Sienas dekori - Izveidojiet no savām fotogrāfijām mākslas darbu!

Jūsu 15 € kupona kods*: WB624-EXW 

Photos
*15 € atklāšanas kupons sienas dekoram. Derīgs līdz 31.12.2022. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegāde nav iekļauta. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā.
Testa uzvarētājs CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Kopējais vērtējums ļoti labs Saal Digital priecē ar izsmalcināti izstrādātu fotoplatnu un asu, kontrastainu apdruku. Testa uzvarētājs CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testa rezultāts: ļoti labs Ļoti laba un ātra piegāde Saal sevi absolūti pierāda ar priekšzīmīgu kvalitāti. Izveidotajās fotogrāfijās ir fantastiskas detaļas ar lielisku asumu un krāsu precizitāti. Saal Digital iegūst papildu punktus ar lieliskiem kontrastiem un smalku apstrādi. Fotogrāmatu kvalitāte ir vislabākā, kādu jebkad esam redzējuši.

Jūsu fotogrāfija kā dizaina objekts!

Visi svarīgākie punkti īsumā

 • 15 € atklāšanas kupons
 • Dažādas virsmas
 • Pielāgotie izmēri
 • UV izturīgas krāsas
 • ICC profili, kas pieejami lejupielādei
 • 100% apmierinātības garantija - bez riska.

Atklājuma kupons

Atklājiet mūsu sienas dekorus

 • Izbaudiet spilgtas krāsas un augstas kvalitātes materiālus
 • Individuāli izmēri
 • Atklājiet mūsu dažādās virsmas
 • Kuponu var izmantot vienu reizi katrā mājsaimniecībā, pat ja jūs jau esat pasūtījis sienas dekoru vai citu Saal Digital produktu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka kuponu nevar apvienot ar citām akcijām.

Kā izmantot kuponu?

Soli pa solim izveidojiet savu sienas dekoru

Lejupielādējiet mūsu Saal dizaina programmatūru un izveidojiet savu sienas dekoru atbilstoši savām vēlmēm.

Izvēlieties kādu no mūsu daudzajām virsmām, lai piešķirtu savam sienas dekoram īpašu raksturu. Pateicoties gandrīz visu materiālu individuālajiem formātiem, jūsu sienas dekors būs perfekti pielāgots jūsu foto projektam garuma un platuma ziņā. Pateicoties pieejamajiem dažādajiem piekares veidiem, jūs varēsiet viegli piekārt savu sienas dekoru.

Pēc tam, kad esat ievadījis pasūtījuma datus, nākamajā solī parādīsies ievades lauks jūsu kupona kodam. Ievadiet kuponu paredzētajā vietā un nospiediet "Izpirkt". Kupona vērtība tiks atskaitīta no kopējās summas.

Acrylic

Bezmaksas Saal Design programmatūra

Saal Dizaina programmatūra

Atklājiet daudzveidīgās dizaina iespējas mūsu bezmaksas Saal Design programmatūrā. Tikai ar dažiem klikšķiem personalizējiet savu foto produktu atbilstoši savai gaumei. Varat arī izmantot dažādus efektus un filtrus, lai iegūtu iespaidīgu attēlu noformējumu.

Lejupielādēt un instalēt

Saal Design programmatūru var lejupielādēt šeit bez maksas. Lejupielāde sāksies nekavējoties. Tiks atvērta jauna lapa ar detalizētu lejupielādes un instalēšanas pamācību. Pēc lejupielādes pabeigšanas sekojiet norādījumiem pārlūkprogrammā un instalējiet programmatūru. Pasūtīšanas procesa beigās programmatūrā būs jāievada kupona kods.

Metāla drukas un matēta metāla drukas salīdzinājums

Lai iegūtu vislabāko iespējamo attēlu apdruku, ļoti svarīga ir virsmas izvēle. Dažādas virsmas nodrošina īpašu izskatu un piešķir jūsu attēliem vēlamo raksturu.

Šajā videoklipā uzzināsiet par galvenajām atšķirībām starp mūsu Metal Print un Brushed Metal Print sienu dekoriem.

Saal Digital priekšrocības

Kvalitāte un piegādes termiņi, kas atbilst augstiem standartiem

Mūsu prioritāte ir piedāvāt izcilu servisu un augstākās kvalitātes produktus. Saal Digital raksturo ātra ražošana, īsi piegādes termiņi un fantastiska kvalitāte. Labs piemērs tam ir daudzie pozitīvie novērtējumi specializētajos žurnālos, kā arī mūsu klientu atsauksmes. Aptuveni 1 līdz 2 darba dienu laikā jūsu produkti ir gatavi nosūtīšanai. Mūsu ražošanas un piegādes termiņus jebkurā laikā varat pārbaudīt reālajā laikā.

Mūsu solījums jums

Jūsu apmierinātība ar mūsu fotoproduktiem un apkalpošanu ir mūsu uzņēmuma filozofijas pamatā.

Mēs garantējam:

 • Pirmklasīgus, izcilas kvalitātes fotoproduktus
 • Produkti parasti tiek nosūtīti 1 vai 2 darba dienu laikā
 • Drošus maksājumu veidus
 • Produkcijas ražošanu un piegādi tieši no ražotāja Saal Digital, bez starpniekiem

Ja neesat apmierināts ar mūsu produktiem, mūsu komanda pēc iespējas ātrāk palīdzēs jums rast ātru un apmierinošu risinājumu pa tālruni, e-pastu vai tērzējot.

Dizains tagad
Dizains tagad