E-pasta iestatījumi

E-pasta iestatījumi

Lai nodrošinātu personalizētāku saziņu, ir iespējams pielāgot tēmas līniju un informāciju, kas ietverta e-pasta ziņojumos, kuri nosūtīti, izmantojot Foto portālu. Šos iestatījumus var atrast Pārdošanas panelī.

E-pasta iestatījumi

Pamata iestatījumi

E-pasta pamatinformāciju var konfigurēt šādi:

Sūtītāja nosaukums: Norādiet vārdu, kuru vēlaties, lai redzētu saņēmēji.
E-pasta atbilde uz: Norādiet e-pasta adresi, uz kuru tiks nosūtīta atbilde.
E-pasta paraksts: Norādiet parakstu, kas tiks parādīts visos e-pasta ziņojumos.

Jūsu logotips e-pasta ziņojumiem

Jūs varat personalizēt savus e-pasta ziņojumus, pievienojot savu logotipu. Logotipam jābūt augšupielādētam kā JPEG datnei. Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksimālais atļautais augstums ir 75 pikseļi. Ja augšupielādētais attēls pārsniedz šo augstumu, tas tiks automātiski samazināts. Jūs varat lejupielādēt parauga failu, noklikšķinot uz pogas Lejupielādēt parauga failus.

Lai augšupielādētu logotipu, noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt attēlu. Pēc augšupielādes tiks parādīta poga Rediģēt attēlu, kas ļaus jums veikt attēla korekcijas, ja nepieciešams.

Pēc e-pasta iestatījumu pielāgošanas neaizmirstiet noklikšķināt uz Saglabāt, lai saglabātu izmaiņas. Mēs iesakām nosūtīt testa e-pastu, noklikšķinot uz pogas Nosūtīt testa e-pastu. Tas ļaus jums saņemt testa e-pastu savā pastkastītē un pārliecināties, ka viss izskatās, kā paredzēts.