Izdrukājiet savu fotoattēlu uz augstas kvalitātes audekla

Jūsu 15 € atklāšanas kupons*: WB624-EXW 

5/5
no 2 klientu atsauksmēm
*15 € atklāšanas kupons sienas dekoram. Derīgs līdz 31.03.2023. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegāde nav iekļauta. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā.

Iegūstiet ekskluzīvu, galerijas stila izskatu!

Fotogrāfijas drukāšana uz dabīga, smalka audekla piešķir tai elegantu, stilīgu, galerijas stila izskatu. Augstākā izšķirtspēja un maksimālā kvalitāte nodrošina iespaidīgu mirdzumu un skaidrus attēlus.

Ar rokām darinātais apdrukātais audekls tiek rūpīgi izstiepts uz masīva īsta koka ķīļveida rāmja un piestiprināts aizmugurē. Uzstādīšana ir vienkārša; jūsu audeklu var uzreiz piekārt bez atsevišķa rāmja. Jums vajag tikai divas skrūves vai naglas sienā, uz kurām piekārt koka rāmi.

  • Dabīgas krāsas, smalka auduma audums (260 g/m²)
  • Augstas klases lateksa druka ar 300 dpi izšķirtspēju
  • Augsts krāsu spilgtums un maksimāla skaidrība
  • Masīva, īsta koka ķīļveida rāmis (2 cm)
  • Izgatavots no 35 % kokvilnas un 65 % poliestera jaukta auduma.

Uzlabojiet savu sienas dekoru ar peldošo rāmi

Vēlaties, lai jūsu sienas dekors iegūtu papildu pieskārienu? Pasūti mūsu peldošo rāmi! Šis rāmja veids papildina jūsu attēlu un nodrošina profesionālu galerijas izskatu. Izvēlieties melnu vai baltu rāmi, kas vislabāk atbilst jūsu attēlam.
Peldošais rāmis rada 8 mm vizuālu spraugu starp sienas dekoru un koka rāmi, kas piešķir jūsu attēlam peldoša izskata efektu. Attēls rāmī tiek piekārts, izmantojot pievienotos kronšteinus.

Ar un bez malu spoguļattēla

Pie mums varat pasūtīt foto audeklu ar vai bez malu atstarojuma. Versijā bez malu spoguļattēla attēls ir pārlocīts uz sāniem. Šī metode ir piemērota dizainparaugiem, kuru malās ir pietiekami daudz attēla materiāla.
Ja viss attēls ir jāattēlo sienas dekora priekšpusē, iesakām izmantot malu spoguļattēla variantu. Šajā gadījumā dizains ir atspoguļots no visām četrām pusēm. Izstiepjot audeklu pār rāmi, tiek apgriezta tikai spoguļattēla daļa.
Photos

Dažāda biezuma koka rāmji

Drukātais audekls ir ar rokām izstiepts uz īsta koka rāmja. Jūs varat izvēlēties, vai tam jābūt 2 cm vai 4 cm biezam rāmim, un tādējādi piešķirt savam audeklam papildu raksturu.
2 cm biezajam rāmim, pateicoties tā biezumam, varat izvēlēties starp iespējām ar vai bez malu spoguļattēla. Lai izvairītos no svarīgu attēla elementu zaudēšanas 4 cm bieza rāmja malās, šī opcija ir pieejama tikai ar malu spoguļattēlu.
Photos
Dizains tagad
Dizains tagad