Lietotāja konta iestatījumi

Jūsu konts

Lietotāja konta iestatījumi

Informācija, kas ievadīta, izveidojot kontu, ir pieejama konta iestatījumu sadaļā Konts. Šeit jebkurā laikā var mainīt un pievienot personisko informāciju. Turklāt šeit varat pielāgot dažus sava konta aspektus.

Your account menu

Augšpusē ir aplis, kas attēlo jūsu konta avatāru. To var pielāgot, noklikšķinot uz Mainīt attēlu un izvēloties attēlu, ko vēlaties izmantot kā konta attēlu. Kad attēls ir augšupielādēts, varat uz tā noklikšķināt, lai atlasītu attēla daļu, ko vēlaties parādīt.

Edit account image

Sadaļā Jūsu lietotāja dati tiek parādīta visa personiskā informācija, ko pievienojāt, izveidojot kontu. Ja vēlaties, varat mainīt un pievienot papildu informāciju. Neaizmirstiet noklikšķināt uz Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu veiktās izmaiņas.

Sadaļā Parole un drošība varat mainīt paroli, noklikšķinot uz Mainīt paroli. Tādējādi tiek atvērta izvēlne, kurā ievadīt pašreizējo paroli un atjaunināt jauno paroli.

Change password window

Sadaļā Drošība un privātums atradīsiet iespēju eksportēt savus datus. Tādējādi tiks eksportēta visa konta satura kopija, lai pēc vēlēšanās to varētu saglabāt ārējā ierīcē.

Data export window

Visbeidzot, ir poga dzēst kontu, kas dzēsīs kontu un visus jūsu datus.

Adreses

Sadaļā Adreses varat pievienot norēķinu un piegādes adreses. Varat pievienot tik daudz adrešu, cik nepieciešams, noklikšķinot uz Pievienot, un jebkurā laikā tās mainīt, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas.

Addresses menu

Ņemiet vērā, ka šīs adreses tiks izmantotas jūsu personīgajiem pasūtījumiem, nevis pasūtījumiem no Photo Portal. Jūs varat saglabāt visbiežāk izmantotās piegādes un rēķinu adreses, tādējādi izvairoties no nepieciešamības ievadīt un rediģēt savu personisko informāciju katram pirkumam.

Delivery address options in shopping basket

Pievienotās adreses būs pieejamas jūsu pašu pasūtījumu izvēlei iepirkumu grozā pēc tam, kad būsiet pieteicies, ļaujot ātri izvēlēties gan piegādes, gan rēķina adresi katram jūsu pirkumam. Jaunu adresi var pievienot no iepirkumu groza, noklikšķinot uz pogas Pievienot jaunu.

Maksājuma metode

Maksājuma metodes ļauj saglabāt dažādas maksājumu un apmaksas metodes saviem pirkumiem. Nospiediet Pievienot, lai pievienotu tik daudz metožu, cik nepieciešams. Jebkurā laikā varat tās mainīt, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas. Ņemiet vērā, ka maksājumu metodes tiks izmantotas jūsu personīgajiem pasūtījumiem pēc pieteikšanās, nevis Foto portāla pasūtījumiem. Ir pieejamas vairākas maksājumu metodes un izmaksas metodes.

Payment methods menu

Abās sadaļās varat izvēlēties metodi, kas būs noklusējuma metode, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas un aktivizējot noklusējuma maksājuma metodi.

Default payment method option

Maksājuma metodes var izvēlēties saviem pasūtījumiem iepirkumu grozā pēc tam, kad esat pieteicies. Veicot pasūtījumu, noklusējuma maksājuma metode tiek iepriekš izvēlēta, taču jūs varat izvēlēties citu metodi. Jaunu maksāšanas metodi var pievienot arī no iepirkumu groza, noklikšķinot uz pogas Pievienot jaunu.

Payment method options in shopping basket

Noklusējuma apmaksas metode tiks iepriekš izvēlēta jūsu rēķinos.

Abonēšana

Abonementa ietvaros jūs atradīsiet dažādas iespējas attiecībā uz glabāšanas jaudu. Pēc noklusējuma un pilnīgi bez maksas jums ir 5 GB glabāšanas vietas, kas palielinās līdz 10 GB, ja izpildīsiet visus konta izveides soļus.

Šajā izvēlnē varat uzlabot abonementu un glabāšanas ietilpību, izvēloties Saal Cloud vai Saal Prio opcijas. Saal Prio ietver arī bezmaksas standarta piegādi. Abonementu var mainīt jebkurā laikā.

Subscriptions menu