Lietotāja konta iestatījumi

Jūsu konts

Lietotāja konta iestatījumi

Informācija, kas ievadīta, izveidojot kontu, ir pieejama konta iestatījumu sadaļā Konts. Šeit jebkurā laikā var mainīt un pievienot personisko informāciju. Turklāt šeit varat pielāgot dažus sava konta aspektus.

Jūsu konta izvēlne

Augšpusē ir aplis, kas attēlo jūsu konta avatāru. To var pielāgot, noklikšķinot uz Mainīt attēlu un izvēloties attēlu, ko vēlaties izmantot kā konta attēlu. Kad attēls ir augšupielādēts, varat uz tā noklikšķināt, lai atlasītu attēla daļu, kuru vēlaties attēlot.

Rediģēt konta attēlu

Sadaļā Jūsu lietotāja dati tiek parādīta visa personiskā informācija, ko pievienojāt, izveidojot kontu. Ja vēlaties, varat mainīt un pievienot papildu informāciju. Neaizmirstiet noklikšķināt uz Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu veiktās izmaiņas.

Sadaļā Parole un drošība varat mainīt paroli, noklikšķinot uz Mainīt paroli. Tādējādi tiek atvērta izvēlne, kurā ievadīt pašreizējo paroli un atjaunināt jauno paroli.

Paroles maiņas logs

Sadaļā Drošība un privātums atradīsiet iespēju eksportēt savus datus. Tādējādi tiks eksportēta visa konta satura kopija, lai pēc vēlēšanās to varētu saglabāt ārējā ierīcē.

Datu eksportēšanas logs

Visbeidzot, ir poga dzēst kontu, kas dzēsīs kontu un visus jūsu datus.

Adreses

Sadaļā Adreses varat pievienot norēķinu un piegādes adreses. Varat pievienot tik daudz adrešu, cik nepieciešams, noklikšķinot uz Pievienot, un jebkurā laikā tās mainīt, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas.

Izvēlne Adreses

Ņemiet vērā, ka šīs adreses tiks izmantotas jūsu personīgajiem pasūtījumiem, nevis pasūtījumiem no Photo Portal. Jūs varat saglabāt visbiežāk izmantotās piegādes un rēķinu adreses, tādējādi izvairoties no nepieciešamības ievadīt un rediģēt savu personisko informāciju katram pirkumam.

Piegādes adrešu opcijas iepirkumu grozā

Pievienotās adreses būs pieejamas jūsu pašu pasūtījumu izvēlei iepirkumu grozā pēc tam, kad būsiet pieteicies, ļaujot ātri izvēlēties gan piegādes, gan norēķinu adresi katram jūsu pirkumam. Jaunu adresi var pievienot no iepirkumu groza, noklikšķinot uz pogas Pievienot jaunu.

Maksājuma metode

Maksājuma metodes ļauj saglabāt dažādas maksājumu un apmaksas metodes saviem pirkumiem. Nospiediet Pievienot, lai pievienotu tik daudz metožu, cik nepieciešams. Jebkurā laikā varat tās mainīt, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas. Ir pieejamas vairākas maksāšanas un atmaksas metodes.

Maksājumu metožu izvēlne

Abās sadaļās varat izvēlēties metodi, kas būs noklusējuma metode, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas un aktivizējot noklusējuma maksājumu metode.

Noklusējuma maksājumu metodes opcija

Jūsu maksājumu metodes

Maksājuma metodes tiks izmantotas jūsu personīgajiem pasūtījumiem pēc pieteikšanās, nevis Foto portāla pasūtījumiem. Tās var izvēlēties saviem pasūtījumiem iepirkumu grozā pēc tam, kad esat pieteicies. Veicot pasūtījumu, noklusējuma maksājuma metode tiek iepriekš izvēlēta, taču jūs varat izvēlēties citu metodi. Jaunu maksāšanas metodi var pievienot arī no iepirkumu groza, noklikšķinot uz pogas Pievienot jaunu.

Maksājuma metodes opcijas iepirkumu grozā

Jūsu izmaksas metodes

No pārdošanas gūtā peļņa tiks ieskaitīta izvēlētajā noklusējuma apmaksas metodē. Pārskatu par savu peļņu varat atrast sadaļā Jūsu norēķini.

Abonēšana

Šeit varat izvēlēties, kurus abonementus vēlaties abonēt. Lai iegūtu vairāk informācijas par abonementiem, noklikšķiniet šeit.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: