Jūsu fotoattēls kā eleganta slīpēta metāla izdruka

Jūsu 15 € atklāšanas kupons*: WB624-EXW 

*15 € atklāšanas kupons sienu mākslai. Derīgs līdz 31.05.2024. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegāde nav iekļauta. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā.

Izsmalcināts slīpēta metāla izskats

Iegūstiet neparastu izskatu, drukājot savu fotoattēlu uz matēta alumīnija virsmas. Tas īpaši palīdz izcelt spilgtākās attēla daļas.

Īpašā UV tiešā drukāšana ar septiņu krāsu druku (parasti tiek drukātas tikai četras krāsas) nodrošina iespaidīgu krāsu intensitāti ar visaugstāko izšķirtspēju (bez pikselizācijas) un maksimālu asumu.

  • 3 mm biezs alumīnija kompozītmateriālu panelis
  • Slīpēta alumīnija virsma mirdz spilgtās attēla vietās
  • 7 krāsu UV tiešā drukāšana, ieskaitot gaišās krāsas
  • Pieejami pielāgotie izmēri
  • Atkarībā no formāta pieejams alumīnija apakšrāmis, standarta stiprinājums un statņi
  • Iekļauts paraugu komplektā
  • Profesionāļiem: Pieejams ICC profils
Viegli pasūtīt

Viegli pasūtīt

Vienkārši un ērti noformējiet un pasūtiet no viedtālruņa, planšetdatora vai datora.

Pasūtīšana bez riska

Pasūtīšana bez riska

Mēs piedāvājam dažādas drošas maksājumu iespējas jūsu pasūtījumiem.

Garantēta apmierinātība

Garantēta apmierinātība

Jūsu apmierinātība ir mūsu uzņēmuma filozofijas galvenā sastāvdaļa.

Ātra piegāde

Ātra piegāde

Tieši no ražotāja

ICC profili

ICC profili

Detalizēti kontrolējiet galīgo rezultātu: ICC profili, kas pieejami katrai apdarei

Dažādas iekārtošanas iespējas

Dažādas iekārtošanas iespējas

Pieejams plašs piekaramo elementu klāsts

Sudraba un zelta metālisks efekts

Ar attēliem, kas drukāti uz slīpēta alumīnija kompozīta, varat radīt aizraujošus efektus. Lai gan tumšākas attēla vietas izskatās matētas, alumīnija virsma spīd gaišākās attēla vietās, radot unikālu sudraba vai zelta mirdzumu.
Ar detalizētiem melnbaltiem fotoattēliem tiek izcelts slīpēta alumīnija kompozītmateriāla virsmas metāliskais efekts, un jūsu dizains kļūst par pievilcīgu jūsu mājas pievilcīgu akcentu.

Papildiniet savu sienu mākslu ar peldošo rāmi

Vai vēlaties, lai jūsu sienas māksla iegūtu papildu pieskārienu? Pasūti mūsu peldošo rāmi! Šis rāmja veids papildina jūsu attēlu un nodrošina profesionālu galerijas izskatu. Izvēlieties melnu vai baltu rāmi, kas vislabāk atbilst jūsu tēmai.
Peldošais rāmis rada 8 mm vizuālu spraugu starp sienu mākslas darbu un koka rāmi, kas piešķir jūsu attēlam peldoša izskata efektu. Attēls rāmī tiek piekārts, izmantojot pievienotos kronšteinus.
gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Pateicoties tiešajai UV drukāšanai, mūsu slīpētā metāla apdruka ir īpaši izturīga pret sauli, izbalēšanu un ūdeni. Tas nozīmē, ka to var izvietot arī mitrā vidē, piemēram, virtuvē vai vannas istabā. Mēs izmantojam tikai tādas UV krāsas, kas nesatur GOS.
Augsta kontrasta melnbalti attēli īpaši izceļas ar mūsu slīpēta metāla apdruku. Spilgti attēla elementi nav apdrukāti, tāpēc slīpētā alumīnija virsma spīd.
Slīpēta metāla izdrukas pielāgotos izmēros

Slīpēta metāla izdrukas pielāgotos izmēros

Papildus plašajam standarta izmēru piedāvājumam tagad varat pasūtīt arī nestandarta izmēra metālgaldiņus no 10 x 15 līdz pat 90 x 120 izmēriem.

Pielāgotie formāti ir pieejami arī citiem sienu mākslas materiāliem, piemēram, metāla izdrukām, akrila stiklam, PVC putuplasta plāksnēm un GalleryPrint.

Iespējamās iekārtošanas opcijas slīpēta metāla drukai

Iespējamās iekārtošanas opcijas slīpēta metāla drukai

Ja jūs pasūtāt "Brushed Metal Print", šeit ir norādītas visas pieejamās iekārtošanas iespējas:

iwuwJS0rDE8

Metāla drukas un matēta metāla drukas salīdzinājums

Ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo apdari. Dažādas apdares, piemēram, alumīnija kompozīts un matēts alumīnijs, piešķir jūsu attēliem unikālu izskatu un sajūtu.

Šajā videoklipā uzzināsiet galvenās atšķirības starp mūsu alumīnija kompozītmateriālu (pazīstams arī kā Dibond vai Alu-Dibond) un mūsu slīpēto alumīnija kompozītmateriālu (bieži dēvēts par Butlerfinish). Uzziniet par šo divu augstas kvalitātes drukas materiālu materiāla īpašībām, drukas kvalitāti, krāsu atveidi un pielietojumu.

Galvenā atšķirība starp alumīnija kompozītu un matēto alumīnija kompozītu ir virsmas tekstūra. Klasiskajam alumīnija kompozītam ir gluda, matēta virsma, savukārt slīpēta alumīnija kompozītam ir smalka, slīpēta tekstūra, kas rada unikālus gaismas atspīdumus un izsmalcinātu izskatu. Tas ļauj izcelt metāliskus un melnbaltus dizainus.

Dizains tagad
Dizains tagad