iestatīšanu, attiecīgi pielāgojot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Turklāt jau iestatītās sīkdatnes var jebkurā laikā dzēst, izmantojot interneta pārlūkprogrammu vai citas datorprogrammas.

Šīs apstrādes darbības tiek veiktas tikai tad, ja ir dota skaidra piekrišana saskaņā ar Regulas (EK) Nr. VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Ar DoubleClick by Google konfidencialitātes politiku var iepazīties vietnē: https://policies.google.com/?hl=en.

9.3. Microsoft Ads (agrāk Bing Ads)

Šajā tīmekļa vietnē esam integrējuši Microsoft reklāmas komponentus. Microsoft Advertising pārvalda Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Leopardstown, Dublin 18, D18 P521.

Microsoft Advertising ir tiešsaistes reklāmas sistēma, kas ļauj mums reklamēt un optimizēt mūsu pakalpojumus un produktus. Izmantojot Microsoft Advertising, jo īpaši Konversiju un izsekošanas rīku, mēs varam izsekot noteiktām lietotāju darbībām, kas notiek pēc noklikšķināšanas uz mūsu Microsoft Bing reklāmu.

Ar katru izsaukumu uz kādu no atsevišķām mūsu pārvaldītās vietnes lapām, kurā ir integrēts Microsoft Advertising komponents, tiek apkopota informācija par jūsu veiktajām darbībām un nosūtīta Microsoft, lai novērtētu mūsu reklāmu atbilstību un efektivitāti. Microsoft un mēs varam noteikt, ka kāds ir noklikšķinājis uz reklāmas, ticis novirzīts uz mūsu tiešsaistes piedāvājumu un sasniedzis iepriekš noteiktu mērķlapu (tā saukto konversijas lapu).

Turklāt, izmantojot remarketinga sarakstus, kas izveidoti, pamatojoties uz apmeklētāju darbībām mūsu tīmekļa vietnē, mēs varam segmentēt mērķa grupas un pēc tam optimizēt Bing reklāmas kampaņas, pamatojoties uz šiem segmentiem.

Šie procesi tiek veikti tikai tad, ja esat devis savu skaidru piekrišanu saskaņā ar Biedrenes likuma 3. pantu. VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Ja nevēlaties piedalīties Bing Ads izsekošanas procesā, varat deaktivizēt nepieciešamo sīkfaila iestatījumu pārlūkprogrammas iestatījumos vai izmantot Microsoft atteikšanās lapu: choice.microsoft.com/en-GB/opt-out.

Papildu informāciju par datu aizsardzību un sīkfailiem, ko izmanto Microsoft Bing Ads, var atrast Microsoft privātuma politikā šādā tīmekļa vietnē: https://privacy.microsoft.com/en-gb/privacystatement.

Microsoft glabās datus ne ilgāk kā 180 dienas.

9.4. Meta

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam "Meta Conversion Tracking Pixel", kā arī Custom Audience Pixel, ko nodrošina Meta Platforms Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Īrija (Facebook)).

Meta Conversion Tracking Pixel ļauj mums izsekot lietotāju uzvedībai pēc tam, kad lietotāji, noklikšķinot uz Facebook reklāmas, ir novirzīti uz mūsu tīmekļa vietni, lai statistikas un tirgus izpētes nolūkos mērītu Facebook reklāmu efektivitāti.

Custom Audience Pixel ir neliels JavaScript koda elements, kas ir integrēts visās mūsu tīmekļa lapās un piedāvā dažādas funkcijas, lai nosūtītu uz Facebook konkrētām lietojumprogrammām specifiskus notikumus un lietotāja definētus datus. Mēs izmantojam šo pikseli, lai reģistrētu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Piksele uztver un nosūta Facebook informāciju par lietotāja pārlūkprogrammas iestatījumiem, Facebook ID šifrētu versiju un apmeklēto URL adresi. Tas ļauj mums atkārtoti mērķēt mūsu apmeklētājus reklāmas nolūkos, izmantojot Facebook reklāmas, izveidojot uz auditoriju orientētu reklāmu.

Šādā veidā savāktie dati mums ir anonīmi, t. i., mēs neredzam atsevišķu lietotāju personas datus. Tomēr šos datus glabā un apstrādā Facebook, un tāpēc mēs jūs informējam, pamatojoties uz mūsu zināšanām. Facebook var saistīt šo informāciju ar jūsu Facebook kontu un izmantot to arī saviem reklāmas mērķiem saskaņā ar Facebook datu izmantošanas politiku https://www.facebook.com/about/privacy/. Jūs varat atļaut Facebook un tā partneriem izvietot reklāmas Facebook un ārpus Facebook. Šiem nolūkiem jūsu datorā var tikt saglabāts arī sīkfails.

Šie procesi tiek veikti tikai tad, ja esat devis savu nepārprotamu piekrišanu saskaņā ar Facebook pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas noteikumu 3. pantu. VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūs varat iebilst pret savu datu vākšanu, izmantojot Facebook Pixel, vai savu datu izmantošanu Facebook reklāmu rādīšanai, apmeklējot šādu adresi: https://www.facebook.com/settings?tab=ads.

Mēs nodrošinām datu nosūtīšanas uz trešo valsti - ASV - atbilstību, piekrītot ES standarta līguma klauzulām.

10) Google Analytics

Mūsu tīmekļa vietnēs mēs izmantojam Google Analytics, tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Ireland Limited (https://about.google), Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija (“Google”). Šajā kontekstā tiek izveidoti pseidonimizēti lietošanas profili un tiek izmantotas sīkdatnes (sk. punktu “Sīkdatnes”). Sīkdatņu ģenerētā informācija par jūsu šīs tīmekļa vietnes izmantošanu, piem.

  1. pārlūkprogrammas tips/versija,
  2. izmantotā operētājsistēma,
  3. atsauces URL (iepriekš apmeklētā lapa),
  4. piekļuves datora resursvietas nosaukums (IP adrese) un
  5. servera pieprasījuma laiks,

tiek pārsūtīti uz Google serveri ASV un tur saglabāti. Šī informācija tiek izmantota, lai novērtētu tīmekļa vietnes izmantošanu, sagatavotu pārskatus par tīmekļa vietnes darbību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes un interneta izmantošanu, tirgus izpētes un šo interneta lapu noformēšanas vajadzībām atbilstoši prasībām. Šī informācija var tikt nodota arī trešajām personām, ja to pieprasa likums vai ja trešās personas apstrādā šos datus mūsu uzdevumā. Jūsu IP adrese nekādā gadījumā netiks apvienota ar citiem Google datiem. IP adreses tiek anonimizētas, lai to piešķiršana nebūtu iespējama (IP maskēšana).

Jūs varat atteikties no sīkfailu izmantošanas, izvēloties atbilstošus iestatījumus savā pārlūkprogrammā, tomēr ņemiet vērā, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot šīs vietnes funkcionalitāti.

Šīs apstrādes darbības tiks veiktas tikai tad, ja esat devis skaidru piekrišanu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. GDPR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Turklāt, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas papildinājumu (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lv), jūs varat novērst sīkfaila ģenerēto datu vākšanu, kas saistīti ar jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu (tostarp jūsu IP adresi), kā arī šo datu apstrādi, ko veic Google.

Kā alternatīvu pārlūkprogrammas papildinājumam, jo īpaši pārlūkprogrammām mobilajās ierīcēs, varat arī novērst Google Analytics datu vākšanu, noklikšķinot uz šādas saites: Deaktivēt Google Analytics. Tiks iestatīts atteikšanās sīkfails, kas novērsīs turpmāku jūsu datu vākšanu, apmeklējot šo tīmekļa vietni. Atteikšanās sīkfails ir derīgs tikai šajā pārlūkprogrammā un tikai mūsu tīmekļa vietnei, un tas tiek saglabāts jūsu ierīcē. Ja šajā pārlūkprogrammā dzēsīsit sīkfailus, atteikšanās sīkfails būs jāiestata no jauna.

Ar Google Analytics konfidencialitātes politiku varat iepazīties vietnē: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lv

11) Google Tag Manager

Mēs izmantojam Google Tag Manager pakalpojumu no Google. "Google" ir uzņēmumu grupa, kurā ietilpst Google Ireland Ltd (pakalpojuma sniedzējs), Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija, kā arī Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV un citi Google LLC saistītie uzņēmumi.

Mēs esam noslēguši pasūtījumu apstrādes līgumu ar Google. Google Tag Manager ir palīgpakalpojums, un pats apstrādā personas datus tikai tehniski nepieciešamiem mērķiem. Google Tag Manager rūpējas par citu komponentu ielādēšanu, kas savukārt var vākt datus. Google tagu pārvaldnieks šiem datiem nepiekļūst.

Šīs apstrādes darbības tiek veiktas tikai tad, ja ir dota nepārprotama piekrišana saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 6. 1. punkta a) apakšpunktu VDAR.

Sīkāka informācija par Google Tag Manager, kā arī Google privātuma politika atrodama vietnē: GOOGLE GOOGLE GOOGLE: https://www.google.com/intl/de/policies/privacy/.

12) Analītika

12.1 Hotjar

Šajā tīmekļa vietnē esam integrējuši Hotjar komponentus, lai statistiski novērtētu apmeklētāju datus. Operētājsabiedrība ir Hotjar Limited, Level 2, St Julian's Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian's STJ 1000, Malta.

Hotjar ir analīzes un atgriezeniskās saites rīks, kas analizē lietotāju uzvedību un atsauksmes par mūsu tīmekļa vietni. Izmantojot dažādus rīkus, piemēram, Heatmaps, Conversion Funnels un Aptaujas, mēs varam iegūt tādu informāciju kā klikšķu uzvedība, ritināšanas uzvedība un citas apmeklētāju mijiedarbības mūsu tīmekļa vietnē. Izmantojot Hotjar, mēs varam uzlabot un optimizēt savu vietni un piedāvājumus. Plašāka informācija par Hotjar funkcijām atrodama vietnē Hotjar.

Apmeklējot mūsu vietni, Hotjar apkopo informāciju par jūsu lietotāja uzvedību, piemēram, kuras lapas jūs apmeklējat, cik ilgi jūs uzkavējaties lapā un kādas darbības veicat. Tiek vākti arī tādi tehniski dati kā anonimizēta IP adrese, ekrāna izmērs un pārlūkprogrammas informācija. Šie dati tiek anonimizēti un nekad netiek tieši kopīgoti ar Hotjar.

Šīs apstrādes darbības tiek veiktas tikai tad, ja esat devis skaidru piekrišanu saskaņā ar Civilkodeksa 4. pantu. VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jums ir iespēja deaktivizēt Hotjar datu vākšanu, apmeklējot Hotjar atteikšanās lapu. šeit un izvēlieties Deaktivēt Hotjar. Plašāka informācija par konfidencialitāti Hotjar ir atrodama vietnē Hotjar konfidencialitāte.

Hotjar saglabā savāktos datus 365 dienas. Pēc šī perioda dati tiek automātiski dzēsti.

12.2. Microsoft Clarity

Šajā tīmekļa vietnē ir integrēti Microsoft Clarity komponenti. Operētājsabiedrība ir Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399, ASV. Microsoft Clarity ir tīmekļa analīzes rīks, kas apstrādā datus, tostarp pārsūta datus uz ASV, kur nepastāv atbilstošs datu aizsardzības līmenis. Lai nodrošinātu atbilstību Eiropas datu aizsardzības standartiem, Microsoft izmanto standarta līguma klauzulas.

Katru reizi, kad tiek atvērta mūsu tīmekļa vietnes lapa ar Microsoft Clarity sastāvdaļām, tiek uzsākta Microsoft datu apstrāde. Microsoft var saņemt, apstrādāt un izmantot informāciju par mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu lietotāju uzvedības analīzei. Tas var ietvert tādu informāciju kā, piemēram, klikšķu uzvedība, ritināšanas uzvedība un citas apmeklētāju mijiedarbības mūsu tīmekļa vietnē. Plašāka informācija par datu apstrādi, ko veic Microsoft Clarity, ir atrodama Microsoft privātuma paziņojumā, kas pieejams šeit.

Apstrāde tiek veikta tikai ar jūsu nepārprotamu piekrišanu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Plašāka informācija par Microsoft standarta līguma klauzulām ir pieejama šeit. Microsoft Clarity lietošana ir saistīta ar risku, ko rada datu nosūtīšana uz valstīm, kurās nav atbilstoša ES datu aizsardzības līmeņa, taču Microsoft apņemas ievērot Eiropas datu aizsardzības standartus.

Microsoft glabā savāktos datus 30 dienas. Pēc šī perioda dati tiek automātiski dzēsti.

12.3. UX kamera

Mēs esam integrējuši UX Cam komponentus mūsu lietotnē, lai analizētu lietotāju uzvedību. Operētājsabiedrība ir UXCam GmbH, Badstraße 20, 13357 Berlin, Vācija.

UX Cam ir analīzes rīks, kas palīdz mums saprast, kā lietotāji mijiedarbojas ar mūsu lietotni. Izmantojot UX Cam, mēs varam uzlabot un optimizēt mūsu lietotni, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi. Plašāka informācija par UX Cam funkcijām atrodama vietnē UX Cam.

Ja nolemjat izmantot mūsu lietotni, mēs apkopojam šādus datus, lai sniegtu mūsu pakalpojumus: Katram lietotājam tiek piešķirts unikāls un konsekvents nejaušs pseido ID, kas tiek izmantots, lai izsekotu lietotāja mijiedarbību ar lietotni. Mēs apkopojam informāciju par ierīces veidu, versiju, modeli un operētājsistēmu, ko galalietotājs izmanto. Turklāt mēs apkopojam informāciju par valsti, no kuras lietotājs piekļūst lietotnei, bet mēs neapkopojam konkrētu atrašanās vietas informāciju, kas pārsniedz valsts līmeni. Mēs izsekojam ekrānus, kurus lietotājs apmeklē lietotnē, izmantojot UX Cam, un reģistrējam lietotnes lietotāja mijiedarbību lietotnē, tostarp ekrāna darbības (piemēram, piesitienus un ritināšanu) un žestus.

Šīs apstrādes darbības ir pamatotas ar mūsu likumīgajām interesēm datu apstrādē saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 6. 1. punkta f) apakšpunktu VDAR. Mūsu leģitīmā interese ir lietotnes uzlabošana un optimizācija visu lietotnes lietotāju labā.

UX Cam glabā savāktos datus 365 dienas. Pēc šī perioda dati tiek automātiski dzēsti.

13) Datu subjekta tiesības

13.1. Piemērojamie datu aizsardzības tiesību akti piešķir jums visaptverošas datu subjekta tiesības (tiesības uz informāciju un iejaukšanos) attiecībā uz datu pārzini par jūsu personas datu apstrādi, par kurām mēs jūs informējam turpmāk:

- Tiesības uz informāciju saskaņā ar Regulas (EK) Nr. VDAR 15: Jo īpaši jums ir tiesības piekļūt jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam, apstrādes nolūkiem, apstrādāto personas datu kategorijām, saņēmējiem vai saņēmēju kategorijām, kuriem jūsu dati ir vai tiks izpausti, plānotajam glabāšanas periodam vai plānotajam glabāšanas periodam, glabāšanas ilguma noteikšanas kritērijiem, tiesībām uz datu labošanu, dzēšanu, apstrādes ierobežošanu, iebildumu pret apstrādi, sūdzību uzraudzības iestādei, jūsu datu izcelsmi, ja tos neesam ieguvuši mēs no jums, automatizētas lēmumu pieņemšanas, tostarp profilēšanas, esamību un attiecīgā gadījumā jēgpilnu informāciju par iesaistīto loģiku un apjomu attiecībā uz jums un šādas apstrādes vēlamajām sekām, kā arī par jūsu tiesībām tikt informētam par garantijām, kas saskaņā ar VDAR 46. pantu paredzētas jūsu datu nosūtīšanai uz trešām valstīm;

tiesības uz labošanu saskaņā ar VDAR 16. pantu: Jums ir tiesības uz tūlītēju nepareizu datu par jums labošanu un/vai nepilnīgu datu papildināšanu, kurus mēs glabājam;

- Tiesības dzēst datus saskaņā ar datu aizsardzības datu aizsardzības likuma 7. pantu: tiesības uz dzēšanu saskaņā ar 7. VDAR 17. PANTU: Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu dzēšanu, ja ir izpildītas 17. panta prasības. 17. 1 VDAR. Tomēr šīs tiesības jo īpaši neattiecas uz gadījumiem, kad apstrāde ir nepieciešama, lai īstenotu tiesības uz vārda brīvību un informāciju, izpildītu juridisku pienākumu, sabiedrības interešu dēļ vai lai izvirzītu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskas prasības;

- Tiesības ierobežot apstrādi saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 18 VDAR: Jums ir tiesības pieprasīt ierobežot savu personas datu apstrādi, kamēr tiek pārbaudīta jūsu apstrīdēto datu precizitāte, ja jūs atsakāties dzēst savus datus nepieļaujamas datu apstrādes dēļ un tā vietā pieprasāt ierobežot savu datu apstrādi, ja jums ir nepieciešami jūsu dati, lai izvirzītu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskas prasības, pēc tam, kad mums vairs nav nepieciešami šie dati pēc mērķa sasniegšanas, vai ja esat iesniedzis iebildumu savas īpašās situācijas dēļ, kamēr vēl nav skaidrs, vai mūsu likumīgie iemesli ir noteicošie;

- Tiesības uz informāciju saskaņā ar Civilprocesa kodeksa 7. pantu. 19 VDAR: ja esat izmantojis savas tiesības pieprasīt, lai datu pārzinis labotu, dzēstu vai ierobežotu apstrādi, viņam ir pienākums informēt visus saņēmējus, kuriem ir izpausti personas dati par jums, par šo datu labošanu, dzēšanu vai apstrādes ierobežošanu, ja vien tas nav neiespējami vai nav saistīts ar nesamērīgām pūlēm. Jums ir tiesības saņemt informāciju par šiem saņēmējiem.

- Tiesības uz datu pārnesamību saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 20 VDAR: Jums ir tiesības saņemt personas datus, ko esat mums sniedzis, strukturētā, aktuālā un mašīnlasāmā formātā vai pieprasīt to nodošanu citai atbildīgai personai, ciktāl tas ir tehniski iespējams;

- Tiesības atsaukt piekrišanu, kas dota saskaņā ar Vispārīgā datu aizsardzības kodeksa 20. pantu. 7. 3 VDAR: Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt vienreiz doto piekrišanu datu apstrādei, kas ir spēkā nākotnē. Ja piekrišana tiek atsaukta, mēs nekavējoties dzēsīsim attiecīgos datus, ja vien turpmāku apstrādi nevar pamatot ar tiesisko pamatu apstrādei bez piekrišanas. Piekrišanas atsaukšana neietekmē tās apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu līdz atsaukšanai. Atteikumu var atsaukt, nosūtot ziņojumu uz atbildīgās personas kontaktinformāciju;

- Pārsūdzības tiesības saskaņā ar VDAR 77. pantu: Ja uzskatāt, ka ar jums saistīto personas datu apstrāde pārkāpj VDAR, jums ir tiesības pārsūdzēt lēmumu uzraudzības iestādē, jo īpaši dalībvalstī, kurā dzīvojat, strādājat vai kurā ir aizdomas par pārkāpumu, neskarot citas administratīvās vai tiesvedības procedūras.

13.2. TIESĪBAS IEBILST

JA INTEREŠU APSVĒRUMU IETVAROS MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS, PAMATOJOTIES UZ MŪSU DOMINĒJOŠĀM LEĢITĪMĀM INTERESĒM, JUMS IR TIESĪBAS JEBKURĀ LAIKĀ IEBILST PRET ŠĀDU APSTRĀDI, KAS STĀJAS SPĒKĀ NĀKOTNĒ, PAMATOJOTIES UZ IEMESLIEM, KAS IZRIET NO JŪSU KONKRĒTĀS SITUĀCIJAS.

JA IZMANTOSIET SAVAS TIESĪBAS IEBILST, MĒS PĀRTRAUKSIM ATTIECĪGO DATU APSTRĀDI. TOMĒR MĒS PATURAM TIESĪBAS TURPINĀT APSTRĀDI, JA MĒS VARAM PIERĀDĪT PĀRLIECINOŠUS APSTRĀDES AIZSARDZĪBAS CIENĪGUS IEMESLUS, KAS IR SVARĪGĀKI PAR JŪSU INTERESĒM, PAMATTIESĪBĀM UN PAMATBRĪVĪBĀM, VAI JA APSTRĀDE KALPO JURIDISKU PRASĪBU IZVIRZĪŠANAI, ĪSTENOŠANAI VAI AIZSARDZĪBAI.

JA MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS TIEŠĀ MĀRKETINGA NOLŪKOS, JUMS IR TIESĪBAS JEBKURĀ LAIKĀ IEBILST PRET PERSONAS DATU APSTRĀDI, KAS ATTIECAS UZ JUMS ŠĀDAS REKLĀMAS NOLŪKOS. JŪS VARAT IZMANTOT IEPRIEKŠ APRAKSTĪTO APSTRĪDĒŠANAS IESPĒJU.

JA IZMANTOSIET SAVAS TIESĪBAS IEBILST, MĒS PĀRTRAUKSIM ATTIECĪGO DATU APSTRĀDI TIEŠĀS REKLĀMAS NOLŪKOS.

14) Personas datu glabāšanas ilgums

Personas datu glabāšanas ilgumu nosaka attiecīgais juridiskais glabāšanas periods (piemēram, komerciālie un nodokļu glabāšanas periodi). Pēc šī perioda beigām attiecīgie dati tiks regulāri dzēsti, ja tie vairs nav nepieciešami līguma izpildei vai uzsākšanai un/vai ja vairs nepastāv mūsu leģitīmas intereses turpmākai glabāšanai.

15) Izmaiņas datu aizsardzības deklarācijā

Mēs paturam tiesības laiku pa laikam pielāgot šo datu aizsardzības deklarāciju, lai tā vienmēr atbilstu spēkā esošajām juridiskajām prasībām, vai ieviest izmaiņas mūsu pakalpojumu datu aizsardzības deklarācijā, piemēram, ieviešot jaunus pakalpojumus. Jaunā datu aizsardzības deklarācija tiks piemērota jūsu nākamajam apmeklējumam.

16) Piemērojamība

Šis tulkojums ir tikai informatīvs un nav juridiski saistošs dokuments. Sākotnējie noteikumi ir izklāstīti oriģinālajā vācu valodas versijā.

Datu aizsardzības inspektors

THALES Rechtsanwälte.Datenschutz
Dr. Christian Szidzek & Partner
Prymstraße1
97070 Würzburg
E-pasts: info@thales-datenschutz.de

Uzraudzības iestāde

LDA Bayern
Bayerisches Landesamt für Datenschutzaufsicht
Promenade 18
91522 Ansbach

Statuss: 26.10.2023

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: