Sūdzība

Datu ielādēšana

Kā izveidot sūdzību

Ražošanas un krāsu pielaides

Neraugoties uz visām mūsu pūlēm, ražošanas un izgatavošanas pielaides nav iespējams novērst. Pielaides rodas katrā ražošanā, un tās ir pieļaujamās novirzes, kas rodas ražošanas procesa dēļ.

Ar ražošanu saistītas nelielas krāsu novirzes starp dažādiem materiāliem un pasūtījumiem diemžēl nevar pilnībā novērst. Tas ir saistīts ar dažādu materiālu (sienu mākslas darbi, plakāti, atklātnes, fotogrāmatas, fotogrāmatas u. c.) un dažādu ražošanas metožu izmantošanu. Visi materiāli atšķiras pēc savām īpašībām, piemēram, materiāla baltuma vai virsmas baltuma, un atšķiras arī ražošanas metodes, iekārtas un krāsas. Tāpēc sienas mākslas darbu un fotoattēlu drukas krāsu rezultātus nevar salīdzināt.

Izveidot sūdzību

Ja vēlaties iesniegt sūdzību par savu pasūtījumu (piemēram, izstrādājums izskatās citādāk nekā jūsu projektā, jūs neapmierina krāsas, izstrādājums ir bojāts u. c.), varat atvērt savu pasūtījumu, ievadot savu e-pasta adresi un pasūtījuma numuru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sūdzību nav iespējams iesniegt pa tālruni.

Order functions on website

Kad pasūtījums ir atvērts, varat noklikšķināt uz pogas Funkcijas, kas jums piedāvās vairākas iespējas. Šeit atradīsiet iespēju iesniegt sūdzību. Noklikšķinot uz tās, parādīsies logs ar veidlapu, kas jums jāaizpilda.

Order complaint form

Vispirms jānorāda, vai sūdzība attiecas uz visu pasūtījumu vai tikai uz atsevišķām precēm.

Pēc tam jums jāizvēlas, vai sūdzība attiecas uz produkta kvalitāti vai transportu un piegādi.

Ja sūdzība attiecas uz produkta kvalitāti, jums būs jāizvēlas, vai iemesls ir krāsu, neprecīza attēla atveidošana vai bojāts produkts.

Attiecībā uz transportu/piegādi jums būs jāizvēlas, vai iemesls ir bojāts produkts vai piegāde, vai arī produkts vēl nav piegādāts.

Kad būsiet izdarījis savu izvēli, jums tiks pieprasīta attiecīgā informācija un fotogrāfijas. Kad esat aizpildījis visus laukus, noklikšķiniet uz Iesniegt. Mēs to attiecīgi izskatīsim un sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.

Dizains tagad