Izpētiet mūsu palīdzības centru un bieži uzdotos jautājumus | Saal Photo Portal

Saņemiet nepieciešamo atbalstu

Neatkarīgi no tā, vai meklējat ātras atbildes mūsu bieži uzdotajos jautājumos, padziļinātas norādes mūsu palīdzības centrā vai personalizētu atbalstu, izmantojot mūsu kontaktformu, mēs esam šeit, lai nodrošinātu, ka jūsu pieredze ar Photo Portal ir vienmērīga un veiksmīga.

Saņemiet nepieciešamo atbalstu

Biežāk uzdotie jautājumi - Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var izmantot foto portālu?

Foto portāls ir paredzēts fotogrāfiem, dizaineriem, digitālajiem māksliniekiem un uzņēmumiem, kas vēlas digitalizēt savus pakalpojumus, nodrošinot tiešsaistes galerijas un pasūtījumus, lai palielinātu ieņēmumus. Tas piedāvā mārketinga automatizācijas rīkus un specializētas darba plūsmas fotogrāfiem, palielinot produktivitāti. Turklāt tā kalpo kā uzglabāšanas un koplietošanas platforma, lai apkopotu atsauksmes no klientiem. Platforma ir piemērota dažādiem izmantošanas gadījumiem.

Kādus fotografēšanas uzņēmumus jūs atbalstāt?

Mūsu rīks ir ideāli piemērots studijas, portretu, kāzu, ģimenes, bērnu, ilustrāciju, ainavu, ceļojumu un citām fotogrāfijām. Mēs piedāvājam īpašas darba plūsmas, piemēram, fotoattēlu uzdevumus un QR kodu galerijas, lai automatizētu attēlu šķirošanu liela apjoma fotogrāfiju darbiem, piemēram, pirmsskolas un skolu, sporta, pasākumu un koncertu fotografēšanai.

Vai galerijas var aizsargāt, lai tām piekļūtu konkrēts lietotājs?

Jā, piekļuvi galerijām var nodrošināt trīs veidos: pieprasot lietotāja reģistrāciju un pieteikšanos, aizsargājot galerijas ar paroli vai kopīgojot tiešu saiti ar īpašu kodu, lai nodrošinātu piekļuvi tikai lietotājam.

Kā notiek izmaksas un vai es saņemšu rēķinu?

Norēķinu sadaļā redzēsiet detalizētu ikmēneša pasūtījumu, ieņēmumu un peļņas kopsavilkumu. Mēneša vidū mēs ģenerējam norēķinu rēķinu, kurā atspoguļota jūsu peļņa, kas tiek automātiski pārskaitīta uz jūsu izvēlēto izmaksas metodi - bankas kontu vai PayPal.

Kā norēķini notiek gala klientam?

Mēs apstrādājam rēķinus, tostarp pielāgojam rēķinus ar jūsu logotipu, un pārvaldām maksājumu apstrādi, lai novērstu jūsu maksājumus. Rēķini tiek automātiski nosūtīti galapatērētājam kopā ar piegādes apstiprinājumu.

Vai varu pārdot failu lejupielādes?

Jā, mēs atbalstām failu lejupielādi dažādās izšķirtspējās, produktu komplektos vai kā pilnu galerijas lejupielādes paketi, un visi ieņēmumi no lejupielādēm tiek novirzīti tieši jums.

Kāds ir tipiskais piegādes laiks un kas par to maksā?

Lielākajā daļā valstu piegādes laiks ir atšķirīgs, parasti tas ir aptuveni viena nedēļa, un konkrēta informācija par katru valsti ir pieejama mūsu tīmekļa vietnē. Parasti piegādes izmaksas sedz gala klients, bet Saal Prio klientiem un viņu klientiem ir bezmaksas piegāde, ja pasūtījums pārsniedz 10 €.

Vai Foto portālu patiešām var izmantot bez maksas?

Jā, par Photo Portal tehnoloģijas izmantošanu nav jāmaksā, un mēs piedāvājam bezmaksas līmeņa plānu mākoņglabāšanai. Izmaksas rodas tikai tad, kad galalietotāji pasūta foto produktus, bet jūs paturat visus ieņēmumus no lejupielādēm.

Vai pēc noteikta perioda galerijas un projektus dzēšat?

Nē, mēs neizdzēsīsim jūsu datus, kamēr vien jums ir aktīvs plāns, līdzīgi kā citos tirgū pieejamos mākoņglabāšanas risinājumos.

Kā jūs rīkojaties ar GDPR un drošību?

Jūsu dati tiek šifrēti un droši glabāti Vācijā saskaņā ar Eiropas tiesību aktiem. Mēs piedāvājam datu apstrādes līgumu, kurā detalizēti aprakstītas mūsu personas datu apstrādes procedūras un drošības pasākumi, ko mēs izmantojam, lai nodrošinātu datu aizsardzību.

Palīdzības centrs: Norādījumi un padomi par visām funkcijām

Palīdzības centrā atradīsiet visaptverošas instrukcijas un praktiskus padomus par visām mūsu funkcijām. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis, mūsu detalizētie soli pa solim sniegtie norādījumi jums palīdzēs katrā solī.

Sazinieties ar atbalsta dienestucheck
Jūsu kontaktinformācija ir veiksmīgi iesniegta. Paldies par jūsu ziņojumu.

Iegūt 35 % off kā profesionālis

Reģistrējieties profesionālā kontā un saņemiet 35 % atlaidi no Saal Digital cenrāža cenas visiem foto produktu pārdošanas darījumiem, kas veikti, izmantojot jūsu galerijas. Nav maksas, nav termiņa beigu un atlaide tiek piemērota automātiski pēc reģistrēšanās.