Mūsu galerija GalleryPrint izrāda priekšnesumu!

Jūsu 15 € atklāšanas kupons*: WB624-EXW

5/5
no 2 klientu atsauksmēm
*15 € atklāšanas kupons sienu mākslai. Derīgs līdz 31.12.2023. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegāde nav iekļauta. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā.

Pārvērtiet savu fotoattēlu mākslas darbā: augstas kvalitātes GalleryPrint

GalleryPrint apvieno pārbaudītu Saal Digital kvalitāti un jaunu estētiku. Tiešās drukas uz akrila un pastiprinošas alumīnija plāksnes kombinācija rada unikālu efektu. Turklāt GalleryPrint piedāvā visaugstāko izšķirtspēju un maksimālu asumu, pateicoties 7 krāsu UV tiešai drukai ar gaišām krāsām. GalleryPrint attēlo jūsu iecienītāko fotogrāfiju vislabākajā gaismā un var pārvērst jebkuru telpu par mākslas galeriju.
  • Tiešā druka uz akrila (2 mm), pastiprināta ar alumīnija plāksni (3 mm).
  • Pieejama matēta vai glancēta apdare
  • 7 krāsu UV tiešā drukāšana, ieskaitot gaišās krāsas
  • Pieejami pielāgotie izmēri
  • Pieejams alumīnija apakšrāmis, standarta stiprinājums un statņi
  • Iekļauts paraugu komplektā
  • Profesionāļiem: Pieejams ICC profils spīdumam un matam

Iespaidīgi, unikāli izstrādājumi ar izsmalcinātu apdari

Inovatīvā akrila virsmas kombinācija ar stabilizējošu alumīnija kompozītmateriāla loksni nodrošina iespaidīgu izvēli jūsu fotogrāfiju drukāšanai. Izmantojot GalleryPrint, jūs gūsiet labumu no abu materiālu labākajām īpašībām: jūsu fotogrāfijai ir satriecošs spožums un dziļums, turklāt tā ir izturīga un pēc būtības stabila.
Izveidojiet savu personīgo piemiņas zīmi ar GalleryPrint un pārceliet greznu galerijas izskatu uz savām mājām. Šī sienas mākslas darba izcilā apdare pārvērš jūsu attēlu iespaidīgā mākslas darbā, un tas noteikti būs uzmanības centrā jebkurā telpā. Izveidojiet savu šedevru!

Iedvesmojieties no mūsu galerijas!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Pielāgota galerijaDrukas izmēri

Pielāgota galerijaDrukas izmēri

Papildus plašajam standarta izmēru sienu mākslas darbu klāstam Saal Digital piedāvā arī plašu pielāgotu GalleryPrints apdruku klāstu dažādos izmēros.

Pielāgotie izmēri ir pieejami arī citiem sienu mākslas priekšmetiem, piemēram, metāla izdrukām, matēta metāla izdrukām, akrila un PVC putuplasta plāksnēm.

Galerijas GalleryPrint pieejamās iekārtošanas iespējas

Galerijas GalleryPrint pieejamās iekārtošanas iespējas

Ja pasūtāt GalleryPrint, šeit ir norādītas visas pieejamās iekārtošanas iespējas:

Dizains tagad
Dizains tagad