Jūsu norēķini

Jūsu norēķini

Saal Photo Portal nesaņem komisijas maksu par jūsu foto produktu pārdošanu. Tas nozīmē, ka peļņu no jūsu attēlu pārdošanas pilnībā saņemat jūs.

Aprēķina paraugs

Piemēram, ja produkta izmaksas ir 100 € un jūs nolemjat noteikt 30 % peļņu, pārdošanas cena būs 130 € un jūsu peļņa būs 30 €. Photo Portal nepiemēro nekādu maksu.

Pārdošanas cena: 130 €
Produkta izmaksas: 100 €
Jūsu peļņa: 30 €

Saal Digital Professional konts:
Turklāt, ja nolemjat uzlabot savu kontu uz Saal Digital Professional kontu, jūs saņemsiet 35% atlaidi visiem produktiem. Turpinot iepriekšējo piemēru, ja produkta izmaksas ir 100 € un jūs nosakāt peļņu 35% apmērā, atstājot pārdošanas cenu 130 €, jūsu peļņa būs 65 €. Tas ir 30 € no izvēlētās peļņas un 35 €, kas ir 35% atlaide no jūsu Saal Digital Professional konta.

Pārdošanas cena: 130 €
Produkta izmaksas: 70 €
Jūsu peļņa: 65 €

Izmaksa

Datumu, kurā Jūsu peļņas summa tiks ieskaitīta Jūsu izmaksas kontā, atradīsiet sadaļā Jūsu norēķini, Pārdošanas panelī. Tur atradīsiet arī visu detalizēto informāciju par savu peļņu, kas sagrupēta pa mēnešiem.

Jūs atradīsiet pārskatu par katru mēnesi un varēsiet tieši lejupielādēt kredītu.

Peļņa tiks ieskaitīta tajā izmaksas veidā, kuru esat norādījis sadaļā Maksājuma veids sadaļā Konti.

Mazo uzņēmumu noteikumi

Arī mazie uzņēmumi var regulāri izmantot mūsu portālu. Visos gadījumos Saal Digital izraksta rēķinu. Kā mazā uzņēmuma īpašnieks jūs saņemat savu peļņu un rēķins jums nav jāizsniedz.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: