Atdzīviniet unikālas atmiņas ar bērnu fotogrāmatu

Pastāstiet stāstu par sava mazuļa augšanu ar pilnībā personalizētu fotogrāmatu.

Nav divu vienādu mazuļu: Izvēlieties ideālo fotogrāmatas formātu un virsmu

Nav divu vienādu mazuļu: Izvēlieties ideālo fotogrāmatas formātu un virsmu

Ja dokumentējat sava mazuļa augšanu un nozīmīgus notikumus, lieliska ideja ir izveidot fotogrāmatu, kurā apkopotas visas šīs atmiņas. Mēs vēlamies, lai jūsu mazuļa fotogrāmata atspoguļotu jūsu bērna personību, tāpēc mēs piedāvājam bezgalīgas pielāgošanas iespējas! Pirmkārt, jūs varat izvēlēties no daudziem dažādiem fotogrāmatu veidiem, formātiem, vāku un virsmas variantiem.

Kad runa ir par Foto grāmatas lapu noformējumu, jūs varēsiet pilnībā personalizēt katru lapu. Mēs piedāvājam plašu dizainu un klipu klāstu, kas īpaši radīti zīdaiņiem un bērniem, lai jūs varētu papildināt savu fotogrāmatu ar jautriem un personiskiem akcentiem.

Ļoti izplatīta ideja, kad runa ir par bērnu fotografēšanu, ir veidot ikgadējas fotogrāmatas, lai iemūžinātu katru bērna dzīves gadu. Tādā gadījumā jūs varat eksperimentēt ar dažādiem fotogrāmatu formātiem un īpašībām vai arī katru gadu ievērot vienas un tās pašas īpašības un formātu. Izvēle ir jūsu ziņā! Tie ir nenovērtējami attēli, kas ir pelnījuši, lai tiktu izstādīti tā, kā jūs to iedomājāties.

Atklājiet skaisto akrila vāku no profesionālās līnijas Professional Line

Bērnu fotogrāfijas ir īpašas, emocionālas, ko jūs vēlēsieties saglabāt paaudžu paaudzēm. Ja vēlaties, lai šī fotogrāmata būtu īpaši grezna un ar pilnīgi unikālu apdari, mēs iesakām iegādāties mūsu Professional Line fotogrāmatas. Tās ir izgatavotas ar rokām, un tajās ir apvienota izsmalcināta ādas āda ar akrilu, radot unikālu un iespaidīgu vāku. Attēls, ko izvēlēsieties vākam, pats par sevi kļūs par mākslas darbu, bet attēli iekšpusē mirdzēs un atgriezīs jūs pie šiem neaizstājamajiem mirkļiem kopā ar jūsu mazuli.

Atklājiet skaisto akrila vāku no profesionālās līnijas Professional Line
Ideāls risinājums: Premium dāvanu kaste jūsu fotogrāmatai

Ideāls risinājums: Premium dāvanu kaste jūsu fotogrāmatai

Uzlabojiet un pasargājiet savu bērnu fotogrāmatu ar mūsu atbilstošo Premium dāvanu kastīti! Mūsu dāvanu kastes ir izstrādātas, lai papildinātu mūsu fotogrāmatu klāstu, un tās piešķirs izsmalcinātību. Ar rokām darinātā kastīte saglabās jūsu atmiņas perfektā stāvoklī, lai fotogrāmata varētu palikt jūsu ģimenē paaudžu paaudzēs.

Jūs varat personalizēt Premium dāvanu kastīti ar tekstu, klipartiem un fotogrāfijām, ja izvēlaties akrila vāku kastītei.

Pasūtīšana bez riska

Pasūtīšana bez riska

Mēs piedāvājam dažādas drošas maksājumu iespējas jūsu pasūtījumiem. Jūs varat maksāt ar tiešo debetu, kredītkarti vai PayPal.

Saņemiet to 48 stundu laikā

Saņemiet to 48 stundu laikā

Ražošanas laiks ir tikai viena diena, tāpēc jums nebūs ilgi jāgaida. Jūs varat arī izvēlēties mūsu ekspressūtījumu, lai saņemtu vēl ātrāku piegādi.

Garantēta apmierinātība

Garantēta apmierinātība

Jūsu apmierinātība ir mūsu uzņēmuma filozofijas galvenā sastāvdaļa. Ja rodas problēma, mēs jums piedāvāsim risinājumu ar pilnīgu drošību.

Saglabājiet katru vērtīgo detaļu

Saglabājiet katru vērtīgo detaļu

Bērnu fotogrāfijas ir ļoti īpašas, un fotogrāmata ar tām var kļūt par dārgu ģimenes piemiņas lietu, ko jūsu bērni labprāt aplūkos. Tāpēc ir svarīgi, lai būtu redzama katra detaļa. Visām mūsu fotogrāmatām ir gluds iesējums, tāpēc neviena jūsu dizaina detaļa netiks pazaudēta!

Layflat iesējums nozīmē, ka jūs varat spēlēties ar panorāmas attēliem vai iekļaut vairāk fotogrāfiju vienā lappusē, neriskējot, ka attēli tiks nogriezti vidū.

Nav logotipu vai simbolu: izbaudiet tīru dizainu savā fotogrāmatā!

Nav logotipu vai simbolu: izbaudiet tīru dizainu savā fotogrāmatā!

Visas Saal digitālās fotogrāmatas ir bez logotipiem un simboliem. Ja jūs izveidojat bērnu fotogrāmatas dizainu, tās aizmugurējā un pēdējā lappusē būs tikai neliels svītrkods, kuru pēc jūsu vēlēšanās var noņemt. Mēs zinām, ka šie attēli ir nenovērtējami, tāpēc vēlamies, lai tie spīdētu bez jebkādiem traucējošiem elementiem.

Izveidojiet savu bērnu fotogrāmatu, izmantojot vēlamo dizaina metodi!

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot datoru, planšetdatoru vai tālruni, mēs nodrošinām ātru un vienkāršu projektēšanu. Vispirms iesakām apkopot visas fotogrāfijas, kuras vēlaties iekļaut fotogrāmatā, un saglabāt tās vienā mapē. Parasti mazuļu fotogrāmatas parasti tiek veidotas hronoloģiskā secībā: tādā veidā fotogrāmata stāstīs stāstu.

Vispirms jums būs jāizvēlas fotogrāmatas formāts (kvadrāts, portrets, ainava). Pēc tam jums būs jāizvēlas citas īpašības, piemēram, vāka materiāls vai virsma (vai vēlaties matētu vai glancētu?). Mums ir arī dažādi dizaina režīmi, lai jūs varētu izvēlēties atkarībā no tā, cik lielu palīdzību vēlaties saņemt dizaina izstrādē. Vairāk par mūsu dizaina režīmiem varat uzzināt šeit.

Izveidojiet savu bērnu fotogrāmatu, izmantojot vēlamo dizaina metodi!

Izvēlieties ilgtspējīgas fotogrāmatas

Ražots, izmantojot saules enerģiju

Ražots, izmantojot saules enerģiju

Ar vairāk nekā 3,000 m² saules moduļu mūsu enerģijas vajadzības tiek apmierinātas lielāko daļu dienu.

Oglekļa neitrāls

Oglekļa neitrāls

Mēs kompensējam nenovēršamās CO₂ emisijas, ieguldot globālos vides projektos.

Atbildīga nosūtīšana

Atbildīga nosūtīšana

Kad vien iespējams, mēs sūtām savas pakas oglekļa ziņā neitrāli.

Dizains tagad
Dizains tagad