Fons

Foto izstrādājumiem var pievienot fonu. Atšķirībā no aizpildāmajiem laukumiem foni nav objekti, kurus var pārvietot vai mainīt to lielumu, bet ir iestrādāti kā foto produkta fons. Dažādas fona iestatīšanas iespējas tiek parādītas, noklikšķinot uz pogas Background (Fons) (Fons) izvēlnē labajā pusē.

Fona izvēlne labajā slejā

Fona izvēlnes augšpusē atrodas poga Dzēst, lai dzēstu fotoizstrādājuma fonu. Vairāklappušu produktiem, piemēram, fotogrāmatām, noklikšķinot uz Apply to all pages (piemērot visām lapām ), fons tiks piemērots visām fotoprodukta lapām. Noklikšķinot uz Dzēst visus, tiks dzēsti visi izmantotie foni.
Svarīgi atzīmēt, ka foni tiek piemēroti abām daudzlappušu foto produkta pusēm. Ja vēlaties pielāgot fonu vienai lappusei, jums būs jāpievieno aizpildīšanas lauks un jākonfigurē tas atbilstoši savām vēlmēm.

Aizpildījuma lodziņš kā vienas lapas fons

Līdzīgi kā aizpildījuma lodziņus, arī fonus var izvēlēties un konfigurēt kā krāsu gradientu un tekstūru. Fona fonam var izvēlēties arī attēlu. Kad izvēlnē Fons ir izvēlēta šī opcija, tiek parādīta poga Atlasīt fotoattēlu. Noklikšķinot uz šīs pogas, tiek atvērta mape ierīcē, lai izvēlētos fona attēlu.

Image as background (Attēls kā fons) izvēlne

Pēc izvēles fotoattēls tiks ievietots kā fons. Fona izvēlnes Image (Attēls) cilnē ir pieejamas fona attēla konfigurēšanas opcijas.

Attēla kā fona piemērs

Izmantojot lauku Necaurspīdīgums, varat iestatīt, cik caurspīdīgs vai necaurspīdīgs attēls tiks parādīts. Noklikšķinot uz pogas Pielāgot apgriešanu, tiek parādīta izvēlne ar fona attēla apgriešanas rīkiem. Līdzīgi kā ar citiem attēliem, varat veikt dažādas darbības:

  • Pārvietot attēlu, noklikšķinot uz pogas ar krustiņu.
  • Palielināt vai samazināt attēlu, izmantojot palielināmā stikla ikonas.
  • Aktivizēt vai deaktivizēt attēla uzlabošanu, izmantojot burvju nūjiņas pogu.
  • Atstarot attēlu horizontāli vai vertikāli.
  • Pagrieziet attēlu par 90 grādiem, noklikšķinot uz attiecīgajām pogām.
  • Vajadzības gadījumā dzēst attēlu.
  • Šajā izvēlnē var arī pārbaudīt attēla kvalitātes statusu. Lai iegūtu labākos rezultātus, iesakām iestatīt attēla kvalitāti uz ļoti labu.

Alternatīva metode attēlu kā fona izmantošanai

Attēlus kā fonu ir iespējams pievienot tieši no kreisās kolonnas. Noklikšķinot ar peles labo pogu uz jebkura attēla šajā izvēlnē, tiks parādītas vairākas opcijas. Noklikšķinot uz Iespēja Kā fons, izvēlētais attēls tiks pievienots kā fons fotoizstrādājumam.

Iekļaut attēlu kā fonu no kreisās kolonnas

Ja attēls jau ir ievietots fotoizstrādājumā, noklikšķiniet uz tā ar peles labo pogu, lai redzētu visas pieejamās opcijas. Noklikšķiniet uz Izmantot attēlu kā fona attēlu, lai padarītu attēlu par fotoprodukta fonu.

Izmantot attēlu kā fonu no jau ievietota attēla

Lai piekļūtu apgriešanas rīku izvēlnei, divreiz noklikšķiniet uz fona attēla vai labajā slejā atveriet izvēlni Background (Fons), izvēlieties cilni Image (Attēls) un noklikšķiniet uz pogas Adjust cropping (Pielāgot apgriešanu).

Attēla rīki, kas parādīti virs fona attēla