Vispārīgā izvēlne

Vispārīgā izvēlne

Pēc noklusējuma, atverot QR galeriju, tiek parādīta izvēlne Vispārīgi, un tai var piekļūt jebkurā laikā, noklikšķinot uz pogas Vispārīgi labajā izvēlnē. Kad izveidojat jaunu QR galeriju, galvenajā saskarnē ir sniegtas pakāpeniskas instrukcijas, kā arī ērtas saites ātrai QR kodu lejupielādei un attēlu augšupielādei. Kad attēli ir augšupielādēti, šeit tiks parādītas jūsu izveidotās galerijas un fotogrāfijas, lai tās varētu viegli pārvaldīt.

QR galerijas vispārējā izvēlne

Labajā pusē redzēsiet kolonnu Rediģēt galeriju, kurā ir visa ar galeriju saistītā informācija, kā arī iestatījumu un funkciju pogas. Pirms publicēšanas ir jāpārbauda visi iestatījumi.

Galerijas iestatījumi

Šeit var mainīt opcijas, kas iestatītas, kad tika izveidota QR galerija. Varat arī parādīt galveno attēlu un attēla nosaukumu, iespējot ūdenszīmes, komentāru un atsauksmju pogas, kā arī izvēlēties rādīšanas režīmu. Pēc izmaiņu veikšanas noteikti noklikšķiniet uz Saglabāt.

Galerijas iestatījumi

Pārdošanas iestatījumi

Pēc noklusējuma QR galerijās kā noklusējuma iestatījums ir iestatīts cenrādis izvēlnē Cenrāži. Tomēr šeit varat izvēlēties citu cenu sarakstu. Varat arī iespējot Akcijas, Filtrēt produktus pēc attēla malu attiecībām, Atļaut apgriešanas rediģēšanu un Aizstāt attēlu pirms pasūtīšanas. Kad viss ir pabeigts, noklikšķiniet uz Saglabāt, lai piemērotu izmaiņas.

Pārdošanas iestatījumi

Koplietošanas iestatījumi

Pēc noklusējuma QR galerijai ir iestatīts iestatījums Pieprasīt reģistrāciju, kas ļauj izsekot piekļuvei galerijai. Ja vēlaties, šo funkciju varat atspējot. Turklāt pēc noklusējuma ir iespējota opcija Pirmais lietotājs piešķir paroli, kas ļauj klientiem pašiem izveidot galerijas paroli. Arī šo opciju šeit var atspējot. Neaizmirstiet pēc izmaiņu veikšanas nospiest Saglabāt.

Koplietošanas iestatījumi

Funkcijas

Noklikšķiniet uz pogas Dzēst, lai dzēstu galeriju un visus tajā augšupielādētos attēlus.