Izmantojiet Foto portālu kāzu fotografēšanai

Kāzu fotografēšana

Ar Saal foto portālu

Organizējiet foto sesiju attēlus neierobežotās galerijās un apakšgalerijās. Mūsu platforma ļauj jums demonstrēt skaisti izstrādātus foto produktus pārdošanai. Racionalizējiet attēlu atlases procesu, izmantojot mūsu atsauksmju un komentāru funkcijas. Sāciet bez riska ar nulles komisijas maksu un 10 GB bezmaksas krātuvi!

Kāzu fotografēšana

Pielāgots jūsu darba plūsmai

Lai kādas būtu jūsu galerijas, projekta vai darba plūsmas vajadzības, mēs piedāvājam risinājumus, kas atbilst visām tām.

Profesionāla atlaide

Izmantojiet 35 % atlaidi mūsu laboratorijā ražotiem foto produktiem, kas tiek pārdoti tieši jūsu klientiem.

Jūsu izpildes partneris

Mēs nodrošinām maksājumu apstrādi, rēķinu sagatavošanu, e-pasta darba plūsmu, ražošanu, piegādi un klientu apkalpošanu.

Pilnīgi ieņēmumi no lejupielādes

Saglabājiet visu peļņu no digitālajām lejupielādēm, kas pārdotas jūsu galerijās, bez komisijas maksas.

Nav komisijas naudas

Saglabājiet 100% peļņas no foto produktu un lejupielādes pārdošanas.

Kā tas darbojas

  • Galerijas izveide: Viegli sakārtojiet fotoattēlus galvenajās un apakšgalerijās.
  • Projekta iekļaušana: Ietveriet projektus, piemēram, fotogrāmatas ar dāvanu kastēm
  • Iesaistieties atsauksmēs: Aktivizējiet atgriezenisko saiti efektīvai fotoattēlu atlasei
  • Cenu noteikšana un piedāvājumi: Cenu saraksts produktu pārdošanai ar noteiktu peļņas normu
  • Komplektu piedāvājumi: Izveidojiet produktu komplektus, apvienojot izdrukas un lejupielādes
  • Laboratorijas izpilde: Saal pārvaldīta ražošana un piegāde

Ātra sākšana 3 soļos

Pamata iestatījumi

Sāciet ar konta un norēķinu informācijas sniegšanu. Piekrītu mūsu GDPR politikai, izvēlieties abonēšanas veidu un iestatiet vēlamo maksāšanas metodi.

Cenu saraksts

Sadaļā Pārdošana izveidojiet sākotnējo cenu sarakstu. Izvēlieties no dažādiem pārdodamajiem produktiem un definējiet peļņas normu, lai nodrošinātu rentabilitāti.

Galerijas izveide

Izveidojiet savu pirmo galeriju (standarta vai QR koda). Galerijas iestatījumos sasaistiet savu cenrādi, publicējiet to, un esat gatavs pārdot savus darbus!

Neierobežotas galerijas un apakšgalerijas

Paplašiniet savu fotogrāfiju vitrīnu ar galvenajām galerijām un detalizētām apakšgalerijām, vienkāršojot lietotāja navigāciju un uzlabojot vispārējo pieredzi. Šī funkcija ļauj ne tikai organizēt, bet arī nevainojami pārvaldīt jūsu portfolio vai fotosesiju; varat viegli kopēt, pārvietot vai dzēst attēlus no galerijām, piekļūt pārdošanas statistikai un noteikt unikālus nosaukumus un aprakstus katrai fotogrāfijai. Turklāt šī sistēma ļauj izveidot pielāgotus produktus tieši no galerijām, pēc vajadzības piedāvājot manuālu piegādi klientiem, nodrošinot daudzpusīgu platformu gan jūsu darbu demonstrēšanai, gan pārdošanai.

Responsīvs mobilais dizains

Garantējiet, ka jūsu galerijas izskatās nevainojami jebkurā ierīcē, izmantojot dizainu, kas pielāgots optimālai skatīšanai viedtālruņos. Izvēlieties no dažādām izkārtojuma iespējām, piemēram, vienas vai divas kolonnas mobilajās ierīcēs, un pielāgojiet attēlu pasniegšanas stilus, lai apmierinātu līdz pat 90 % klientu, kuri dod priekšroku pasūtījumiem no mobilajām ierīcēm.

Dažādi galeriju dizaini

Pielāgojiet savu darbu noformējumu, izmantojot dažādus galerijas izkārtojumus, tostarp ūdenskritumu, kvadrātu, mākslas tāfeles vai noapaļotos režīmus, kas piemēroti lielākiem ekrāniem. Izvēlieties tumšu vai gaišu fona stilu, lai papildinātu savu fotogrāfiju, nodrošinot, ka jūsu darbs tiek parādīts vizuāli vispievilcīgākajā veidā.

Atsauksmes

Uzlabojiet darba plūsmu, izmantojot galerijā esošās klientu atsauksmes, izmantojot novērtēšanas sistēmu ar krāsu kodiem (zaļa, oranža, sarkana) un atsauksmju pogas. Atvieglojiet saziņu ar klientiem un racionalizējiet atlases procesu, vienojoties par krāsu nozīmi, piemēram, zaļa - apstiprinājumam, oranža - rediģēšanai, sarkana - noraidīšanai, kas ļauj ātri veikt filtrēšanu un pieņemt lēmumus.

Cenu saraksti

Mūsu sistēma racionalizē jūsu cenrāžu pārvaldību, nodrošinot jums iespēju elastīgi noteikt un pielāgot galīgās cenas jūsu piedāvājumam. Tas ietver fiziskus produktus, digitālās lejupielādes, jūsu izveidotos produktu komplektus un visaptverošas galerijas lejupielādes paketes. Jūs varat brīvi izvēlēties konkrētus formātus vai apdares materiālus fiziskajiem foto produktiem un, nosakot pārdošanas cenas, uzreiz redzēt savu peļņas normu. Varat izvēlēties peļņas maržas, kas balstītas uz procentuālo vai absolūto peļņas normu. Turklāt mūsu cenu labiekārtošanas funkcija nodrošina cenu noapaļošanu, sniedzot klientiem estētiski pievilcīgāku skaitli un uzlabojot kopējo pirkšanas pieredzi.

Kolāžu un vairāku attēlu dizains

Izstrādājiet unikālus projektus, izmantojot savus attēlus, lai radītu aizraujošas kolāžas vai vairāku attēlu kompozīcijas. Šī funkcija nodrošina daudzveidīgāku produktu piedāvājumu, ļaujot jums pārdot dizainus, kas ietver vairākus attēlus vienā mākslinieciskā formātā.

Fiziskie fotoattēlu produkti un lejupielādes

Piedāvājiet failu lejupielādes un fiziskus fotoattēlu produktus. Pielāgojiet savus piedāvājumus, izvēloties konkrētus formātus, apdari un papildinājumus par unikālām cenām. Nosakiet atšķirīgas lejupielādes cenas, pamatojoties uz izšķirtspēju un paketes iespējām. Klientiem, kuru fotosesijas paketē jau ir iekļautas lejupielādes, nodrošiniet nepārtrauktu lejupielādes pieredzi, nepārmeklējot kases procesu.

Produktu komplekti un augšupārdošana

Izveidojiet pielāgotus komplektus, apvienojot lejupielādes un fiziskus fotoattēlu produktus, lai palielinātu ieņēmumu potenciālu. Definējiet konkrētus foto produktu vai failu lejupielādes daudzumus, tostarp iespējas visām galerijas lejupielādēm, lai veicinātu papildu pirkumus.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!

Izpētiet mūsu demo galeriju

iejūtieties klienta ādā, izmantojot mūsu Demo galeriju, un pārliecinieties, cik intuitīva var būt iegāde. Izbaudiet pasauli, kurā apakšgalerijas atklāj mīlas stāsta nodaļas, kurā atsauksmes un komentāri atdzīvina mijiedarbību un kurā digitālo failu vai izsmalcināti izstrādātu produktu izvēle un iegāde ir viegli saprotama. Izbaudiet savu vitrīnu no otras puses.

Fotopapier glänzend