Jūsu norēķini

Jūsu norēķini

Saal Photo Portal nesaņem komisijas maksu par jūsu attēlu pārdošanu. Tas nozīmē, ka peļņu no jūsu attēlu pārdošanas pilnībā saņemat jūs.

Attiecībā uz digitālajiem failiem jūsu noteiktā absolūtā cena tiks ieskaitīta pilnā apmērā, bet attiecībā uz foto produktiem tā tiks ieskaitīta, atskaitot foto produkta izveides izmaksas.

Aprēķina paraugs

Piemēram, ja produkta izmaksas ir 100 € un jūs nolemjat noteikt peļņu 30 % apmērā, pārdošanas cena būs 130 € un jūsu peļņa būs 30 €. Foto portāls nepiemēro nekādu maksu.

Pārdošanas cena: 130 €
Produkta izmaksas: 100 €
Jūsu peļņa: 30 €

Tālākpārdevējs:
Turklāt, ja jūs nolemjat uzlabot savu kontu uz Saal Digital Professional kontu, jūs saņemsiet 35% atlaidi visiem produktiem. Turpinot iepriekšējo piemēru, ja produkta izmaksas ir 100 € un jūs nosakāt peļņu 35% apmērā, atstājot pārdošanas cenu 130 €, jūsu peļņa būs 65 €. Tas ir 30 € no izvēlētās peļņas un 35 €, kas ir 35% atlaide no jūsu Saal Digital Professional konta.

Pārdošanas cena: 130 €
Produkta izmaksas: 70 €
Jūsu peļņa: 65 €

Izmaksa

Datumu, kurā Jūsu peļņas summa tiks ieskaitīta Jūsu izmaksas kontā, atradīsiet sadaļā Jūsu norēķini, Pārdošanas panelī. Tur atradīsiet arī visu detalizēto informāciju par savu peļņu, kas sagrupēta pa mēnešiem.

Jūs atradīsiet pārskatu par katru mēnesi un varēsiet tieši lejupielādēt kredītu.

Peļņa tiks ieskaitīta tajā izmaksas veidā, kuru esat norādījis sadaļā Maksājuma veids sadaļā Konti.