Jūsu fotoattēls kā eleganta slīpēta metāla izdruka

Jūsu 15 € atklāšanas kupons*: WB624-EXW 

5/5
no 2 klientu atsauksmēm
*15 € atklāšanas kupons sienas dekoram. Derīgs līdz 31.03.2023. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegāde nav iekļauta. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā.

Izsmalcināts slīpēta metāla izskats

Iegūstiet neparastu izskatu, drukājot savu fotoattēlu uz matēta alumīnija virsmas. Tas īpaši palīdz izcelt spilgtākās attēla daļas.

Īpašā UV tiešā drukāšana ar septiņu krāsu druku (parasti tiek drukātas tikai četras krāsas) nodrošina iespaidīgu krāsu intensitāti ar visaugstāko izšķirtspēju (bez pikselizācijas) un maksimālu asumu.

 • 3 mm biezs alumīnija kompozītmateriāla panelis
 • Slīpēta alumīnija virsma mirdz attēla gaišajos laukumos
 • 7 krāsu UV tiešā druka, tostarp gaišās krāsas
 • Pieejami pielāgotie izmēri
 • Atkarībā no formāta pieejams alumīnija apakšrāmis, standarta stiprinājumi un statņi
 • Profesionāļiem: Pieejams ICC profils

Sudraba un zelta metālisks efekts

Ar attēliem, kas drukāti uz slīpēta alumīnija kompozīta, varat radīt aizraujošus efektus. Lai gan tumšākas attēla vietas izskatās matētas, alumīnija virsma spīd gaišākās attēla vietās, radot unikālu sudraba vai zelta mirdzumu.
Ar detalizētiem melnbaltiem fotoattēliem tiek izcelts slīpēta alumīnija kompozītmateriāla virsmas metāliskais efekts, un jūsu dizains kļūst par pievilcīgu jūsu mājas pievilcīgu akcentu.
Brushed Metal in Silver and Gold

Uzlabojiet savu sienas dekoru ar peldošo rāmi

Vēlaties, lai jūsu sienas dekors iegūtu papildu pieskārienu? Pasūti mūsu peldošo rāmi! Šis rāmja veids papildina jūsu attēlu un nodrošina profesionālu galerijas izskatu. Izvēlieties melnu vai baltu rāmi, kas vislabāk atbilst jūsu attēlam.
Peldošais rāmis rada 8 mm vizuālu spraugu starp sienas dekoru un koka rāmi, kas piešķir jūsu attēlam peldoša izskata efektu. Attēls rāmī tiek piekārts, izmantojot pievienotos kronšteinus.

Universāls un ilgmūžīgs

Pateicoties tās ar suku apstrādātajai virsmai, "Brushed Metal Print" ir labs risinājums uzņēmuma zīmju drukāšanai, un to var novietot tieši pie ieejas jūsu birojā.

Pateicoties tiešajai UV drukāšanai, mūsu slīpētā metāla apdruka ir īpaši izturīga pret sauli, izbalēšanu un ūdeni. Tas nozīmē, ka to var izvietot arī mitrā vidē, piemēram, virtuvē vai vannas istabā. Mēs izmantojam tikai tādas UV krāsas, kas nesatur GOS.
Augsta kontrasta melnbalti attēli īpaši izceļas ar mūsu slīpēta metāla apdruku. Spilgti attēla elementi nav apdrukāti, tāpēc slīpētā alumīnija virsma spīd.
Custom sizes

Slīpēta metāla izdrukas pielāgotos izmēros

Papildus plašajai standarta izmēru izvēlei tagad varat pasūtīt arī nestandarta izmēra Brushed Metal izdrukas, kas pieejamas no 10 x 15 līdz pat 90 x 120.

Pielāgotie formāti ir pieejami arī citām sienu dekoru virsmām, piemēram, metāla apdrukai, akrila stiklam, PVC putuplasta kartonam un GalleryPrint.

Metāla drukas un matēta metāla drukas salīdzinājums

Lai iegūtu vislabāko iespējamo attēlu apdruku, ļoti svarīga ir virsmas izvēle. Dažādas virsmas nodrošina īpašu izskatu un piešķir jūsu attēliem vēlamo raksturu.

Šajā videoklipā uzzināsiet par galvenajām atšķirībām starp mūsu Metal Print un Brushed Metal Print sienu mākslas darbiem.

Dažādi montāžas risinājumi jūsu sienas dekoram

Aluminium subframe

Alumīnija apakšrāmis

Alumīnija apakšrāmis ir iepriekš piestiprināts sienas apdares aizmugurē. Ja starp attēlu un sienu būs aptuveni 1 cm atstarpe, sienas dekors šķietami plīvos gaisā.

 • Apakšrāmis nav redzams no priekšpuses
 • Pieejams visos izmēros
 • Lieto tikai iekštelpās
 • Iepriekš uzstādīts uz dekora
 • Naglas/skrūves nav iekļautas komplektā
 • Sīkāka informācija un montāža.
Standoff

Standoffs

Drukājumā jau ir izmēģinājuma caurumi - jums tikai jāpiestiprina skrūves.

Standard mounting

Standarta montāža

Mūsu standarta stiprinājums ļauj viegli un bez piepūles piekārt sienas rotājumu, jo tas ir jāpiestiprina tikai drukas aizmugurē.

 • Stiprinājums nav redzams no priekšpuses
 • Komplektā ietilpst sienas starplikas pašpiestiprināšanai
 • Izmantošana tikai iekštelpās
 • Pieejams īpašiem sienas dekoru formātiem
 • Sīkāka informācija un montāža.
Dizains tagad
Dizains tagad