Aizpildiet lodziņu

Aizpildiet lodziņu

Jūs varat pielāgot visus foto produkta aizpildījuma lodziņus, lai tie atbilstu jūsu dizainam. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz pogas Pievienot aizpildījumu Dizainera augšējā izvēlnē vai izmantojiet jau esošu izkārtojumu. Kad esat izvēlējies aizpildījuma lodziņu, varat mainīt tā iestatījumus, noklikšķinot uz aizpildījuma pogas Rediģēt virs tā vai izmantojot pogu Aizpildījuma lodziņš labajā izvēlnē. Šīs opcijas ļauj pielāgot aizpildījuma rūtiņu atbilstoši jūsu vēlmēm.

Fill box added and tools displayed in right menu

Kad tiek parādīta aizpildījuma rūtiņas konfigurācijas izvēlne, varat izvēlēties krāsu, gradientu vai faktūru.

Krāsa

Ir vairāki veidi, kā izvēlēties vienkrāsu aizpildījuma rūtiņai:

1. Noklikšķiniet uz vienas no šajā izvēlnē redzamajām krāsām.

2. Noklikšķinot uz pogas Krāsa, tiks atvērta izvēlne ar vairāk krāsām un dažādiem rīkiem. Šeit atradīsiet pipetes rīku. Noklikšķinot uz šīs ikonas, pele pārvērtīsies par pipeti. Noklikšķinot uz jebkuras krāsas, tā tiks izvēlēta kā krāsa aizpildīšanas lodziņam. Tas ir ļoti noderīgi, lai izvēlētos krāsu no fotoattēla un iestatītu to kā krāsu aizpildījuma lodziņam.

Fill box colour options

3. Noklikšķinot uz pogas Krāsa, blakus pipetes rīkam atradīsiet krāsu atlases pogu. Šeit varat izvēlēties vēlamo krāsu no piedāvātās krāsu paletes, ievadīt tās HSB, RGB vai kodu vērtību. Aizpildījuma lodziņš tiks aizpildīts ar izvēlēto krāsu.

Colour selection tool

Pēdējās 4 izmantotās krāsas tiek parādītas pirmajā rindā zem virsraksta Pēdējās izmantotās. Tās var viegli atrast un izvēlēties nākamajos izveidotajos aizpildīšanas laukos.

Fill box Most recently used colour

Pa labi no pogas Krāsa ir lauks Necaurspīdīgums. Mainot tā vērtību, mainās aizpildījuma rūtiņas caurspīdīgums.

Gradients

Noklikšķinot uz vienas no šajā izvēlnē esošajām gradienta opcijām, aizpildīšanas lodziņš automātiski tiks aizpildīts ar to.

Fill box gradient options

Gradienta krāsas var izvēlēties laukos Krāsa 1 un Krāsa 2. Noklikšķinot uz viena no šiem krāsu laukiem, tiks atvērta izvēlne, kurā var izvēlēties krāsu no attēlotajām, izmantot pipetes rīku, lai izvēlētos krāsu, vai noklikšķināt uz Krāsu izvēle, lai izvēlētos konkrētu krāsu no šīs izvēlnes.

Gradient colour selection

Lodziņš Rotācija ļauj iestatīt gradienta rotācijas pakāpi, kur viena krāsa ir vienā galā, bet otra - pretējā galā. Lodziņš Necaurspīdīgums ļauj iestatīt gradienta aizpildījuma caurspīdīguma pakāpi.

Rotated gradient fill box

Tāpat kā krāsu sadaļā, 4 pēdējie izmantotie gradienti būs redzami pirmajā rindā zem virsraksta Pēdējo reizi izmantotie.

Tekstūra

Šajā izvēlnē ir redzamas dažādas tekstūras, no kurām var izvēlēties aizpildījuma lodziņu. Noklikšķinot uz vienas no tām, šī tekstūra tiks iestatīta kā aizpildījums.

Fill box texture options

Necaurspīdīgumu var regulēt lodziņā Necaurspīdīgums. Instruments Colourization (Krāsošana) iekrāso izvēlētās tekstūras toņus ar šajā lodziņā izvēlēto krāsu. Tās intensitāti var regulēt pogā Colourization (Opacity ). Noklikšķinot uz Resetēt, tiek atjaunotas noklusējuma vērtības.

Fill box with colourized texture

Pēdējās 3 izmantotās tekstūras tiks parādītas zem virsraksta Most recent used(Pēdējo reizi izmantotas).